رفتن به مطلب
انجمن توسعه دهندگان موبایل

بهترین راه برای فلش g610-u00 همراه فایل و آموزش

ارسال های توصیه شده

با سلام خدمت دوستان

6.jpg

با اجازه اساتید... (آموزش برای تازه*کار تراست)

کسانی که باکس ولکانو دارن نباید زیاد با فلش این گوشی مشکل داشته باشن ولی کسانی مثل من که باکس ندارن به مشکلات زیادی میخورن. چون فایل کارخانه*ای فارسی برای این گوشی موجود نیست.(حداقل من پیدا نکردم).

من خودم برای این گوشی نزدیک 5 تا رام تست کردم بعضی هاش رو هم برای احتمال خطا دادن دوبار زدم، ولی هیچ کدوم جواب نداد یا اگه جواب داد با مشکلات مختلف مثل زبان چینی داشتن و لوگو بوت چینی

بهترین راه فلش این گوشی استفاده از فایل بکاپ ولکانو هست که دارم آپلود میکنم و قرار خواهم داد.

روش کار هم به راحتی است. اول کرک پیرانا را از آدرس زیر دانلود کنید:

http://gsm-developers.ir/thread1587.html

بعد فایل رو اکسترکت کنید و براحتی از قسمت Write پیرانا فایل رو انتخاب و گزینه پایین رو روی usb-mode بزارید و استارت بزنید.

صبور باشید. یک مقدار بیشتر طول میکشه.

فایل: شاتل لند | دانلود فایل

لینک ارسال

دوست عزیز برای این مدل رام فارسی هست من بدون باکس زدم هیچ مشکلیم نداشته

هفت سالی می شد که راه نرفته بودم. پزشک پرسید : این چوب ها چیست ؟ گفتم : فلجم.

گفت : آنچه تو را فلج کرده . همین چوب هاست. سینه خیز . چهار دست و پا . قدم بردار و بیفت.

چوب های زیبایم را گرفت . پشتم شکست و در آتش سوزاند.

حالا من راه می روم … اما هنوز هم وقتی به چوبی نگاه می کنم . تا ساعت ها . بی رمقم

5teamgsm 

لینک ارسال
من با سریال این مدل مشکل دارم بعداز فلش سریالش میره واسه اونم راهنمایی کنید لطفا

سلام

سریال این مدل به راحتی تا جایی که یادمه با ولکانو قابل ترمیمه

رفاقت کشکه و دوغ

لینک ارسال
سلام

سریال این مدل به راحتی تا جایی که یادمه با ولکانو قابل ترمیمه

همونجور که دوستمون علی آقا گفتن با ولکانو قابل حله

ولی من چون باکس نداشتم با mobileuncle امتحان کردم که جواب نگرفتم. اما با کرک پیرانا جواب داد و درست شد.B-)

دوستان اگه تونستن جای دیگه ای هم آپلود کنن بهتره چون من فقط میتونستم توی این آپلود سنتر قرار بدم. سرعت اینترنت دیگه...X-(

اگه تبدیل اسکاتر شده ی این فایل هم داشتین لینک بدین که دوستان استفاده کنن.

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• اضافه کردن...