رفتن به مطلب
انجمن توسعه دهندگان موبایل

مشکل بریک شدن i9000

ارسال های توصیه شده

یه گوشی i9000 برام اومده فلش ناقص گرفت الان بریک شده علامت کامپیوتر و گوشی میاد با کابل دانلودینگم نمیره از بچه ها راحکار تازه ای دارن ممنون میشم بزارند

لینک ارسال

یه گوشی i9000 برام اومده فلش ناقص گرفت الان بریک شده علامت کامپیوتر و گوشی میاد با کابل دانلودینگم نمیره از بچه ها راحکار تازه ای دارن ممنون میشم بزارند

نیاز به بردن گوشی به دانلودینگ نیست

در همین حالت اقدام به فلش کنید

تشکر از بابت انتخاب شما

gsm-developers.ir

2.gif

لینک ارسال
usb شناسای نمیشه

اصولا باید شناسایی بشه

شما باتری جدا کنید کابل وصل کنید و کلیدای ترکیبی دانلودینگ بگیرید و باتری جا بزنید اگر شناسایی شد اقدام به فلش کنید

علت اینکه فلش کامل نگرفت چی بود

احتمال داره usb دچار مشکل شده باشه

اول شما با کابل و پورت و سیستم دیگه تست کنید

اگه باز شناسایی نشد برید سراغ سوکت usb

از این روش هم استفاده کنید

2.gif

لینک ارسال
  • مدیریت کل سایت
usb شناسای نمیشه

درود بر شما ...

با اجازه از ارش عزیز ...

گوشی شما dead boot شده و باید ترمیم بوت انجام بدید ...

نیاز به باکس ریف و یا دیگر باکسای ترمیم کننده دارید ...

موفق باشید و ماندگار

اگه این پست بهت کمک کرد دنبال دکمه تشکر نگرد . بجاش تو هم به جامعه آزادت کمک کن.

لینک ارسال
اصولا باید شناسایی بشه

شما باتری جدا کنید کابل وصل کنید و کلیدای ترکیبی دانلودینگ بگیرید و باتری جا بزنید اگر شناسایی شد اقدام به فلش کنید

با اجازه ایلیا جوووووون من با این نظر موافقم (بالاخره آرشا باید هوای همو داشته باشن :dddddd) مشکل یو اس بی هست و باید در همین حالت فلش بخوره و دلیل قطع شدن وسط فلشم همینه (به نظر من)...

براي تسلط بر يك ملت اقليتي خائن و اكثريتي نادان نياز است...

لینک ارسال
  • مدیریت کل سایت

با اجازه ایلیا جوووووون من با این نظر موافقم (بالاخره آرشا باید هوای همو داشته باشن :dddddd) مشکل یو اس بی هست و باید در همین حالت فلش بخوره و دلیل قطع شدن وسط فلشم همینه (به نظر من)...

درود ارش جان خسته نباشی ...

بنده هم حرفای شما رو تایید میکنم و با اصولش نظر بدیم این مشکل نباید بوت باشه چون که فایلهای امنیتی را گذرونده و در وسط فلش یعنی هنگام رایت پارتیشن system قطع شده ...

ولی بنده تو برند سامسونگ تجربه دیگری دارم ...

یه مدل i9070 بود که به هنگام فلش در رایت فایل سیستم قطع شد بنده usb را جدا کرده و گوشی رو خاموش کردم .... دیگه بالا نیومد ، دروایوری نمیشناخت و مجبور به ترمیم بوت شدم ...

موفق باشید

اگه این پست بهت کمک کرد دنبال دکمه تشکر نگرد . بجاش تو هم به جامعه آزادت کمک کن.

لینک ارسال
درود ارش جان خسته نباشی ...

بنده هم حرفای شما رو تایید میکنم و با اصولش نظر بدیم این مشکل نباید بوت باشه چون که فایلهای امنیتی را گذرونده و در وسط فلش یعنی هنگام رایت پارتیشن system قطع شده ...

ولی بنده تو برند سامسونگ تجربه دیگری دارم ...

یه مدل i9070 بود که به هنگام فلش در رایت فایل سیستم قطع شد بنده usb را جدا کرده و گوشی رو خاموش کردم .... دیگه بالا نیومد ، دروایوری نمیشناخت و مجبور به ترمیم بوت شدم ...

موفق باشید

سلام ایلیا جان

گوشی ادونس کلا مثل ماست بوت میپرونه بحثش جداست . حتی با بروزرسانی انلاین دیگه روشن نمیشه وباید ترمیم بوت انجام داد

اما گوشی دوستمون خاموش نشده . مشکل بوت نداره . فقط چون فایل ناقص رایت شده گوشی کامل بالا نمیاد و خودش پیغام میده که گوشی باید اپگریت بشه

حتی اگه بوت پریده باشه باید درایور بشناسه

بازم هرکسی تجربه های خاص خودشو داره که مهم نیست . مهم اینه که نظرات گفته بشه و در کنار هم به جمع بندی مناسب در مورد مشکلات مطرح شده برسیم

2.gif

لینک ارسال
اصولا باید شناسایی بشه

برای فارسی سازی اندروید گوشی 2.1 بود با ورژن 2.3.5 فلش بزنم با کلید هومو ولوم تو دانلود مد نمیره با نرم افزار بردمش همین اولش فلش گرفت قطع شد گوشی خاموش شد خود به خود دیگه نگرفت بعد علامت گوشی و رایانه پیش هم اومد به usb هم وصل نشد .به نظر شما سافت بریک شده یا هارد بریک

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• اضافه کردن...