رفتن به مطلب
انجمن توسعه دهندگان موبایل

مشکل خاموشی g610-u20

ei.g.a

ارسال های توصیه شده

سلام خدمت دوستان یه گوشی مشتری آورده میگه خود به خود خاموش شده.وصل میکنم به سیستم فقط چراغ قرمز کوچکش روشن میشه دیگه هیچ علایمی نداره.سیستم هم نمیشناسه

این روش ها هم تست کردم بازم هیچ عکس العملی نداره.

http://gsm-developers.ir/thread3119.html

http://gsm-developers.ir/thread7196.html

فقط میخوام بدونم مشکل از هارده یا اینکه راه های دیگه ای هم هست؟

ممنون میشم راهنمایی بفرمایید

لینک ارسال

این گوشی کلا روح هواوی رو با این همه خرابی که داد شاد کرد

اکثرا این گوشی با فایل هایی که تو این سایت هست درست میشه در این صورت باید یه سخت افزار رو هارد و تغذیه این گوشی کار کنه

لینک ارسال
این گوشی کلا روح هواوی رو با این همه خرابی که داد شاد کرد

اکثرا این گوشی با فایل هایی که تو این سایت هست درست میشه در این صورت باید یه سخت افزار رو هارد و تغذیه این گوشی کار کنه

دارم میگم که اصلا گوشی شناسایی نمیشه که من بخوام فایل روش رایت کنم.خودمم احتمال میدم سخت باشه.اما خودش گفت خود به خود خاموش شده گفتم یه کارایی روش انجام بدم

لینک ارسال

سلام

دوست عزیز روی آی سی تغذیه هیت بگیر و تکون ریزی بده ببین فرقی میکنه یا نه

البته دقت کن اگه چسبی باشه باید با احتیاط و مهارت کافی که انشااله داری کامل از روی برد برداری و بعد پایه سازی و پاکسازی برد دوباره بزاریش

مورد داشتم که با ریبال تغذیه حل شده

لینک ارسال

با سلام

دوست عزیز با این موردی که شما میگین باید اول نرم افزاری چک کنید منتها یه چیزایی هست که باید اونا را هم چک کنید اول اینکه به منبع بزن با پاور و بدون پاور جریانگشی را ببین اگر بدون پاور جریانگشی داشت و با پاور جریانگشی در حد یه گوشی سالم بالاتر باشه سخت افزار

دوم به کامپیوتر وصل کن ببین درایور شناسایی میکنه یا نه اکه گوشی را شناسایی کرد مشکل گوشی سخت افزار واگر شناسایی نشد از ترمیم بوت گوشی ولی موضوعی که این وسط هست گوشی خود به خود خاموش شده پس احتمال بوت کمه واخرین مورد اگر زمانی کابل کامپیوتر یا شارژر وصل میکنی وچراغ بالای گوشی روشن میشه شک نکن سخت افزاره

با ما بروز باشد

اولین سایت در زمینه اموزش کوک رام

بروزترین سایت در زمینه رامهای نایاب تبلت ها و گوشیهای چینی

خرید اشتراک سالیانه

دانلود رامهای کوک شده ونایاب

اموزشهای تخصصی

http://gsm-developers.ir/

لینک ارسال
با سلام

دوست عزیز با این موردی که شما میگین باید اول نرم افزاری چک کنید منتها یه چیزایی هست که باید اونا را هم چک کنید اول اینکه به منبع بزن با پاور و بدون پاور جریانگشی را ببین اگر بدون پاور جریانگشی داشت و با پاور جریانگشی در حد یه گوشی سالم بالاتر باشه سخت افزار

دوم به کامپیوتر وصل کن ببین درایور شناسایی میکنه یا نه اکه گوشی را شناسایی کرد مشکل گوشی سخت افزار واگر شناسایی نشد از ترمیم بوت گوشی ولی موضوعی که این وسط هست گوشی خود به خود خاموش شده پس احتمال بوت کمه واخرین مورد اگر زمانی کابل کامپیوتر یا شارژر وصل میکنی وچراغ بالای گوشی روشن میشه شک نکن سخت افزاره

درود صدرا جان. ممنون از توضیحات کاملتون.خدمتتون عرض کنم که به منبع میزنم قبل پاور جریانکشی نداره و بعد پاور هم جریان طبیعی به نظر میرسه بین 14. تا 15. صدم میکشه.مورد دوم هم اینکه به سیستم میزنم اصلا شناسایی نمیشه و فلش تولز هم هیچ عملی نداره نسبت بهش و بعدم اینکه اون چراغ قرمزش موقع شارژ و موقع وصل به سیستم روشن میشه

لینک ارسال
درود صدرا جان. ممنون از توضیحات کاملتون.خدمتتون عرض کنم که به منبع میزنم قبل پاور جریانکشی نداره و بعد پاور هم جریان طبیعی به نظر میرسه بین 14. تا 15. صدم میکشه.مورد دوم هم اینکه به سیستم میزنم اصلا شناسایی نمیشه و فلش تولز هم هیچ عملی نداره نسبت بهش و بعدم اینکه اون چراغ قرمزش موقع شارژ و موقع وصل به سیستم روشن میشه

سلام..دروود..

یبار سوکت usb تست و نهایت عوض کن..

اگر بازم همون مشکل رو داشتین..

مشکل از هارد هستش..

موفق باشید..

انان که با افکاری پاک و فطرتی زیبا در قلب دیگران جای دارند

را هرگز هراسی از فراموشی نیست

چرا که جاودانند

[email protected]

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• اضافه کردن...