رفتن به مطلب
انجمن توسعه دهندگان موبایل

درخواست راهنمایی برای دانگرید از 6.0.1 به اندروید 5

ارسال های توصیه شده

دوستان راهی برای دانگرید از 6.0.1 به اندروید 5 هست ؟

ap \csc رو فلش زدم کامل فلش میشه

ولی گوشی روی ارم گیر کرده

فایل bl هم رایت نمیشه به هیچ عنوان

ریکاوری کاستوم ریختم وایپ کردم ولی بازم روی ارمه

کرنل هم رایت کردم بازم روی ارمه

ولی وقتی به 6 اپگرید میکنم دوباره گوشی بالا میاد

میخوام سرت بزنم روی اندروید 6 فکر کنم قبول نمیکنه

لینک ارسال

دوست عزیز روش دانگرید همینه که گفتین اما رو مدل هایی مثل g920f g925f و ..... به خاطر وجود praram داخل فایل اجازه رایت فایل رو نمیده وخطا میده شما حتی با ریکاوری کاستوم و فول وایپ و رایت کرنل هم نمیتونی گوشی رو بالا بیاری یه روش هست که میتونی bl فایل اندروید 6 و بقیه فایل ها رو از اندروید5 انتخاب کنی اگه با این کار هم نشد باید از فایل های فکتوری باینری استفاده کنی . اما برای رایت سرت که مشکل داری و من حدس میزنم هنگام رایت با ارور with write msl مواجه میشی اگه اینه باید با باکس z3x یا chemira گزینه bypass msl رو بزنی و دوباره سرت رایت کنی با این کار هم نشد بگو تا فایل فکتوری باینری بدم به هر ورژنی خواستی دانگرید کنی و سرت رایت کنی موفق باشی.

لینک ارسال
سلام

مدل گوشی ذکر کنید

g920f

دوست عزیز روش دانگرید همینه که گفتین اما رو مدل هایی مثل g920f g925f و ..... به خاطر وجود praram داخل فایل اجازه رایت فایل رو نمیده وخطا میده شما حتی با ریکاوری کاستوم و فول وایپ و رایت کرنل هم نمیتونی گوشی رو بالا بیاری یه روش هست که میتونی bl فایل اندروید 6 و بقیه فایل ها رو از اندروید5 انتخاب کنی اگه با این کار هم نشد باید از فایل های فکتوری باینری استفاده کنی . اما برای رایت سرت که مشکل داری و من حدس میزنم هنگام رایت با ارور with write msl مواجه میشی اگه اینه باید با باکس z3x یا chemira گزینه bypass msl رو بزنی و دوباره سرت رایت کنی با این کار هم نشد بگو تا فایل فکتوری باینری بدم به هر ورژنی خواستی دانگرید کنی و سرت رایت کنی موفق باشی.

ممنون میشم اینکه bl اندروید 6 رو انتخاب کنم تست نکردم

جواب نگرفتم دوباره اینجا مطرح میکنم

ممنون

لینک ارسال
g920f

ممنون میشم اینکه bl اندروید 6 رو انتخاب کنم تست نکردم

جواب نگرفتم دوباره اینجا مطرح میکنم

ممنون

تست کنید اگه جواب نداد 10000% با فایل فکتوری باینری قابل حل هستش و اینکه ارور سرت رو نگفتین.

لینک ارسال
تست کنید اگه جواب نداد 10000% با فایل فکتوری باینری قابل حل هستش و اینکه ارور سرت رو نگفتین.

گزینه rest msl نداره باکس وقتی مدل رو روی g920f میزارم

روی یه مدل دیگه هم میزارم میزنه no answer from phone

Operation: Write CERT

Selected model: SM-G920F

Software version: 24.7

Waiting ADB device...

Please, allow USB debugging on phone... OK

Reading phone info...

Model: SM-G920F

Android version: 6.0.1

Product code:

Phone version: G920FXXU3DPBT

PDA version: G920FXXU3DPC2

CSC version: G920FOJV3DPC1

CSC country code: UAE

CSC sales code: XSG

HW version:

Phone S/N: 00000000000

Modem board: SHANNON333

RF cal date:

IMEI:

Checking Super user right... true

Initialization AT RIL... OK

Checking certificate file... OK

KEY ID: 0346

Check version... OK

Initializating zTool... OK

Running zTool, please wait... error (2)

Done with Samsung Tool PRO v.24.7

لینک ارسال
  • 1 ماه بعد...

مهندس میشه بیشتر راهنمایی بفرمایید

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• اضافه کردن...