رفتن به مطلب
انجمن توسعه دهندگان موبایل

فارسی سازی ماندگارگوشیهای هوهاویی بدون فلش

sadra.z

ارسال های توصیه شده

[[[COLOR="#006400"]COLOR="#FF0000"]"]

با سلام خدمت دوستان

در این اموزش میخواهم روش فارسی سازی بعضی از گوشیها بدون فلش را برای دوستان توضیع بدم من روی دوتا گوشی g730-u30,p7-l10تست کردم دوستان بر روی بقیه گوشیهاهم میتونن تست کنن

شاید براتون پیش اومده تا حالا گوشی را با فایلهای تست شده که حتی قبلا بر روی چند تا گوشی تست کردین وفارسی داشته رو یه گوشی بزنین و فارسی نداشته باشه مثلp7یا

شاید فایل فارسی گوشی را نداشته باشین مثلg730ویا شایدبیلد فایلهاتون کمتر از خود گوشیه ابتدا قبل از دانلود کردن فایل این راه حل راهها را طی کنید بعد فایل را دانلود کنید

[/color]

ابتدا گوشیتون را با نرم افزارهای موجود روت کنید مثل

["]Wondershare MobileGo از این لینک دانلود کنید

iroot از این لینک دانلود کنید

kingo از این لینک دانلود کنید

king root از این لینک دانلود کنید

root genius از این لینک دانلود کنید

[/color]

بعد از روت کردن گوشی نرم افزار روت اکسپلورر را از این لینک دانلود کنید

1:نرم افزار روت اکسپلورر رانصب و اجرا کنید دنبال پوشه ای به نام custکه در عکس زیر مشخص کردم بگردین

78.jpg

2:بعد از پیدا کردن پوشه custوارد پوشه شده واجازه دسترسی روت allowبزنید بعد در داخل پوشه پوشه hwرا پیدا کنیدمثل عکس و وارد پوشه شده وطبق مراحل بعد پیش میریم

79.jpg

3:و بعد از وارد شدن در پوه hwطبق عکس زیر وارد پوشه ruشده

80.jpg

4:ودر مرحله بعد وارد پوشه xmlمیشیم طبق عکس

81.jpg

5:ودر داخل پوشه xml فایلی به نام hw_defaults.xml را پیدا میکنیم و انگشت را رو فایل قرار داده تا گزینهها ظاهر بشن وبه صورت text editorفایل را اجرا میکنیم

82.jpg

6:زمانی که فایل را اجرا کنیم به صورت زیر ظاهر میشه که در پایین قسمت languageزبانهای موجود را مشاهده میکنیم

83.jpg

7:وبعد این متن را به زبانهای کوشی اضافه میکنیم fa_IR طبق عکس و saveمیکنیم واز فایل خارج میشیم

84.jpg

8:بعد از انجام این مراحل به عقب برگشته ودوباره از پوشه custوارد hwواز این پوشه وارد پوشه nafمیشویم ومراحل را طبق مرحله 4تا 7 تکرار میکنیم

85.jpg

9:بعد از انجام تمام مراحل گوشی را خاموش کرده و وایپ میکنیم وتمام گوشی با موفقیت فارسی شد

86.jpg

به خاطر گیفیت بد عکس عذر خواهی میکنم و امیدوارم به درد دوستان بخوره ودر اخر تکراری نباشه

[/color]

با ما بروز باشد

اولین سایت در زمینه اموزش کوک رام

بروزترین سایت در زمینه رامهای نایاب تبلت ها و گوشیهای چینی

خرید اشتراک سالیانه

دانلود رامهای کوک شده ونایاب

اموزشهای تخصصی

http://gsm-developers.ir/

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• اضافه کردن...