رفتن به مطلب
انجمن توسعه دهندگان موبایل

مشکل خاموشی h30-u10

ارسال های توصیه شده

عرض سلام خدمت دوستان

دوستان یه هونور 3cمشتری آورده میگه خود به خود خاموش شده میزنم شارژ یه چراغ ریزی روشن میشه ولی دیگه هیچ علایمی نداره.به سیستم هم وصل میکنم شناسایی نمیکنه.به منبع تغذیه هم که وصل میکنم موقعی که پاور میکنم تا 15 یا 20 صدم میکشه.ولی دستم ول میکنم صفر میشه.بنظرتون مشکل از بوتش هست؟؟

ممنون میشم اساتید راهنمایی کنید

لینک ارسال
  • 11 ماه بعد...

سلام دوستان ی گوشی h30-u10 هست روی ارم بود هر چی فلش زدم فلش تحویل نمیگرفت با فایل اسکاتر زدم گوشی کاملا خاموش شد دیگه اصلا فلش نمیشه و فلش تولز هم نمیشناسه گوشی رو

نمي دانم چرا ماانسانها عادت داريم آبي وسيع آسمان را رها كنيم و جذب آبي كوچك چشماني شويم كه عمقي ندارد و مي دانيم روزي بسته خواهد شد

لینک ارسال
سلام دوستان ی گوشی h30-u10 هست روی ارم بود هر چی فلش زدم فلش تحویل نمیگرفت با فایل اسکاتر زدم گوشی کاملا خاموش شد دیگه اصلا فلش نمیشه و فلش تولز هم نمیشناسه گوشی رو

درود بر شما ...

وقتی گوشی رو میزنی به منبع تغذیه چند میکشه؟

[sIGPIC][/sIGPIC]

لینک ارسال

با سلام

لطفا پستای قدیمیرو نکشید بالا و برای مشکلات خودتون پست جدید ایجاد کنید

اما اول چک کن ببین چیپ گوشی چیه چون دو نوع چیپ داره این مدل

از این فلش تول استفاده کن SP_Flash_Tool_v5.1352.01

لینک ارسال

داداش فلش نمیگیره اصلا واسه فلش نمیره

media tek

arm

mt6582v

wahhhh-1416

ctt3b884

نمي دانم چرا ماانسانها عادت داريم آبي وسيع آسمان را رها كنيم و جذب آبي كوچك چشماني شويم كه عمقي ندارد و مي دانيم روزي بسته خواهد شد

لینک ارسال

سلام اول فایل داخل پوشه را در قسمت انتخاب فایل قرار داده و فرمت کنید بعد از فرمت دوباره اسکاتر داخل پوشه اصلی رو بچینید

وصبر کنید تا فایل بوت و پری لودر رایت بشه اینم فایل مورد نیاز

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• اضافه کردن...