رفتن به مطلب
انجمن توسعه دهندگان موبایل

آموزش حل مشکل ساخت اپل ایدی آمریکا

tifo02

ارسال های توصیه شده

دوستانی که با ساخت اپل ایدی آمریکا مشکل دارن و نمیتونن ای پی تغییر بدن ابتدا برنامه h-otspot -shiled رو نصب و اجرا کنن بعد با برنامه سا-یفون رو ای پی آمریکا تنظیم کنن و با خیال راحت اپل ایدی با آدرس آمریکا بسازن

برنامه ho-ts-pot

hotspot-shield-3.42 [1] - Download - 4shared

برنامه سا-یفون

psiphon3 - Download - 4shared

لینک ارسال
دوستانی که با ساخت اپل ایدی آمریکا مشکل دارن و نمیتونن ای پی تغییر بدن ابتدا برنامه h-otspot -shiled رو نصب و اجرا کنن بعد با برنامه سا-یفون رو ای پی آمریکا تنظیم کنن و با خیال راحت اپل ایدی با آدرس آمریکا بسازن

برنامه ho-ts-pot

برنامه سا-یفون

سای-------------فون که مدتیه قطعه.این کار میکنه؟

لینک ارسال

برنامه ho-ts-pot

برنامه سا-یفون

این دو رو که باهم فعال میکنم کلن هیچی باز نمیکنه.نه سایت و نه آیتونز

لینک ارسال

دوستان عزیز من خیلی برا ساخت اپل ایدی ور رفتم سی-سکو -اپن-وی پی- نکست استفاده کردم ای پی آمریکا بهت نمیده بازم خطا میزنه سایف-ون هم به تنهایی کار نمیکنه اینی که من میگم ضرر نداره شما میتونید تجربه کنید اول برنامه شیلد اجرا کنید بذارید تونل کنه بعد سایف ن که فعال بشه تا حالا از این روش ده تا اپل ایدی ساختم

لینک ارسال
دوستان عزیز من خیلی برا ساخت اپل ایدی ور رفتم سی-سکو -اپن-وی پی- نکست استفاده کردم ای پی آمریکا بهت نمیده بازم خطا میزنه سایف-ون هم به تنهایی کار نمیکنه اینی که من میگم ضرر نداره شما میتونید تجربه کنید اول برنامه شیلد اجرا کنید بذارید تونل کنه بعد سایف ن که فعال بشه تا حالا از این روش ده تا اپل ایدی ساختم

درسته سا...یف..ون به تنهایی کار نمیکنه ولی همراه با یه چیز شکن دیگه فعال میشه اما نت ازکار میافته.نه سایت باز میشه و نه آیتونز

لینک ارسال

سلام دوستان برنامه هست غیر س..... ون که بشه باهاش اپل ایدی ساخت خواستید تو یاهو بگید تا بهتون معرفی کنم بخاطر این که سایتمون ف....ر نشده اسمی نگید یا علی

Bahman59547@Gmail.com

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------

لینک ارسال

بنده هات رو اول روشن میکنم رو امریکا تنظیم میکنم.بعد سای رو روشن میکنم اونم رو امریکا تنظیم میکنم و ایدی می سازم.

کسی رهی برای ساختن تعداد بالا ایدی داره؟

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• اضافه کردن...