رفتن به مطلب
انجمن توسعه دهندگان موبایل

تاپیکی برای راه حل قطعی مشکل ترمیم سریال و بیسباند گوشیهای سامسونگ(همه شرکت کنند)

ارسال های توصیه شده

این جادیدم دراین موردبحث شده به این خاطرپست دادم من کاربرویژه نیستم تابه این قسمت برم الان برای ترمیم بیس بانداین مدل نیازبه کمک ومشورت دارم درصورت امکان دسترسی بازکنید

انچه پایانی نداردنه تویی ونه من....این انسانیت است که تاابدفریادکشیده خواهد شد...

لینک ارسال
  • پاسخ 23
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ
این جادیدم دراین موردبحث شده به این خاطرپست دادم من کاربرویژه نیستم تابه این قسمت برم الان برای ترمیم بیس بانداین مدل نیازبه کمک ومشورت دارم درصورت امکان دسترسی بازکنید

درود بر شما دوست عزیز

لطفا از زدن پست اسپم خودداری کنید و سوالاتتون رو توی تاپیک و بخش مربوطه ارسال کنید

موفق باشید

لینک ارسال
درود بر شما دوست عزیز

لطفا از زدن پست اسپم خودداری کنید و سوالاتتون رو توی تاپیک و بخش مربوطه ارسال کنیدظاهراپست بنده رونخوندین وقتی کاربرویژه نیستم چه طوری توقسمت مربوطه پست کنم؟

تاالان دو

موفق باشید

ظاهراپست بنده رونخوندین؟من کاربروژه نیستم تاتوقسمت مربوطه پست بده یه مدیربه همراه ناظم سایت پست بنده روخوندن وتقاضای برداشتن محدویت داشتم

انچه پایانی نداردنه تویی ونه من....این انسانیت است که تاابدفریادکشیده خواهد شد...

لینک ارسال
  • مدیریت کل سایت
ظاهراپست بنده رونخوندین؟من کاربروژه نیستم تاتوقسمت مربوطه پست بده یه مدیربه همراه ناظم سایت پست بنده روخوندن وتقاضای برداشتن محدویت داشتم

.

سلام و درود .

شما هیچ گونه محدودیتی در ارایه پست ندارید فقط نمیتونید لینک ها را مشاهده کنید .

این پست را با دقت مطالعه کنید .

>http://forum.gsm-developers.com/thread11627.html

موفق باشید

اگه این پست بهت کمک کرد دنبال دکمه تشکر نگرد . بجاش تو هم به جامعه آزادت کمک کن.

لینک ارسال
  • 3 ماه بعد...
  • 3 ماه بعد...

سلام گوشی s4 مدل sph-l720t دارم فلش رام کردم چند بار فلش کردم شماره سریال پریده و هیچ انتنی ندارم

شماره سریال تبدیل به 990004439646062/01 شده کسی راه حلی داره کمک کنه

چجوری و با چه نرم افزاری برگردونم به حالت قبل ؟

لینک ارسال
سلام گوشی s4 مدل sph-l720t دارم فلش رام کردم چند بار فلش کردم شماره سریال پریده و هیچ انتنی ندارم

شماره سریال تبدیل به 990004439646062/01 شده کسی راه حلی داره کمک کنه

چجوری و با چه نرم افزاری برگردونم به حالت قبل ؟

با باکس z3x میتونید ترمیم کنید

لینک ارسال
بدون باکس هیچ راهی نداره ؟

آخرین نسخه رام دانلود کنید و فلش اگه جواب نگرفتید فقط ترمیم

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• اضافه کردن...