رفتن به مطلب
انجمن توسعه دهندگان موبایل

مشکل هنگ روی ارم p8 light ale-l21

ارسال های توصیه شده

با سلام خدمت دوستان عزیز این گوشی بعد از اپدیت به ورژن بالاتر به این شکل دروامده که میاد بالا روی زبان ریستارت میکنه من بیشتر بیلد نامبر ها رو تست کردم اما جواب نداده تاز فست بوت هم رایت کردم اما نشد دوستان اگر دوستان راهی دارن از طریق دانلودر هم نمیرفت اگر از طریق سریال میشه فهمید ریالش اینه:

869510028720058

بیلدهای تست شده:

120 311 130 052

لینک ارسال
با سلام خدمت دوستان عزیز این گوشی بعد از اپدیت به ورژن بالاتر به این شکل دروامده که میاد بالا روی زبان ریستارت میکنه من بیشتر بیلد نامبر ها رو تست کردم اما جواب نداده تاز فست بوت هم رایت کردم اما نشد دوستان اگر دوستان راهی دارن از طریق دانلودر هم نمیرفت اگر از طریق سریال میشه فهمید ریالش اینه:

869510028720058

بیلدهای تست شده:

120 311 130 052

شما اول انلاک بوتلودر کن

و ریکاوری استوک خودشو دوباره از فست بوت فلش کن

حل میشه

اگه نشد ریکاوری کاستوم بزن تا فایل بکاپ و بهت بدم

موفق باشید

لینک ارسال

869510028720058

بیلدهای تست شده:

120 311 130 052

آنلاک بوتلودر

بعد با برنامه ی UpdateExtractor فایل مورد نظرو هر بلیدی فرقی نداره لود کون

بعد 4 تا فایل boot.img cust.img recovery.img userdata.img اکسترکت کن

بعد با دستورات زیر فایلارو رایت کنید

fastboot flash boot boot.img

fastboot flash recovery recovery.img

fastboot flash userdata userdata.img

fastboot flash cust cust.img

بعد همون رو با مموری فلش کنید

لینک ارسال

این کار رو انجام دادم جواب نداد در ضمن گوشی همش ریستارت میکنه و شارژ زیادی نداره فکر کنم به خاطر شارژ هست که فلش با مموری نمیشه اخه کامل که خاموشش میکنم و میزارم تو شارژ چند ثانیه بعد خودش پاور میشه و میاد بالا راهی نداره که نخوام بازش کنم و شارژش کنم

لینک ارسال
این کار رو انجام دادم جواب نداد در ضمن گوشی همش ریستارت میکنه و شارژ زیادی نداره فکر کنم به خاطر شارژ هست که فلش با مموری نمیشه اخه کامل که خاموشش میکنم و میزارم تو شارژ چند ثانیه بعد خودش پاور میشه و میاد بالا راهی نداره که نخوام بازش کنم و شارژش کنم

دوست عزیز این روشی که گفتم تست شده اس

من با این روش 2تا گوشی از این مدلو آنبریک کردم

شما مراحلو درست انجام بدید کاملا مشکلتون حل میشه

لینک ارسال
  • 1 سال بعد...

شما اول انلاک بوتلودر کن

و ریکاوری استوک خودشو دوباره از فست بوت فلش کن

حل میشه

اگه نشد ریکاوری کاستوم بزن تا فایل بکاپ و بهت بدم

موفق باشید

سلام دوست عزیز میشه فایل رو بزاری؟؟؟

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• اضافه کردن...