رفتن به مطلب
انجمن توسعه دهندگان موبایل

تاپیکی برای راه حل قطعی مشکل ترمیم سریال و بیسباند گوشیهای سامسونگ(همه شرکت کنند)

ارسال های توصیه شده

تاپیکی برای راه حل قطعی مشکل ترمیم سریال و بیسباند گوشیهای سامسونگ(همه شرکت کنند)

درود

خدمت تک تک دوستان

از آنجایی که خیلی از کاربران با مشکل ترمیم سریال و بیسباند گوشیهای سامسونگ مواجهه شدن و راه حل وتشخیص آن براشون دچار مشکل بوده و با ابزارهای نظیر باکس های تعمیراتی هم به نتیجه نرسیدن....

ما برآن شدیم تاپیکی راه اندازی کنیم تا دوستانی که مشکل اصلی را در سخت افزاری بودن و یا نرم بودن و کلا هر ایده ای و نظری که دارن و این مشکل توسط خودشون به نتیجه رسیده را بیان کنند تا بتونیم به راه حل قطعی دست پیدا کنیم...

A real friend is one who watch you face but see your heart

لینک ارسال
  • پاسخ 23
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

درود گوشی های جدید

مثلا a700yd

شما هرچقدر بتونید این گوشی رو حتی سریالش درست کنید باز انتن نداره

چون سرت اسیب میبینه و فقط و فقط با سرت اوکی میشه

با زدن کد *0011*# بزنید میبینید جلوی سرت فیلد زده

پس فعلا بجز سرت راهی نیست بنده فعلا ادیت سرت رو شروع کدم و روی چند مدل هم به نتیجه رسیدم انشالا جواب کاملی و راه حل قطعی پیدا کنم برای همکاران میزارم تا هر گوشی با هر سریال دلخواهی سرت بسازم واسشون

موفق باشید

لینک ارسال

خب بهتره اول یه سری توضیحات ابتدایی بدیم

البته من قبلا این توضیحات داده بودم داشتم اصلاحش میکردم که سندش کنم برق رفت و چون زیاد توضیح داده بودم دوباره وقت نکردم بنویسم :)):))

سریال یا بیس باند ؟

تشخیصش یه کم ساده است

1-

اول : *#06# اگه سریال نول null بود یعنی مشکل ما بیس باند هست و باید در صدد ترمیم بیس باند باشیم نه سریال

دوم : بجای زدن کد بالا با رفتن به تنظیمات و و قسمت درباره تلفن باید ببینیم نسخه باند پایه اگر ناشناخته بود بعنی بازم ما مشکل بیس داریم نه سریال

2-

خب اگه غیر ازین بود و سریال ما 0049 یا کلا 0000000 بود یعنی بیس باند ما سالمه

3-

یه وقتی هم هست بیس باند داریم سریال هم سالمه ولی باز تماس اضطراریه

مورد 3 وقتی اتفاق میفته که گوشی رو اگدیت میکنیم یا ترمیم سریال میکنیم این اتفاق رخ میده که راه حل ساده است .

فقط کافیه یا فایل cert رایت کنیم یا با سامسونگ تولز ورژن 18.x اقدام به ریپیر نتورک کنیم . که در مدل i9300 شایع است

اما مورد سوم هم که مشکل سریال داریم فقط کافیه سریال رایت کردم . اگه جواب نداد سوپر imei یا رایت cert

اما مورد چالش براانگیز و بدقلق ما مورد 1 هست که بحث سر نرم یا سخت بودنش یک طرف و روش های حل اونم یک طرف که جا دراه روش بحث کنیم

2.gif

لینک ارسال

1آموزش کامل براتون می زارم که کامل متوجه بشید

2-گوشی های سامسونگ چند نوع سکورتی دارن

3-گوشی های قدیمی تا i9300 اگه مشکل imei null-یا امرجنسی کال داشتن فقط کافیه 4 فایل فلش کنید و اگه نشد با باکس spt-bst-octoplus- تو حالت دانلودینگ ریست efs کنید تا سریال به 0049 تبدیل بشه و بعد اون با یکی از این باکس ها یا z3x سریال بزنید و تیک ریپیر نتورکو بزنید بعد اوکی فقط گوشی باید روت باشه حتما بعد پایان عملیات می بینید سریال اومده و انتنم داره اگه نشد سخت افزاره

