رفتن به مطلب
انجمن توسعه دهندگان موبایل

ارور فلش تولز

ارسال های توصیه شده

این پیام میگه فایل فلش با حافظه همخونی نداره

با یه فایل فلش دیگه تست کنید

فرمت سپس رایت کنید

ترجیحا بدون باتری تست کنید

البته من یه مورد a3000 داشتم همین پیامو میداد ، اون بخاطر این بود که سخت افزاری روش کار کرده بودن و خرابش کرده بودن شما چک کن سخت افزاری روش کار شده یا خیر

لینک ارسال
این پیام میگه فایل فلش با حافظه همخونی نداره

با یه فایل فلش دیگه تست کنید

فرمت سپس رایت کنید

ترجیحا بدون باتری تست کنید

البته من یه مورد a3000 داشتم همین پیامو میداد ، اون بخاطر این بود که سخت افزاری روش کار کرده بودن و خرابش کرده بودن شما چک کن سخت افزاری روش کار شده یا خیر

داداش شرمنده الان هارد رو یه تکون دادم گوشی ارمش میاد ولی باز هم همون ارور موقع فلش امکانش هست هارد یا سی پی یو به مشکل خورده باشه--اگه فایل تست شده از این مدل رو برام اپ کنید خیلی ممنون میشم

لینک ارسال

دوست عزیز قبل از کار سخت افزاری سعی کنید با چند ورژن مختلف(قدیمی و جدید) فلش تولز گوشی را فرمت کنین

اقدامات سخت افزاری آخرین مرحله کاریتون باشه مخصوصا روی گوشیهای چینی

بارها g610 با انواع ارورها و بعد از تست بعضا نزدیک به 10 ورژن فلش شده و مشکل سخت افزاری نبوده

لینک ارسال
داداش شرمنده الان هارد رو یه تکون دادم گوشی ارمش میاد ولی باز هم همون ارور موقع فلش امکانش هست هارد یا سی پی یو به مشکل خورده باشه--اگه فایل تست شده از این مدل رو برام اپ کنید خیلی ممنون میشم

دانلود رام رسمی وفارسی کمیاب تست شده Vsun v3&v3b با لینک مستقیم

لینک ارسال
دوست عزیز قبل از کار سخت افزاری سعی کنید با چند ورژن مختلف(قدیمی و جدید) فلش تولز گوشی را فرمت کنین

اقدامات سخت افزاری آخرین مرحله کاریتون باشه مخصوصا روی گوشیهای چینی

بارها g610 با انواع ارورها و بعد از تست بعضا نزدیک به 10 ورژن فلش شده و مشکل سخت افزاری نبوده

دوست عزیز برای تجربه خودمون این نکته رو دارم میگم -مگه امکان داره ایراد نرم افزاری باشه بعد تکون فلش گوشی روی ارم بیاد.الان این فایل جدید رو که همکار عزیزمون گذاشتن از اپلود سنتر دارم دان میکنم حتما نتیجشو اعلام میکنم

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• اضافه کردن...