رفتن به مطلب
انجمن توسعه دهندگان موبایل

مشکل در فلش تبلت چینی cpu A13 با مادربرد E79_V1.1

ارسال های توصیه شده

سلام یکی از همکاران این تبلت برام اورده فایلشم گرفتم ولی روش رایت نمیشه چند لحظه صبر میکنه برای رایت شدن ولی این رور میده تقریبا 20 ثانیه رو 3 درصد

میمونه هم با PhoenixSui چک کردم و هم با LiveSui و طبق گفته دوست عزیزمون اقای MR.ALI با مری هم تست کردم رو صفحه تبلت میاد که میخواد فلش بشه

ولی متاسفانه نمیره یک چیز عجیبم که متوجه شدم این که زمانی که به منبع میزنم برای فلش با ممری جریان تا 76 هم میره

مدلش:E79_V1.1

لینک ارسال

سلام اول اینکه مشکل اولیه تبلت چی بوده؟ دوم اینکه اگه تا 3 درصد پر میکنه ارور میده می تونه از فایلتم باشه و سوم تا 76 پرمیکنه چ قطعی داغ میکنه؟؟یاعلی

سه چیز رو هیچ وقت یادت نره

1- به همه نمی تونی کمک کنی

2- همه چیز رو نمی تونی عوض کنی

3-همه تو رو دوست نخواهند داشت

اسماعیل عطایی کچویی

چهارشنبه - ۲ اردیبهشت ۱۳۹۴

الأربعاء - ٣ رجب ١٤٣٦

Wednesday - 2015 22 April

لینک ارسال

سلام وقتی رو 3% گیر میکنه ینی فایل بهش نمیخوره ن از لححاظ شماره برد از لحاظ اینکه اینجور موقه ها فایل اصلیه خودشو قبول میکنه یسری از این cpu allwineer فقط فایل اصلیشونو قبول میکنن

لینک ارسال

تمام قطعات از برد جدا کردم رد با منبع وصل کردم ممری گذاشتم پاوور کردم از 25 شروع کرد به جریان کشیدن الانم 2 دقیقه میشه رو 39 گیر کرده زمان فلشش چقدر و این جریانش طبیعیه یا نه

لینک ارسال

دوست عزیز موقع فلش ممکن هست که جریان کشی بالا بره و خیلی هم جای تعجب نداره و اما بدون ال سی دی و با مموری شما چطور متوجه شدید که تبلت در حال فلش شدنه و یا کی فلشش تموم شده؟ مجددا با ال سی دی و تاچ اقدام به فلش کنید و منتظر بمونید تا کارش تموم بشه و خودش ریستارت بشه.

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• اضافه کردن...