رفتن به مطلب
انجمن توسعه دهندگان موبایل

روش جدید دانگرید ترمیم سافت بریک مدیاتک (که فقط رنگ قرمز پر میشه و فلش نمیشه )

ارسال های توصیه شده

• مدیریت کل سایت

لینک دانلود جدید خدمت شما

>firmware.ir/فلشر-فارسی-spflashtool-برای-حل-مشکل-تصویر-در-تمام/

اگه این پست بهت کمک کرد دنبال دکمه تشکر نگرد . بجاش تو هم به جامعه آزادت کمک کن.

لینک ارسال
  • پاسخ 45
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ
  • مدیریت کل سایت
ببخشید ورژن غیر فارسیش موجودنیست؟؟ روی سیستم من همش علامت سواله

درود.

همین ورژن فارسی شما منطقه پی سی خود را روی ایران قرار بدید درست میشه

موفق باشید

اگه این پست بهت کمک کرد دنبال دکمه تشکر نگرد . بجاش تو هم به جامعه آزادت کمک کن.

لینک ارسال
سلام n,sjhk

من یه مشکل دارم .

مدل گوشی PPTV KING7

گوشی من پردازنده MTK6795 با 3GB ram و 32gb rom هست

درایور گوشی هم نصب هست

تو فست بوت هم میاد بعضی دستورات رو هم اجرا میکنه .

مثلا قفل oem رو باهاش باز کردم و یه بارم بستم

ریکاوری twrp 3.0.2 مربوط به گوشی خودم رو هم روش نصب کردم و چندتا کاستوم رام هم با مربوط به گوشیم رو روش نصب کردم

بعد از چند وقت خواستم برگردم به رام استوک خودش ، از طریق sp flashtool که نتونستم ، چون گوشیم روی سیستم به درستی شناخته نمیشه . تصمیم گرفتم مراحل شکستن بوت لودر و نصب رام کاستوم رو برگردم یعنی به صورت معکوس

من چون دفعه اول که بوت لودر رو باز کردم ، با TWRP یه بکاپ از رام اصلی داخل گوشی گرفته بودم ، به این صورت عمل کردم در داخل محیط ریکاوری کاستوم که اول وایپ ها رو انجام دادم بکاپ استوکش رو Restore کردم و بعد از طریق فست بوت دوباره ریکاوری استوک خود گوشی رو که از سایت need rom دالود کرده بودم رو روی گوشی فلش زدم بعدشم دوباره OEM رو قفل کردم با این دستور

fastboot oem lock که بعد از کانفیرم با گوشی (در این گوشی ولوم بالا yes و ولوم پائین no هست) داخل محیط فست بوت کانفیرم داد و بعد گوشی رو با همون دستورات فست بوت ریبوت کردم.

گوشی بالا اومد یه مرحله رفت داخل ریکاوری خودش و روی لوگوی روباتی شکل اندروید یه پیغام eraseing داد دوباره ریست شد و اومد روی لوگوی گوشی و بعد بوت انیمیشن، و بعد از بوت انیمیشن که رو همون لوگوی گوشی انجام میده گیر میکنه و هیچ اتفاقی نمیوفته .

حالا در مرحله بعد من یک کار دیگه انجام دادم یه ریکاوری کاستوم دیگه دانلود کرده بودم مربوط به مدل گوشیم و فکر میکنم قدیمی تر بود ورژنش چون بعداز باز کردن دوباره OEM ، و فلش اون روی گوشی . وقتی رفتم داخلش ، شبیه محیط ریکاوری های گوشی هواوی Y520 بود . یعنی گزینشی میتونستید کاری انجام بدید . خلاصه این که دوباره با همین ریکاوری ورژن قدیمی گوشیو ریست کردم و اومدم تو محیط فست بوت گوشی و

اشتباهی که کردم این بود ، فکر میکنم فایل boot.img داخل پوشه ADB بود که بعدا فهمیدم برای یه گوشی دیگه ای داشتم که مارک Huawei بود رو فلش زدم و خودمم دلیلشو نمیدونم چرا این کارو کردم .

الان گوشی داخل محیط فست بوت میره و یک سری دستورات رو هم با فست بوت انجام میده مثل ریبوت یا غیره

اما نمیدونم چرا وقتی میخوام دستور fastboot oem unlock یا lock رو بهش بدم عمل نمیکنه و دکمه های ولوم عمل تائید رو برعکس انجام میدن و در هر حال OEM باز نمیشه که اجازه فلش کردن ریکاوری ، چه کاستوم چه استوک و چه هر فایل .img دیگه ای رو نمیده….

الان من بی صبرانه منتظر راهنمایی تون هستم. و گوشیم بی استفاده مونده ممنون میشم کمکم کنید … خیلی ممنون

درود بر شما دوست عزیز.

لطفا قوانین سایت رو رعایت کنید و برای مشکل خود یک تاپیک جدید باز کنید،تا به مشکل شما رسیدگی شود.

GSM-DEVELOPERS

THE BEST FORUM

There's always a way to solve problems

4_online?async&rand=0.169399502601008

لینک ارسال
لینک دانلود جدید خدمت شما

>support.gsm-developers.com/فلشر-فارسی-spflashtool-برای-حل-مشکل-تصویر-در-تمام/

با این فلش تول اقا ایلیا یه گوشی g730-u10 که بد فلش میگیره راحت فلش گرفت و بالا اومد چند روز درگیرش بودم

تشکر بابت پستهای مفیدتون

لینک ارسال
  • 3 هفته بعد...

با سلام و درود خدمت دوستان عزیز

امروز نیز در خدمتتان هستم با دانگرید حل مشکل سافت بریک شدن چیپست مدیاتک اندرویدی که هیچ روشی فلش نمیشود و فقط خط قرمز در فلش تول پر میشود

اگه میشه لینک عکس ها اپدیت بشه

لینک ارسال
  • 4 ماه بعد...

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• اضافه کردن...