رفتن به مطلب
انجمن توسعه دهندگان موبایل

مشکل با کار نکردن تاچ y511-t00

ارسال های توصیه شده

با سلام....دوستان این مدلی که گفتم اومده برام که..

مشتری میگه هر چند وقت تاچ کار نمیکرد که با چند بارخاموش کردن اوکی میشد ولی ایندفه یه نرم افزار برام ریختن که بعد چند دقیقه تاچ مشکل دار شد...

کارهایی که من کردم:

فلش با فایل اقای صوری که کامل خورد و تاچ راه افتاد و بعده تنظیم ساعت اینا یهو باز موقع اومدن منو باز از کار افتاد...فلش با فایل فلش اورجینال که فرقی نکرد

....بازش کردم اهم گیری کردم سوکت و اینارو و مسیر تا دیودها و بعد اون هم اوکی بودش ....سوکت هم تعویض کردم...

اینم بگم بازش کردم که تاچ رو تست کنم اومدم تست کنم دیدم چشمک چشمک میزنه و صفحه سفید ...هم با تاچ وlcd نو هم با تاچ و lcd از روی یک گوشیه دیگه....که با شستشو برد و lcd درست شد؟؟؟؟

دوستان نظری دارن ممنون؟؟؟؟

تشکر کردن نشانه شخصیت شما میباشد...ً@*&،641

لینک ارسال

ممنون...با همین رام هم تست کردم داداش.......

لینک ارسال
با سلام....دوستان این مدلی که گفتم اومده برام که..

مشتری میگه هر چند وقت تاچ کار نمیکرد که با چند بارخاموش کردن اوکی میشد ولی ایندفه یه نرم افزار برام ریختن که بعد چند دقیقه تاچ مشکل دار شد...

کارهایی که من کردم:

فلش با فایل اقای صوری که کامل خورد و تاچ راه افتاد و بعده تنظیم ساعت اینا یهو باز موقع اومدن منو باز از کار افتاد...فلش با فایل فلش اورجینال که فرقی نکرد

....بازش کردم اهم گیری کردم سوکت و اینارو و مسیر تا دیودها و بعد اون هم اوکی بودش ....سوکت هم تعویض کردم...

اینم بگم بازش کردم که تاچ رو تست کنم اومدم تست کنم دیدم چشمک چشمک میزنه و صفحه سفید ...هم با تاچ وlcd نو هم با تاچ و lcd از روی یک گوشیه دیگه....که با شستشو برد و lcd درست شد؟؟؟؟

دوستان نظری دارن ممنون؟؟؟؟

با تاچ و ال سی دی گوشی دیگه درست شد؟

اگه شد مشکل سخت افزاری دوست عزیز.

لینک ارسال
با تاچ و ال سی دی گوشی دیگه درست شد؟

اگه شد مشکل سخت افزاری دوست عزیز.

داداش من

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• اضافه کردن...