رفتن به مطلب
انجمن توسعه دهندگان موبایل

روش جدید دانگرید ترمیم سافت بریک مدیاتک (که فقط رنگ قرمز پر میشه و فلش نمیشه )

ارسال های توصیه شده

• مدیریت کل سایت

با سلام و درود خدمت دوستان عزیز

امروز نیز در خدمتتان هستم با دانگرید حل مشکل سافت بریک شدن چیپست مدیاتک اندرویدی که هیچ روشی فلش نمیشود و فقط خط قرمز در فلش تول پر میشود

این متد از مشکل برای خیلی از شماها پیش اومده است و لابد فکر کردید که مشکل از هارد میباشد و به صورت نرم افزاری درست شدنی نیست ...

این مشکل اکثرا با مدل های h30-u10 و y220 و خیلی های دیگه به همراه است و هنگام فلش فقط خط قرمز فلش تول پر میشه و بقیه مراحل رو انجام نمیده ...

این اموزش برای اولین بار از جی اس ام دولوپرز به صورت رایگان ارایه میشود لطفا تاریخ رو داشته باشید

خب بریم این مشکل رو رفع کنیم :-P

1-فلش تول مخصوص انبریک را دانلود کنید (توجه کنید این نسخه از نسخه SECBOOT هم برتره و فقط این نسخه پیشنهاد میشود) DOWNLOAD

2-فلش تول را باز کنید سپس از تب OPTIONS>DA DOWNLOAD ALL>SPEED>FORCE TO HIDE SPEED روی این گذینه قرار دهید

3-از تب WINDOW تیک WRITE MEMORY را قرار دهید ... تا یک گذینه WRITE MEMORY به فلش تول اضافه شود.

forum.gsm-developers.com

4 رام دلخواه خود را در SCATTER LOADING انتخاب کنید ...

5- به تب WRITE MEMORY رفته سپس به ترتیب زیر عمل کنید ...

گذینه OPEN RAW DATA را بزنید و فایل PRELOADER رامی که در بخش اسکاتر چیدید انتخاب کنید ...

MEMORY SETTING رو روی EMMC بذارید سپس گذینه رایت را زده و گوشی را به PC وصل کنید ...

forum.gsm-developers.com

forum.gsm-developers.com

6-تا اینجا 90 درصد کار تمام است به قسمت DOWNLOAD برگردید و با گذینه FIRMWARE>UPGRADE فلش کنید ...

forum.gsm-developers.com

کپی برداری ممنوع

موفق باشید و ماندگار

اگه این پست بهت کمک کرد دنبال دکمه تشکر نگرد . بجاش تو هم به جامعه آزادت کمک کن.

لینک ارسال
  • پاسخ 45
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

سلام ایلیا جان

این روش هموون دامپ هست

خیلی ممنون

دوستان قابل ذکر هست بعد دامپ

سریال گوشی ترمیمی با همون گوشی که بکاپ گرفتین یکی میشه

اینطوری میتونین مخابرات رو هم واس طرح رجیستر دور بزنید

مشكلات:

فلش نگرفتن،سريال،بيس باند،ويبره ممتد،تاچ،صفحه شطرنجي و سفيد و .... سري MTK

هنگ رو آرم و لوگو و نوتيفيكشن و بر عكس بودن تاريخ و ساعت و غيره.........

Imei Invalid ..Base Band

آموزش فول دامپ و ريستور دامپ

با اجازه استاد ایلیا

اینم از طرف بنده فیلم آموزشیش بصورت ویدیو

https://www.mediafire.com/?0u1e28bchfmvhn4

لینک ارسال

ضمن تشکر بابت اموزش عرض به خدمت که وقتی با باکسهایی مثل پیرانها و ولکانو اقدام به دامپ و ریستور مدیاتک میکنیم مسئله ای وجود داره و اون اینکه preloder رایت نمیشه رو گوشی و این عامل باعث میشه ریدبک و دامپ با فلش تول مزیت داشته باشه البته عیبی هم که داره موقع دامپ باید حجم هارد رو دستی و تخمینی وارد کنیم ولی در مورد باکسها این کار بصورت خودکار انجام میشه.تا اونجایی هم که من متوجه شدم قسمت پری لودر بصورت محافظت شدست و فقط با نمونه مشابه و ورژن مساوی و بالاتر میشه جایگزین کرد

لینک ارسال
سلام ایلیا جان

این روش هموون دامپ هست

خیلی ممنون

دوستان قابل ذکر هست بعد دامپ

سریال گوشی ترمیمی با همون گوشی که بکاپ گرفتین یکی میشه

اینطوری میتونین مخابرات رو هم واس طرح رجیستر دور بزنید

مشكلات:

فلش نگرفتن،سريال،بيس باند،ويبره ممتد،تاچ،صفحه شطرنجي و سفيد و .... سري MTK

هنگ رو آرم و لوگو و نوتيفيكشن و بر عكس بودن تاريخ و ساعت و غيره.........

Imei Invalid ..Base Band

آموزش فول دامپ و ريستور دامپ

با اجازه استاد ایلیا

اینم از طرف بنده فیلم آموزشیش بصورت ویدیو

https://www.mediafire.com/?0u1e28bchfmvhn4

فول دامپ g610 یا g730 رو از کجا دانلود کنیم

لینک ارسال
فول دامپ g610 یا g730 رو از کجا دانلود کنیم

بعضی گوشیهای هواوی هستند که فقط با ورژن secboot فلش تولز میشه روشون کارکرد اعم از دامپ یا فلش مثل g610-u20 و اون بخاطر قفلی هست که روی پری لودر اون مدل وجود داره

لینک ارسال

سلام

دوستان همه نظراتشون خوب و زیبا بود ولی به نظر من این روش با فول دامپ تفاوت داره تفاوتشم توی اینه که فول دامپ همون طور که مشخصه فایل دامپ رو رایت میکنید ولی اینجا ایلیا جان اسمی از فایل دامپ نیاورده و فایل فلش رو معرفی کرده بازم خود ایلیا در این مورد توضیح بده بهتره شایدم من اشتباه کنم.

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• اضافه کردن...