رفتن به مطلب
انجمن توسعه دهندگان موبایل

قابل توجه تمامی کاربران انجمن gsm-developers

steve jobs

ارسال های توصیه شده

با سلام خدمت تک تک همکاران و اعضای انجمن GSM-DEVELOPERS

مدتی هستش که موضوع خیلی مهمی تحت نظر قرار گرفته و به شخصه کنترل کرده ام

این موضوع گزینه

5iyb_capture.png

هستش

پست های بسیار زیادی هست که اموزش های مناسب و کاربردی قرار داده شده و بازدید بالایی داشته اما تشکر از نویسنده واقعا ضعیف بوده

دوستان و همکاران عزیز اگر مطلبی حتی خیلی ساده به شما کمکی کرد حتما از این گزینه استفاده کنید تا هم فرهنگ تشکر و هم دل گرمی نویسنده در ارائه مطالب بروز بیشتر باشه

گزینه تشکر کمترین اقدام برای حمایت شما از مطالب انجمن هستش

لطفا شخصیت و فرهنگ تشکر از دیگران را حمایت و انجام دهید.

به امید موفقیت تک تک شما همکاران

لینک ارسال

با سلام خدمت تک تک همکاران و اعضای انجمن GSM-DEVELOPERS

مدتی هستش که موضوع خیلی مهمی تحت نظر قرار گرفته و به شخصه کنترل کرده ام

این موضوع گزینه

forum.gsm-developers.com

هستش

پست های بسیار زیادی هست که اموزش های مناسب و کاربردی قرار داده شده و بازدید بالایی داشته اما تشکر از نویسنده واقعا ضعیف بوده

دوستان و همکاران عزیز اگر مطلبی حتی خیلی ساده به شما کمکی کرد حتما از این گزینه استفاده کنید تا هم فرهنگ تشکر و هم دل گرمی نویسنده در ارائه مطالب بروز بیشتر باشه

گزینه تشکر کمترین اقدام برای حمایت شما از مطالب انجمن هستش

لطفا شخصیت و فرهنگ تشکر از دیگران را حمایت و انجام دهید.

به امید موفقیت تک تک شما همکاران

در بیشتر فروم ها پول گرفته میشه( یعنی هزینه اکانت ) تا اطلاعات و مطالبی در سایت ارائه بشه حالا فروم هایی مثل اینجا فرد با فروتنی و سخاوت مطلب علمی و تجربه شخصی خودش رو در اختیار اعضا قرار میده و بهترین کار برای تشویق و دلگرمی یک کلیک ساده بر روی """ تشکر """ هستش فکر کنم کاره خیلی ساده ای باشه به امید روزی که فرهنگ هایی همچون این مورد در بین اعضا بیشتر بشه نه در این فروم بلکه در همه فروم ها

لینک ارسال

من هم خیلی وقته که با این موضوع مشکل دارم ولی بی فایدست

بعضی از دوستان فکر میکنن با یه تشکر خالی کوچیک میکنن خودشونه یا به اعتبارشون خطچه وارد میشه

سال 89 تو کاوش یه چنین موضوعی مطرح شد و اخرشم یه هفته دعوا بود تو انجمن دوستانی که تو اون دوره کار میکردن باید یادشون باشه

حتی چندتا از به اصطلاح اساتید یه هفته انجمن رو تحریم کردن . که چرا 500 تا بازدید کننده داشته پستشون و 11 تا لایک

دلیلش فقط همینه دوستان

فکر میکنن کوچیک میشن و جزو اماتورها به حساب میان اگه لاک کنن

بدرود

لینک ارسال

سلام

الان یه نگاه انداختم با 3800 تشکر فکر کنم مقام اول رو دارم :)) از همین جا هم درخواست جایزه از ایلیا رو دارم b-)

---------------------

تاپیک برای آگاه سازی بود

برای اینکه بحث منحرف نشه پست بسته میشه

یا علی

تاپیک بسته ..../

رفاقت کشکه و دوغ

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...