رفتن به مطلب
انجمن توسعه دهندگان موبایل

( مبحث اخر هفته ) مشکلات تعمیرکاران با انتشار شدن مطالب بین یوزر خانگی

ILYA20

ارسال های توصیه شده

والله مشکل اصلی بنظر من همکار بی ارزشه الان اینجا پک برنامه بازی میزنن 5تومن بعضیاهم 3تومن قبلا 10و15تومن بود بجای گران شدن ارزان شدهx-(

فلشم که نوبره نوت4و اینا بیشتراز15 نمیدن مشتریا میگن 10میزنن همکاراتون...

والله چندماهه به زور کرایه درمیاد از دست این نامردا

لینک ارسال

اینجا جهان سوم و ما احساساتی ...هنوز مردم ما در گیر رو داد فی سبیل الله هستن یعنی دمش گرم درست کرد هزینه نگرفت درست کردم کمتر هزینه دادم ...اما نمیدونه که اون چطوری یاد گرفته چقد وقت و عمر رو هزینه گذاشته پول خرج کرده ...بعضی ها هم که یه ذره پول زیر زبونشون مزه میکنه دیگه میخوان جان بدن به مشتری ...نسل ها باید بسوزن تا درست بشه ...البته اگه اصناف درست درومونی داشته باشیم هم درست میشه زود اما نه این اصناف فقط وقتی بدرد میخوره که با مشتری دعوات بشه یا اینکه تعزیرات اومد ببین یه جواز داری ....به نظر من باید الکترونیکی چک بشه سفت گرفته بشه .هر کی اطلاعات رایگان میزاره تو سایت یا وب لاگش چک بشه از طریق جایی مثل اصناف و برخورد بشه باهاش تا چی بشه تا اینکه تازه تعمیر کار ارزش پیدا کنه و سایت ها همه پولی بشه و هر کی خواست تعمیر کار بشه هزینه کنه فایل بخره و اینطوری تا یه حدی شاید درست بشه ..ببینید در کل عرضم اینکه باید رو سر ما ایرانی ها یه زوری باشه یه مرجع ناظر درستی باشه تا بعده یه مدت جا بیافته برامون .........

irgsm

لینک ارسال

مشکل به هیچ عنوان از کار بر خانگی نیست و فقط و فقط از همکار نما هست و usb

از دوستان کسی میتونه برنامه یورو 4 پژو 206 بهم بده؟

همیشه انقدر خوبی کن که وظیفه نشه لطف باشه

لینک ارسال

والله مشکل اصلی بنظر من همکار بی ارزشه الان اینجا پک برنامه بازی میزنن 5تومن بعضیاهم 3تومن قبلا 10و15تومن بود بجای گران شدن ارزان شدهx-(

فلشم که نوبره نوت4و اینا بیشتراز15 نمیدن مشتریا میگن 10میزنن همکاراتون...

والله چندماهه به زور کرایه درمیاد از دست این نامردا

والله تو دنیا هزینه خدمات هر سال یا هر یه مدت افزایش پیدا میکنه اما نمیدونیم چه سری تو کار افت میکنه .....؟؟؟؟؟؟؟؟؟

irgsm

لینک ارسال

دوستان این بحث ها مال همکاران قاب عوض کن و ریست زن ماست که حتی کاربران خانگی هم از اونا بیشتر سرشون میشه بنظر من تلاشتون را بیشتر کنید که همکاران هم توی تعمیرات به پاتون نرسن طرح این مسائل هم بیشتر برای پولی کردن انجمن هاست که همکاران مجاب بشن برای آموزش های پیش پا افتاده پول خرج کنن.

امام علی علیه السلام می فرمایند:زکات علم نشر آن است.

در آخر یه چیزی میگم یه خورده روش تامل کنید

از خودتون بپرسید چرا هیچ کسی نمیره تو کار مهندس نفت مهندس هسته ای پزشک جراح و ... دخالت کنه!؟

تنها یه دلیل داره اونا برای کارشون زحمت زیاد کشیدن.

لینک ارسال

من نمیخواستم جواب بدم ولی مجبورم کردید....

حرفاتون بیشتر شبیه شوخی بود....

همه چی باید چک بشه که اطلاعات بیرون نیاد.....

اینجوری باید کل مملکت بسیج بشه برای من و شما که بتونیم نون دربیاریم.....

یادگیری و اموزش حق همه مردمه.....

به نظر من اگه حرفای شماها باشه که باید سایت جی اس ام هاستینگ و مابقی سایت های خارجی ماها رو راه ندن.......

دوست عزیز نود درصد اطلاعات این انجمن های پولی از انجمن های رایگان همین کفار کپی برداری میشه......

شماها سطح کارتون رو بالا ببریید برای کارتون وقت بزارید به روز باشید روزیتون میرسه......

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...