رفتن به مطلب
انجمن توسعه دهندگان موبایل

مشکل y560-u02

ارسال های توصیه شده

با سلام اساتید گوشی نو بود سیمکارت نمیشناخت چندتاشو داشتم البته فککنم رام کاستوم ریختن چون نصف فارسی نصف انگلیسی بود.

گوشی y560-u02 b104 mt6582 بود با رام لینک http://gsm-developers.ir/thread9561.html با فلش تولز خودش زدم ارور pmt میداد

با تیک پریلودر و بدون تیک همه جوره امتحان کردم نشد فرمت کردم ناچارا حالا باز میخام فایلو بزنم ارور dram 4032 میده کمک کنین

ویبره هم نمیزنه گوشی

ایلیا جان گفتن با کرک میراکل بزنم فایلشو ونحوه کارشو میخاستم کمک کنین لطفا

لینک ارسال
با سلام اساتید گوشی نو بود سیمکارت نمیشناخت چندتاشو داشتم البته فککنم رام کاستوم ریختن چون نصف فارسی نصف انگلیسی بود.

گوشی y560-u02 b104 mt6582 بود با رام لینک http://gsm-developers.ir/thread9561.html با فلش تولز خودش زدم ارور pmt میداد

با تیک پریلودر و بدون تیک همه جوره امتحان کردم نشد فرمت کردم ناچارا حالا باز میخام فایلو بزنم ارور dram 4032 میده کمک کنین

ویبره هم نمیزنه گوشی

سلام

من این فایل رو حداقلش 5 باری فلش کردم روی گوشی و بدون مشکل بود

فایل مراپی هم بکاپ دارم باید براتون اپلود کنم ........ سرعتم نت من خیلی پایینه ان شالله با این فایل راه بی افته و ضرر ندید

خوش باشید

رفاقت کشکه و دوغ

لینک ارسال

ویبره هم نمیزنه گوشی

وقتی پیام pmt میده معمولا بخاطر اینه که فایل فلش با گوشی مطابقت نداره که معمولا باید یه فایل دیگه بزنی

در موارد خاص

اونم باید در حالت firmware upgrade و کلید افزایش صدا گوشی رو وصل می کردید

برای میراکل

تب mtk

گزینه write

انتخاب فایل اسکاتر

ترجیحا تیک فرمت بزنید

start

سپس گوشی رو با کلید افزایش صدا وصل کنید

لینک ارسال

نمیدونم ارور میداد هم با تیک پریلودر هم بدون تیک حتی با ورزن دیگر فلشتولز هم امتحان کردم نشد اخر سر فرمت کردم حالام که نمیزنه نمیدونم ایراد ازکجاست و چیکار باید بکنم......ممنون میشم کارم گیره

لینک ارسال

دوست عزیز وقتی فلش تولز ارور pmt میده یعنی فایل فلش فایل های chace و user data رو نداره که شما میتونی از فایل فلش مدل دیگه به صورت دستی انتخاب کنی و دانلود رو بزنی که اگه بازم ارور داد باید فریمور اپگرید رو بزنی بارها تست شده موفق باشی.

لینک ارسال

دوست عزیز فایلاتون کامل لود نشده

طبق عکس زیر که میبینی با علامت قرمز مشخص کردم فایلهاش لود نشدن باید به صورت دستی رو اون کادرایی که مشخص کردم کلیلک کنید و از پوشه ی فایل فلشت لود کنی

و بعد گوشیو فلش کنی تمام

از ورژن SP_Flash_Tool_v5.1352.01 استفاده کن

192.jpg

لینک ارسال

در تکمیل فرمایشات دوستمون

ببینید ما بیشتر به فایلهای سیستم و یوزر دیتا احتیاج داریم و به بقیه فایلها در مواقع خاص احتیاج پیدا میکنیم

اگه ارور pmt داده شد شما باید از فریمور اپگرید استفاده کنید

حالا پیش میاد که بعضی از فایلها لود نمیشن پس اجازه فریمور اپگرید داده نمیشود مجبوریم بصورت دستی فایل مورد نظر رو لود کنیم

در برخی موارد فایل لود شده در بین فایلها موجود نیست اما تو فلشر بصورت: بدون ادرس فایل، لود شده

در اینصورت میتونید با یه ویرایش ساده تو فایل اسکاتر txt او قسمت مربوط به فایل ناقص لود شده رو حذف کرده و اسکاتر رو ذخیره کنید و دوباره فایل اسکاتر را لود کرده و رایت کنید میبینید که براحتی فریمور اپگرید میشود

موفق باشید

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• اضافه کردن...