رفتن به مطلب
انجمن توسعه دهندگان موبایل

جریانکشی قبل از پاور i9300i

iraj

ارسال های توصیه شده

برد رو از لحاظ اب خوردگی چک و سرویس کنید و بعد نکته ی دیگه ای هم که هست اینکه برد خالی رو از لحاظ جریان کشی چک کن و یه عکس هم اگه تونستی یه عکس از پایه های باطری که به منبع وصل هست رو بگذار

لینک ارسال

بله همون برد خالی تست کردیم همون مقدار جریان میکشه.الان یه سلف پایین کانکتور برداشتیم برطرف شده ....ولی هنوز شک دارم که از سلف باشه چون یه ای سی هست کنارش که احتمال میدم از اون باشه

irgsm

لینک ارسال

سلام

ولتاژ منبع را تا حدود پنج الی شش ولت بالا ببر شخصا بعضی موارد تا هفت ولت هم بالا بردم

بالا بردن ولتاژ باعث میشه جریان کشی بیشتر بشه و قطعه معیوب شروع به داغ کردنکنه.

اگه جریان کشی بالا باشه با لمس از طریق دست هم میشه تشخیص داد در غیر این صورت با پشت لب دنبال قطعه معیوب بگردید

2.gif

لینک ارسال
سلام

ولتاژ منبع را تا حدود پنج الی شش ولت بالا ببر شخصا بعضی موارد تا هفت ولت هم بالا بردم

بالا بردن ولتاژ باعث میشه جریان کشی بیشتر بشه و قطعه معیوب شروع به داغ کردنکنه.

اگه جریان کشی بالا باشه با لمس از طریق دست هم میشه تشخیص داد در غیر این صورت با پشت لب دنبال قطعه معیوب بگردید

ببنید الان سلف رو برداشتم اتصال برطرف شد اما شارژ وصل میکنی میگه شارژر سامسونگ وصل کنید شارژر معتبر نیست ....

irgsm

لینک ارسال
ببنید الان سلف رو برداشتم اتصال برطرف شد اما شارژ وصل میکنی میگه شارژر سامسونگ وصل کنید شارژر معتبر نیست ....

دوست من سلف برداشته بشه اتصال تو مدار قطع میشه شما بعد از اطمینان که واقعا ان قطعه سلف هست جایگذین و یا باتوجه به سلف جامپر بزنید

از شارژر اصلی خود سامسونگ استفاده کنید در صورت نگرفتن جواب باید طبق شماتیک پیش برید و قطعات مربوط به شارژ تست بشه

البته شماتیک i9300i رو بنده ندارم اما شماتیک i9300 رو دارم که فک نکنم زیاد فرقی داشته باشه اگه مایل بودید درخواست بدید براتون اپلود کنم

موفق باشید

لینک ارسال
دوست من سلف برداشته بشه اتصال تو مدار قطع میشه شما بعد از اطمینان که واقعا ان قطعه سلف هست جایگذین و یا باتوجه به سلف جامپر بزنید

از شارژر اصلی خود سامسونگ استفاده کنید در صورت نگرفتن جواب باید طبق شماتیک پیش برید و قطعات مربوط به شارژ تست بشه

البته شماتیک i9300i رو بنده ندارم اما شماتیک i9300 رو دارم که فک نکنم زیاد فرقی داشته باشه اگه مایل بودید درخواست بدید براتون اپلود کنم

موفق باشید

شماتیک i9300دارم فرق داره ا این مدل حداقل تو قسمت شارژ...از شارژر سامسونگ هم استفاده کردم...

irgsm

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• اضافه کردن...