رفتن به مطلب
انجمن توسعه دهندگان موبایل

درخواست راهنمایی برای شروع کار موبایل

omidkermani

ارسال های توصیه شده

با سلام

امیدوارم تایپیک در محل مناسب زده باشم و خواهش میکنم اگه جای نامناسب زدم منتقلش کنید

من کارمند هستم و میخوام یه شغل دوم راه بندازم با توجه به اینکه به کار موبایل علاقه دارم باید از کجا شروع کنم

کار نرم افزار بهتره یا تعمیرات سخت افزار

من ساکن مشهد هستم اگه از مشهد کسی هست یا اموزشگاهی سراغ داره ممنونم

ممنونم میشم راهنمایی کنید

خیلی خیلی سپاسگذارم

لینک ارسال

داداش منم مشهدم

نیا که بازار گوشی نابوده میخای بیا شغل ها عوضً@*&،87941

GSM-DEVELOPERS

اگه فقط کاری که در توانته انجام بدی از اینکه هستی بهتر نمی شی

بدون خرید اشتراک کاربر ویژه شوید

عضو شوید

10 پست مفید ارسال کنید

کاربر وِیژه شوید

و از امکانات رایگان لذت ببرید

لینک ارسال

به نظر من بی هوا مغازه نزن چون راه چاه کار مغازه داری رو یاد نداری بهتره برای شروع به مدت یک سال شاگردی کنی بهتره. از نظر درآمد سخت افزار خیلی بهتر از نرم افزار داره چون زیاد به شناخته شدن نیاز نداری از همون اول بازارت بد نیست

و برعکس نرم افزار درآمد بالایی برای شروع نداره ولی به مرور زمان یعنی 2 الی 3 سال باید خاک بازار بخوری تا جا بیفتی

اون موقع درامد خوبی داره

توی اون یک سالی که شاگردی می کنی ببین به سخت افزار علاقه داری یا نرم افزار

اموزشگاه برا شروع نرو برو پیش همکار بهتره بعد که دستت خوب راه افتاد بری اموزشگاه تئوریشو یاد بگیری خیلی خوبه

خواستی مغازه بزنی با یه اشنا بزنی بهتر چون با قریبه خوب نمی شه همکاری کرد

دوستان اگه ناقص بود ببخشید تجربه یک سالم بود

GSM-DEVELOPERS

عضو شوید

10 پست مفید ارسال کنید

کاربر وِیژه شوید

لینک ارسال
به نظر من بی هوا مغازه نزن چون راه چاه کار مغازه داری رو یاد نداری بهتره برای شروع به مدت یک سال شاگردی کنی بهتره. از نظر درآمد سخت افزار خیلی بهتر از نرم افزار داره چون زیاد به شناخته شدن نیاز نداری از همون اول بازارت بد نیست

و برعکس نرم افزار درآمد بالایی برای شروع نداره ولی به مرور زمان یعنی 2 الی 3 سال باید خاک بازار بخوری تا جا بیفتی

اون موقع درامد خوبی داره

توی اون یک سالی که شاگردی می کنی ببین به سخت افزار علاقه داری یا نرم افزار

اموزشگاه برا شروع نرو برو پیش همکار بهتره بعد که دستت خوب راه افتاد بری اموزشگاه تئوریشو یاد بگیری خیلی خوبه

خواستی مغازه بزنی با یه اشنا بزنی بهتر چون با قریبه خوب نمی شه همکاری کرد

دوستان اگه ناقص بود ببخشید تجربه یک سالم بود

ممنونم

اخه من تا ساعت 6 بعد از ظهر شرکت هستم به نظرت کسی پیدا میشه با این شرایط منو قبول کنه درب مغازه برای شاگردی و معمولا چه میزان هزینه میگیرن ؟

لینک ارسال
ممنونم

اخه من تا ساعت 6 بعد از ظهر شرکت هستم به نظرت کسی پیدا میشه با این شرایط منو قبول کنه درب مغازه برای شاگردی و معمولا چه میزان هزینه میگیرن ؟

با این سبک کاری ناراحت نشی ولی خیلی زمان می بره تا راه بیفتی حداقل 2 سال طول می گشه تا تا راه بیفتی بعد یعنی دو ساله دیگه تازه مغازه میزنی

یا همین شرکت را ادامه بده یا کلا رها کن برو کاسبی رو ادامه بده.

GSM-DEVELOPERS

عضو شوید

10 پست مفید ارسال کنید

کاربر وِیژه شوید

لینک ارسال

دوست من علاقه خیلی شرطه اگه پشت کار داشته باشه و بتونی کارو از دسته استادت بدوزدی خیلی زود راه میوفتی بعدش میتونی باکس هارو تهیه کنی و شب ها با هاشون کار کنی

امید و تلاش بهترین راه واسه کسب در امده

لینک ارسال

یک پیشنهاد دوستانه.....

بیخیال کار موبایل شو....

برو توی کار نصب دوریین مدار بسته....که با بازه زمانی کارتم مشکلی نداره...

موفق باشی

معلمان واقعی کسانی هستند که بدون دریافت حقوق و مزایا و با عشق به دیگران علم می آموزند..

لینک ارسال
با سلام

امیدوارم تایپیک در محل مناسب زده باشم و خواهش میکنم اگه جای نامناسب زدم منتقلش کنید

من کارمند هستم و میخوام یه شغل دوم راه بندازم با توجه به اینکه به کار موبایل علاقه دارم باید از کجا شروع کنم

کار نرم افزار بهتره یا تعمیرات سخت افزار

من ساکن مشهد هستم اگه از مشهد کسی هست یا اموزشگاهی سراغ داره ممنونم

ممنونم میشم راهنمایی کنید

خیلی خیلی سپاسگذارم

راستی کارمندی خوبی های داره که

1.چوش نمی زنی که امروز مشتری کم بود

2.چوش نمی زنی که فردا انشاالله بازار خوب باشه

3.چوش نمی زنی که اجاره مغازه در نیومده

4.چوش نمی زنی که همش در مغازه ای نه خوارک درست و تفریح درست و نه زندگی درست نداری

ولی کارمندی خیالت راحته که چه ارباب روجوع باشه یا نباشه حقوقت ثابته و خیالت راحته که همیشه جمعه ها یا خونه استراحت می کنی یا می ری تفریح و یاعید نوروز راحت پنج روز می ری عید دیدنی تازه کارمند تا ساعت دو کار می کنی بعد بقیه روز راحت استارحت

مغازه داری یا علی 9 صبح تا 11 شب باید در مغازه باشی استراحت تعطیل تفریح تعطیل کلا هم چیز تعطیل الا مغازه حالا ایناش بماند بزنی گوشی رو هم خراب یا خاموش کنی تا زمانی که درست نشه نه خاب داری نه خوراک . خودم یه گوشی زدم خاموش کردم تا دو روز شب ها خابم نبورد تا اینک درستش کردم

حالا فکر ببین ارزش داره بیای تو این کار

بیشتر همکارانی که تو این شغل هستن تقریبا همنجوری هست ً@*&،87941

GSM-DEVELOPERS

عضو شوید

10 پست مفید ارسال کنید

کاربر وِیژه شوید

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• اضافه کردن...