رفتن به مطلب
انجمن توسعه دهندگان موبایل

نکات خیلی مهم در مورد تاچ ایدی ایفون که هر تعمیرکاری باید بدونه حتما بخونید

BAHMAN

ارسال های توصیه شده

سلام به دوستان و همکاران عزیز

دوستان من نکاتی در مورد تاچ ایدی ایفون متوجه شدم که لازم دونستم که همه در موردش بدونن

1 تاچ ایدی وقتی پاره میشه یا خراب میشه خیلی سخت میشه درستش کرد آموزش رو در سایت دوستان قرار دادن

2 هر تاچ ایدی برای خود همون برده پس به فکر این نیفتید که وقتی خراب شد بازار میفروشن یا از اوراق میتونید تهیه کنید محاله شما بتونید از اوراق جایگزین کنید(من 5 تا تست کردم اصلا جواب نمیده بخاطر امنیت تاچ ایدیه )

3 وقتی میخواید گوشی رو باز کنید حتما تست کنید ببنید تاچ ایدی کار میکنه یا نه که بعدا کار نکردنش به گردن شما نیفته که تاوان سنگینی داره

4 یک نکنه خیلی ریز دیگه اینه که رنگ هر تاچ ایدی با رنگ دیگه ای فرق میکنه مثلا سیلور با طلایی فرقر میکنه مشکی با همشون فرق میکنه اگه گوشی سیلور دست شماست دیدید تاچ ایدی با دور طلایی روشه بدونید تاچ ایدیش عوض شده و تاچ ایدی کار نمیکنه

دوستان مراقب باشید تا خدایی نکرده تاوان نیدید یا علی امیدوارم این نکات خیلی مهم به درد شما بخوره و اگر دوستان نظری دارن خوشحال میشم بدونم

Bahman59547@Gmail.com

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• اضافه کردن...