رفتن به مطلب
انجمن توسعه دهندگان موبایل

فافایل فلش نایاب Sony Xperia L39u

ارسال های توصیه شده

دوست عزیز بحث رو به حاشیه نبر...

مشکلی داری با معاون انجمن مطرح کن...نه با پست زدن...

موفق باشی...

انان که با افکاری پاک و فطرتی زیبا در قلب دیگران جای دارند

را هرگز هراسی از فراموشی نیست

چرا که جاودانند

[email protected]

لینک ارسال

چرا کم میاری تایپو میبندی

اخه پسر خوب یا تو بلد نیستی یا من سواد ندارم ندیدم چی نوشتی . شما مگه نگفتی فایل نایاب l39u فارسیشو هیجا پیدا نمیکنیدو من فقط دارم

برای مشتری زدم کلیم پول گرفتم بعد من گفتم پس چرا قرار نمیدین گفتی با یسری تغییرات بزودی میزارم منظور از تغییرات ادیت رام بود

که اسم سایت رو فایل باشه مثل بقیق رام های کوک شده پس کوو ی جواب قانع ککنده بده که دوستان ببینن بخونم.یکم کمتر خالی ببند

این فایلو من خیلی وقته داشتم ولی چون گفتی فارسی کلی پیگیرش بودم مگه تست نکردی

سلام دوست عزیز

اون تاپیک رو ناظم انجمن بست و ضمن اینکه در این سایت هیچ مدیر و یا کاربری و وظیفه کمک به کسی رو ندارند و تنها دارن کمکی میکنند

دیگه شاهد چنین تاپیک هایی از طرف شما نباشیم! :) وگرنه دسترسی شما به انجمن بسته میشه و فقط به آپلود سنتر و بخش ویژه باز میمونه !

مشکلتون رو به صورت خصوصی با مدیر مربوطه در میون بگذرارید

رفاقت کشکه و دوغ

لینک ارسال

سلام

من هیچ وقت تاپکتی رو نبستم و از کسی هم هراسی ندارم زبون دارم 3 متر ولی احترام میزارم به کسی که بدون چشم داشتی داره کاری در حقم میکنه دوما شما نوشتید (سلام والا ما رو 4تا تست کردیم ن فارسی بود ن فارسی شد کلی هم ابرومون رفت حداقل تست میکردین شاید فایلو اشتباه گذاشتین ) سوال من اینه که شما رو 4 تا تست کردید یک برانه MoreLocale نصب نکردید که ابرتون نره در ثانی منم مثل شما فایل قرار میدم میخرم بعضی وقت ها تست میکنم و بعضی وقت ها گوشی نمیاد تست نمیکنم ولی میگم قرار میدم دوستان تست کنن اگر موردی باشه رفع بشه ما همه دوستیم نمیدونم چرا با این لحن در ضمن شما میدونی چه تغیراتی درون رام ایجاد شده که میگید خالی میبنید دفعه بعد شما چه به من و چه به دوستان دیگه با این لحن که قبلا تکرار کردید صحبت کنید با هماهنگی های لازم شما رو اخراج میکنیم یاعلی

Bahman59547@Gmail.com

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...