رفتن به مطلب
انجمن توسعه دهندگان موبایل

چند تا سوال در مورد باکس مورد نیار هواوی

ارسال های توصیه شده

با سلام چند تا سوال داشتم ممنون میشم کمک کند

الان در حال حاضر بهترن باکس برا فلش و ترمیم سریال هواوی کدوم باکسه؟

آیا از باکس سیگما برای ترمیم سریال کوالکام سایر برندها مثل ال جی یا سامسونگ میشه استفاده کرد؟

اکتیو کردن چه امتیازات داره و با باکس خالی مشه ترمیم سریال انجام داد؟

آیا خیل وقته وارد بازار شده ممکنه مثل سایر باکس ها از رده خارج بشه؟

قیمت حدودیش با اکتیوش چنده؟

با سپاس

لینک ارسال

درود...

باکس سیگما وولکانو ودانگل اونجر وZZ-Key گوشیهای هاوایی روساپورت میکنه.البته سیگما وزدزدکی سی پی یوهای کوالکوم هم ساپورت میکنن وترمیم بوت وفلش ووایپ وهمه کارهای نرم افزاری روانجام میدن.

باکس سیگما بدون اکتیو حدود550تومنه که فقط گوشی وتبلت چینی ساپورت میکنه واکتیوشماره یک برای هاوایی واکتیوشماره2 برای سونی است.قیمت هرپک اکتیوهم حدود230تومن است.

اگه نرم افزار کارمیکنید باید جندتاباکس داشته باشید که برای هرتعمیرکاری لازمه..من خودم حدود24تاباکس دارم وتازه 2تاباکس این هفته خریدم .به نظرمن تعمیرکاراگه به روزنباشه وابزارووسایل کارش کامل ودرست نباشه خودش ضررمیکنه.

GSM-DEVELOPERS

بدون خرید اشتراک کاربر ویژه شوید

عضو شوید

10 پست مفید ارسال کنید

کاربر وِیژه شوید

و از امکانات رایگان لذت ببرید

----------------------------------------------------------

خدا را در قلب کسانی دیدم که بی هیچ توقعی ، مهربانند

لینک ارسال

به نظر من اول ببین تو منطقتون بیشتر از چه طریقی میتونی خدمات بدی و دستمزد بگیری

رویایی فکر و هزینه نکنی بهتره

اول تواناییهای خودت را بسنج بعد کشش منطقتون را

الان خیلی از کارها با نرم افزارهای مختلف و بدون باکس یا دانگل انجام میشه و کارهای ترمیمی هم کم و بیش قابل حله و یک سری کارهای خاص به دانگل نیاز پیدا میکنی

اگه تو شهر بزرگی میتونی هرچیز جدید که میاد بخری و سریع پولشو در بیاری امه تو شهر های کوچیک کمی محتاط باش

لینک ارسال

صدردرصد باحرفهای شماموافقم بایدنسبت به شهرومنطقه ای که هستید ونیازهای اونجا باکس بخرید.مثلا اگه شهرستان کوچکی هستیدواونجاگوشیهای htc کم پیدامیشه اصلا به صرفه نیست باکسی برای این برندبخری.بایدببینی چه مدلهایی اونجازیاده که بتونه خریدباکس ودانگل براتون فایده داشته باشه.

GSM-DEVELOPERS

بدون خرید اشتراک کاربر ویژه شوید

عضو شوید

10 پست مفید ارسال کنید

کاربر وِیژه شوید

و از امکانات رایگان لذت ببرید

----------------------------------------------------------

خدا را در قلب کسانی دیدم که بی هیچ توقعی ، مهربانند

لینک ارسال

من تو شهر نمیشه گفت کوچیک ولی نسبت به شیراز و تبریزی خیلی خیلی کوچیکتر هستم فقط این 3 باکس و دانگل رو دارم :

Z3X , BST , XTC2Clip

تقریبا 90 درصد کارام راه میوفته میمونه ترمیم بوت که باکس Riff خریدم ولی چون سخت افزار کار نیستم و حوصلشو هم ندارم باکس رو پس دادم که 100 تومن هم ضرر کردم البته به جاش همون XTC2Clip خریدم که واقعا ازش راضیم فقط الان میخوام برای هواوییها یه باکس یا دانگل بگیرم که زیاد هم نیازی نیست ولی هر چند وقت نیاز میشه.

لینک ارسال

من sigma,zzkayواسه هوهاوی دارم که تا حالا از zzkayاستفاده نکردم چون سیگما کارام را راه انداخته و واقعا عالیه

با ما بروز باشد

اولین سایت در زمینه اموزش کوک رام

بروزترین سایت در زمینه رامهای نایاب تبلت ها و گوشیهای چینی

خرید اشتراک سالیانه

دانلود رامهای کوک شده ونایاب

اموزشهای تخصصی

http://gsm-developers.ir/

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• اضافه کردن...