رفتن به مطلب
انجمن توسعه دهندگان موبایل

حل مشکل گالری متوقف شده است i9105p

mohamad2126

ارسال های توصیه شده

باسلام برای حل این مشکل یه رام استوک ترمیم شده گالری متوقف شده است روزدم مشکل همچنان باقی بود گوشی رو وایپ کردم مشکل برطرف شد بعدبامورلوکال فارسیش کردم ومشکل حل شدفردا مشتری اومد دوباره باهمون مشکل تو گوشیش به وجودامده بود و گوشی رو باردیگه وایپ کردم بهش دادم با این تفاوت که فارسی نکردم حالا منتظرنتیجه اش هستم در ادامه نتیجه روثبت میکنم دوستان اگه دراین مورد راهنمایی دارند اعلام کنن متشکر ضمنا مدل گوشیi9105p

خداوندا چگونه زیستن را به من بیاموز چگونه مردن را خود خواهم آموخت. معلم شهیددکترعلی شریعتی

لینک ارسال

سلام

این مدل همونطور که دوستمون گفتند فقط با فارسی مشکل داره اونم به محض دریافت فایل با بلوتوث این ایراد ظاهر میشه و راحت ترین کار برای رفعش اینه که بعد از ارور یکبار زبان گوشی رو عوض کنید و وارد گالری بشید و مجددا زبان رو فارسی کنید نیازی به وایپ و این حرفها هم نیست

لینک ارسال
سلام

این مدل همونطور که دوستمون گفتند فقط با فارسی مشکل داره اونم به محض دریافت فایل با بلوتوث این ایراد ظاهر میشه و راحت ترین کار برای رفعش اینه که بعد از ارور یکبار زبان گوشی رو عوض کنید و وارد گالری بشید و مجددا زبان رو فارسی کنید نیازی به وایپ و این حرفها هم نیست

دوست عزیز این رفع مشکلی که شما گفتید مقطعی هست و دوباره ارور میاد.

این گوشی توی 4.2 کلا با فارسی مشکل داره.

من یک سال این گوشی رو داشتم و همه فایلی امتحان کردم.خیلی از گوشی های مشتریها هم تست کردم و فهمیدم که این گوشی با اندروید 4.2 و فارسی مشکل داره.حتی اگه انگلیسی هم کنید بازم نسبت سرعتش از 4.1.2 خیلی کمتره.فقط خوبیهاش اینه که گرافیک بالا و مصرف شارژ پاینتری نسبت 4.1.2 داره.

و نتیجه:

خیلی راحت به 4.1.2 دانگرید کنید تا مشتری برنگرده و حال کنه.:dddddd

لینک ارسال
دوست عزیز این رفع مشکلی که شما گفتید مقطعی هست و دوباره ارور میاد.

این گوشی توی 4.2 کلا با فارسی مشکل داره.

من یک سال این گوشی رو داشتم و همه فایلی امتحان کردم.خیلی از گوشی های مشتریها هم تست کردم و فهمیدم که این گوشی با اندروید 4.2 و فارسی مشکل داره.حتی اگه انگلیسی هم کنید بازم نسبت سرعتش از 4.1.2 خیلی کمتره.فقط خوبیهاش اینه که گرافیک بالا و مصرف شارژ پاینتری نسبت 4.1.2 داره.

و نتیجه:

خیلی راحت به 4.1.2 دانگرید کنید تا مشتری برنگرده و حال کنه.:dddddd

دوست عزیز بنده هم عرض کردم تا زمانی که بلوتوث نگیرند درسته و به محض دریافت بلوتوث مجددا ارور میاد ولی نیازی به فکتوری و اینا نیست و کافیه یکبار زبان رو انگلیش کرد و بر گردوند وفکر نمیکنم راهی از این ساده تر باشه ضمن اینکه بعضی مشتریها گیر میدن به همون ورژن اندروید یا اینکه قبلا اپدیت شده به این ورزن و همکار نخواد ریسک کنه بنابراین ساده ترین راه همینه.;)

لینک ارسال

بله درسته که با زبان فارسی مشکل داره اما دانگرید کردن کارمناسبی نیست اول اینکه یه رام ترمیم شده هست که میتونید اون رو فلش کنید دوما اگه قسد تعویض رام هم ندارید راه بهتری هم هست دوستان اگه خواستن پیام بدن تا راهشو بگم

خداوندا چگونه زیستن را به من بیاموز چگونه مردن را خود خواهم آموخت. معلم شهیددکترعلی شریعتی

لینک ارسال
دوست عزیز بنده هم عرض کردم تا زمانی که بلوتوث نگیرند درسته و به محض دریافت بلوتوث مجددا ارور میاد ولی نیازی به فکتوری و اینا نیست و کافیه یکبار زبان رو انگلیش کرد و بر گردوند وفکر نمیکنم راهی از این ساده تر باشه ضمن اینکه بعضی مشتریها گیر میدن به همون ورژن اندروید یا اینکه قبلا اپدیت شده به این ورزن و همکار نخواد ریسک کنه بنابراین ساده ترین راه همینه.;)

اول باید عرض کنم که شما و همکاران دیگه استاد من هستید.و در مورد دانگرید این مدل باید عرض کنم که همکاران بدون هیچ ریسک و ترسی از خاموشی،پریدن سریال،صفحه برفکی یا سفید و... میتونید دانگرید کنید.البته من این دو مدل(9105-9105p) رو دارم میگم و تو مدل های دیگه ریسک داره.این تجربه من و خیلی همکارایی که میشناسم هست.

اگه اشتباه میکنم اساتید راهنمایی کنن.سپاسگذارم

لینک ارسال

سلام با اجازه اساتیدبزرگ ومحترم بریم سراموزش واینکه مشکل چطوری حل شد همکارا ازنظرخودبنده که دانگرید کردن روهمیشه بایدبزاریم اخرین گزینه وراه حل ممکن ازطرفی اینکه هی بیایم زبان خارجی کنیم وبازفارسی کنیم و با یک بلوتوث کردن بهم بخوره خوب اینم مشکل حل نشده این راه هرچند بهترازدانگریدکردن است اما من میگم این مسکن هستش درمان نیست برا درمان باید ریشه های علت این مشکل وسایرمشکلات روپیداکنیم که چرابازبان فارسی مشکل داره یا این گالری متوقف شد طی چه فرایندی این دستورصادرمیشه واجرا کننده این دستورچطور وچگونه دراین مورد شما میتونید به تنظیمات رفته و مدریت برنامه ها یا همون منیجراپس رفته ودر قسمت همه یا ال دنبال این گزینه تصویرزیربگردیدواونو دیزابل یاغیرفعال کنید.مشکل بدون دانگرید و یا مکرر چنج زبان حل شد.تست کردم وجواب داده .موفق وپیروز باشید

27.jpg

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• اضافه کردن...