4-سکوریتی بعد مال گوشی های 19500 به بعد بود تا قبل اندروید 4.4.2 که بازم اگه null بود یا امرجنسی فقط کافی بود4فایل فلش و بعد efs با اون باکس ها که گفتم و بعدش رایت س و پ ر سریال (imei) که خود اون باکس ها دارن یکی انتخاب کنید گوشی روت باشه و رو گوشی رایت کنید بعد کامل درست میشه

5-سکورتی جدید از اندروید 4.4.2 به بعد بیشتر موقه می بینید که با رایت سریال بازم امر جنسی خوب اولین کاری که می کنید اینه کد ستاره مربع 0011 مربع می زنید گذینه imei cert: گه pass بود که هیچ اگه fall بود که باید باز روت کنید و 1 سرت رو گوشی بزنید

بازم می بینید بعد اینکه سرت شما pass شد امرجنسی هستش خوب حالا کد ستاره مربع 0808 مربع یا 0909 مربع و گذینه dm+modem+adb انتخاب می کنید و 1 کیوسین رو گوشی رایت می کنیم یا با باکس spt گذینه ریپیر 3جی نتورکو یا با bst ریپیر نتورکو می زنید تا انتن گوشی بیاد

موفق باشید

mohsen gsm

تهیه و تنظیم محسن سپهوند

لینک ارسال

با سلام

دوستان جهت جلوگیری از بروز این مشکلات بهتره هنگام فلش اولا از فایل 4 فایله استفاده کنید یا تک فایل رو تبدیل به 4 فایل کنید و هنگام فلش تیک مودم رو بردارید تا رایت نشه اینطوری مشکل سریال و بیسباند پیش نمیاد چون تمام این مشکلات بدلیل رایت مودم اشتباه بوجود میاد(پیشگیری بهتر از درمان:(((((((((((

لینک ارسال
با سلام

دوستان جهت جلوگیری از بروز این مشکلات بهتره هنگام فلش اولا از فایل 4 فایله استفاده کنید یا تک فایل رو تبدیل به 4 فایل کنید و هنگام فلش تیک مودم رو بردارید تا رایت نشه اینطوری مشکل سریال و بیسباند پیش نمیاد چون تمام این مشکلات بدلیل رایت مودم اشتباه بوجود میاد(پیشگیری بهتر از درمان:(((((((((((

دوست عزیز این راه خوبی هستش ولی خیلی وقتا همکار یا افراد عادی اقدام به فلش میکنن که این مشکل ایجاد میشه و باید راه حل رو هم داشته باشید.

پیشگیری بهتر از درمان هستش ولی درمان هم لازم هستش

موفق باشید.

لینک ارسال
با سلام

در ه وصرت مشکل پیش بیا باید فکر اساسی کرد که الان هیچ باکسی راهی بجز رایت فایل سرت اوکی نمیشه

البته توی بعضی مدل ها بنده تونستم بدون سرت ولی با Qcn

به نتیجه رسیدم مثل A500h و این نمون راحت بدون سرت اوکی میکنم ولی بعضی مدل ها جواب گو نیست

اما دوستانی که GSPN دارن میتونن به اشتراک بزارن راه حل و یا اپدیت سرت هارو

لینک ارسال
با سلام

سلام

اتفاقا من یه بار فک کنم i9500 بود بدون مودم زدم انتن نداد بازم مجبور شدم دوباره همون 4 فایله رو با مودم زدم درس شد

من فقط عاشق اینم..........

حرف قلبتو بدونم............

لینک ارسال
  • 1 سال بعد...

سلام خدمت اساتید

بنده یه اس 3برام اوردن شماره سریال نول شده باباکس z3xواودین دوبارگوشی اوکی کردم ولی بعدیک روزدوباره نول میشه ممنون میشم راهنمایی کنید

بااندروید4.3و4.0.1تست کردم

انچه پایانی نداردنه تویی ونه من....این انسانیت است که تاابدفریادکشیده خواهد شد...

لینک ارسال
سلام خدمت اساتید

بنده یه اس 3برام اوردن شماره سریال نول شده باباکس z3xواودین دوبارگوشی اوکی کردم ولی بعدیک روزدوباره نول میشه ممنون میشم راهنمایی کنید

بااندروید4.3و4.0.1تست کردم

با سلام

کاربر گرامی لطفا درخواست خود را در تایپیک جدا گانه مطرح کنید تا راهنمایی بشین.

به کسانی که به شما حسودی میکنند ، احترام بگذارید

زیرا اینها کسانی هستند که صمیمانه پذیرفته اند شما از آنها برترید....

:dddddd:dddddd

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• اضافه کردن...