رفتن به مطلب
انجمن توسعه دهندگان موبایل

برای اولین بار حل مشکل kernel/recovery is not seandroid enforcing برای S6 Edge

ارسال های توصیه شده

سلام به دوستان عزیز خودم.

حتما براتون پیش اومده که گوشی های S6 Edge رو آپدیت یا روت کنید و یهو پیغام فیلد رو روبرو بشین. بعد هرکاری کنین گوشی نه فلش میشه و نه هیچ برنامه ای روش تاثیر میزاره. فقط مدام میاد روی آرم و ریست میشه.

در این حالت گوشی وقتی میاد روی آرم دو حالت داره. بالای آرم یا مینویسه

recovery is not seandroid enforcing و یا مینویسه kernel is not seandroid enforcing

3.jpg 4.jpg

برای حالت اول که که ارور درمورد ریکاوری هست، به راحتی کافیه از لینک زیر ریکاوری TWRP مربوط به گوشیتون رو دانلود کرده و از طریق ادین نصب کنید و وارد محیط ریکاوری شده و وایپ های cach , data رو انجام داده تا گوشی مشکلش حل بشه. اینم لینک برای دانلود ریکاوری https://twrp.me/Devices/

و اما مهمترین حالت اونم اروری که درمورد کرنل میده. دوستان در این حالت شما کافیه از لینک هایی که تو این تایپیک http://gsm-developers.ir/thread6851.html بهتون دادم ، فایل های فلش مربوط به گوشیتون رو دانلود کنید و بعد به صورت زیر اقدام کنید.

دوستان در این حالت گوشی توسط هیچ فایل فلشی دانلود نخواهد شد و ادین در ابتدای استارت فلش هنگ کرده و میماند.

فایل هاتون به صورت زیر هستند:

AP_G92....tar.md5 (System + kernel)

BL_G92....tar.md5 (Bootloader)

CP_G92....tar.md5 (Modem)

CSC_G92....tar.md5 (Cache + Recovery)

با توجه به اینکه ما مشکل کرنل داریم، اگه فایل ها رو در ادین بچینیم باز میبینیم که با ارور فلش مواجه میشیم. پس فقط فایل AP رو در ادین قرار داده و گوشی رو فلش نمایید. در این حالت گوشی به راحتی فلش خورده و بدون مشکل بالا می آید. در صورت نیاز میتونید با چهار فایل فلش کنید.

دوستان این آموزش در هیچ انجمن ایرانی و خارجی نیست و چون خودم این مشکل رو داشتم بعد از کلی تلاش تونستم همه ی این مشکلات رو در سامسونگ S6 Edge تست کنم و برطرف کنم.

منبع محمود شفیعی انجمن جی اس ام دولوپرز

به کسانی که به شما حسودی میکنند ، احترام بگذارید

زیرا اینها کسانی هستند که صمیمانه پذیرفته اند شما از آنها برترید....

:dddddd:dddddd

لینک ارسال
مرسی بابت کار قشنگتون فقط میشه بگید فایل ها مخصوص کدوم مدلشه؟

با تشکر از شما

دوستمون اعلام کردن که با توجه به مدل گوشی فایل مخصوص خودشو دانلود کنید.

مثلا مدلهای

SM-G925F

SM-G925i

SM-G928G

SM-G928C

SM-G928F

لینک ارسال
مرسی بابت کار قشنگتون فقط میشه بگید فایل ها مخصوص کدوم مدلشه؟

داداش درست میگین یادم رفت بگم کدوم لینک منظورمه. لینک به پست اول اضافه شد.

لینک ارسال

دوستان روش فوق رو امروز بر روی n910h هم انجام دادیم و جواب داد. یادتون باشه که این آموزشا فقط از انجمن موفق دولوپرز بوده. لطفا فقط با درج منبع

لینک ارسال
  • 8 ماه بعد...
  • 2 ماه بعد...

من عضو ویژه نیستم که بتونم فایل هارو ببینم ولی خودم مشکل ارور کرنل داشتم که بعد از cf root زدن روی مدل g920f با اندروید 6.0.1 پیش اومده موفق شدم با یک فایل فلش که حاوی ریکاوری و بوت بود گوشی رو بالا بیارم الان گوشی هیچ مشکلی نداره هم آخرین اندروید روشه هم روت شدس فقط مشکلم اینجاست که گوشی موقع روشن شدن برای 3 ثانیه این ارور رو نشون میده بعد هم روال عادی گوشی بالا میاد بخش ریکاوری هم تست کردم سالم بود.

سوالی که برام پیش اومده شماهم با روش خودتون میرید این ارور کامل پاک میشه؟ یا نه مثل من میشه؟

لینک ارسال
من عضو ویژه نیستم که بتونم فایل هارو ببینم ولی خودم مشکل ارور کرنل داشتم که بعد از cf root زدن روی مدل g920f با اندروید 6.0.1 پیش اومده موفق شدم با یک فایل فلش که حاوی ریکاوری و بوت بود گوشی رو بالا بیارم الان گوشی هیچ مشکلی نداره هم آخرین اندروید روشه هم روت شدس فقط مشکلم اینجاست که گوشی موقع روشن شدن برای 3 ثانیه این ارور رو نشون میده بعد هم روال عادی گوشی بالا میاد بخش ریکاوری هم تست کردم سالم بود.

سوالی که برام پیش اومده شماهم با روش خودتون میرید این ارور کامل پاک میشه؟ یا نه مثل من میشه؟

خوب مشکلی هم در کارکرد گوشی ایجاد میکنه؟ اگر ایجاد نمیکنه که فکر نمیکنم زیاد مهم باشه. البته برای راهنمایی بیشتر شما باید کاربر ویژه و البته تعمیرکار باشید

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• اضافه کردن...