رفتن به مطلب
انجمن توسعه دهندگان موبایل

درخواست فایل emmcبرای پرگرام هارد j700h/ds

ارسال های توصیه شده

سلام خدمت اساتید ممنون میشم فایل اگه دارید بزارید میخوام هارد گوشی رو پروگرام کنم هارد گوشی مشکل داره رید نمیگیره هارد خودش اساتید یه راهنمایی واسه پروگرام هارد رام ۱و۲و۳ کافیه. یا نه چیز دیگم باید اضافه بشه ممنون میشم یه توضیح بدین

لینک ارسال

دوست عزیز میشه یه ذره واضح تر بگین . مشکل گوشی شما چیه بعد فلش خاموش شده ؟ هارد خودش رید نمیده ؟ اگه هارد به باکس وصل میشه و اینفو میده شما میتونی erase کنی بعد از ساپورت خود ایزی جیتگ فایل دامپ رو دانلود کنی و رایت کنی . در این مدل نیازی نیست از هارد گوشی رید بگیری . یا اگه اینکه منظور شما اینه هارد خام گرفتی میخوای پروگرام کنی بگو من فول دامپ این مدل رو برات بزارم . موفق باشی.

لینک ارسال

ببخشید من هارد رو پرگرام کردم. ولی رام ۱.۲.۳ رو زدم چندتا فایل دیگم داخل پوشه که دانلود کردم بود ولی نمیدونم دقیق چه جوری اون اضافه کنم الان پاور میکنم جریان کشی ۱۰ صدم هست رو دانلودینگ نمیره. روشنن نمیشه مشکل از کجای کارم هست ممنون یه راهنمایی کنید بازم ببخشید

لینک ارسال

دوست عزیز شما فایلی که دوست عزیمون گذاشتن رو نگاه کنی rom 1 2 3 داره و extcsd که رام 1 رو انتخاب کنی بقیه خودکار چیده میشه اگه نشد خودتون دستی وارد کنید. حالا برای خاموشی شما اگه این دامپ رو کامل رایت کردی و روشن نشد به خاطر اینکه کامل پورت نشده . حالا از shell و ساپورت ایزی فایل بوتی که اونجا هست رو دانلود کنید چند مگابایت بیشتر نیست بعد رایت کنید اگه باز هم روشن نشد شما حتما باید با atf بوت بزنی به خاطر اکسس رام 3 که ایزی رایت نمیکنه ولی atf رایت میکنه . نحوه کار atf اینه که اکتیو نمیخواد پینات همونه فقط به جای ولتاژ 1.8 باید 2.8 وصل کنی یعنی هم ولتاژ 1.8 هم 2.8 باید 2.8 باشه که از اداپتور atf از ولتاژ 2.8 دوتا سیم میکشی و به پینات وصل میکنی و اخرین ورژن فایل فلش رو تو atf انتخاب میکنی و تیک sboot و cm رو میزاری و رایت میکنی گوشی روشن میشه موفق باشی .

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• اضافه کردن...