رفتن به مطلب
انجمن توسعه دهندگان موبایل

مشکل هارد G610 u20

Alir3za

ارسال های توصیه شده

دوستان گوشی رو اوردن روی لوگو هنگ میکرد خواستم فرمت کنم بوت رایت کنم یا فلش کنم در هر سه حالت ارور های مختلف فلش تولز رو میگرفتم

(با نسخه SP_Flash_Tool_v3.1320.0.174_Secboot هم میزدم)

بعد از تست اینها گوشی رو از سیستم جدا کردم و الان روشن هم نمیشه و روی همون لوگو هم هنگ نمیکنه (روی لیبل u20 هست کنار سوکتها u00 نقاط طلایی رنگ سه تا!)

به شارژر هم وصل میشه چراغ ال ای دی قرمز رنگه

مهم ترین قسمت اینکه، قبل از کار با فلش تولز به منبع وصل کردم بعد از پاور کردن 15 تا جریان میکشید

اما بعد از تست با فلش تولز که باعث شد ارم هم نیاد، به منبع وصل میکنم پاور میکنم 3 4 تا جریان میکشه و بعد از ول کردن پاور 0 میشه

لینک ارسال

سلام..دروود

چه ارووری میده...

هر چند احتمال زیاد مشکلتون از هارد میباشد...

هواوی این روزا خرابی هارد زیاد شده...مخصوصا g610

انان که با افکاری پاک و فطرتی زیبا در قلب دیگران جای دارند

را هرگز هراسی از فراموشی نیست

چرا که جاودانند

[email protected]

لینک ارسال

بله در تکمیل راهنمایی مدیر عزیز شما نقطه ی clk را به gnd لحیم کن با ورژن SP_Flash_Tool_v3.1320.0.174_Secboot فلش تولز

و ورژن G610-U20 V100R001C00B126CUSTC470D001_Firmware_Singapore_operatorValue_Android 4.2.1_EMUI 1.6_05021GUH

اول Rework-Secro رایت کن بعد فرمتا رو انجام بده و در آخر فول فلش کن

لینک ارسال

ممنون دوستان والا در جواب شما ارورها زیاده یعنی موقع فرمت یه اروری میده موقع رایت ریورک یه ارور ، واسه فلش با دانلود و اپدیت فریم ورک یه ارور و ...

@M@HDi وقتی گوشی رو به سیستم میزنم بدون مشکل شناسایی میشه ، بازم نیازه که این نقاط رو اتصال بدم؟

بعد اینکه منظور از فرمتا چیه؟ چندتاست؟

لینک ارسال

دوستان با انجام اینکارا هم موقع رایت ریورک ارور 5054 میده

موقع فرمت با manual و auto هم ارور 4010

با بیلد 125 خود u20 و بدون تیک پری لودر هم میزنم ارور 6041 میده ،فایل بوت تکیش هم میزنم همین ارور رو میده

لینک ارسال

شما نقطه clk و gndرو اتصال کن از قسمت رات مموری فایل بوت رو روی هارد رایت کن اگه رایت بشه یعنی هارد مشکلی نداره بعد از تست و اعلام نتیجه بقیه اموزشو تقدیم میکنم

لینک ارسال
نه بوت هم رایت نمیشد به هر حال مشتری هم گوشی رو برد

ممنون بابت راهنمایی ها

طبق تجربه بنده اگر با اتصال دو نقطه از قسمت رایت مموری بوت رایت بشه یعنی هارد سالمه و اگه روی یه درصدی بمونه و 100 درصد نشه صد در صد مشکل از هارد هستش

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• اضافه کردن...