رفتن به مطلب
انجمن توسعه دهندگان موبایل

برای اولین بار ارایه فایل rv-security برای انلاک تمامی برندهای سامسونگ در 3 ثانیه

ILYA20

ارسال های توصیه شده

• مدیریت کل سایت

با سلام و درود خدمت دوستان

امروز نیز در خدمتتان هستیم با ارایه فایل rv-security همون remove security برای انلاک پین|پسورد|پترن تمامی برند های سامسونگ بدون نیاز به روت بدون از دست دادن اطلاعات بدون نیاز به دیباگ برای اولین بار در دنیای جی اس ام باز هم شاهکاری دیگر از تیم توسعه دهنده شاهین جی اس ام دولوپرز hawk team

این فایل برای هر یک مدل به صورت جداگانه ارایه خواهد شد ...

نحوه رایت هم :

در بخش csc قرار داده و فلش خواهید کرد ....

ادرس لینک ویدیو :

>http://www.aparat.com/v/Zf7Io

منتظر نظرات دوستان هستیم

موفق باشید و ماندگار

اگه این پست بهت کمک کرد دنبال دکمه تشکر نگرد . بجاش تو هم به جامعه آزادت کمک کن.

لینک ارسال
  • پاسخ 51
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

با سلام

بسیار عالی بدون حذف اطلاعاتش منو در گیر خودش کرده ، برای هر کدام فایلی جداگانه به احتمال زیاد هر فایل چند کیلوبایت بیشتر نیست درسته ؟؟:dddddd

فایل ها به چه صورت ارائه میشن یعنی الان در حال ساخت هستش و یا آماده ارسال در بخش ویژه .... :(((((((((((

هرچه کمتر نیازمند تحسین دیگران باشید بیشتر تحسین می شوید.

لینک ارسال

با سلام و درود خدمت استاد ایلیا خواستم از زحمات شما کمال تشکر رو کنم و امید وارم همیشه موفق باشی و ممنون بابت قرار دادن این فایل های با ارزش امیدوارم دوستان قدر این فایل ها رو بدون یا علی

Bahman59547@Gmail.com

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------

لینک ارسال

واقعا شاهکار کردین اقا ایلیا ان شاالله همیشه موفق باشید

واقعا حال کردم

وقتی بچه بودم دعا میکردم که خدا به من یه دوچرخه بده

بعد فهمیدم که تخصص خدا در دادن چیزهای دیگریست

بخاطر همین یک دوچرخه دزدیدم و از خدا تقاضا کردم که مرا ببخشد

آل پاچینو

لینک ارسال

با سلام

دوستان با توجه به مشورت های انجام شده این فایل در اختیار عموم قرار نخواهد گرفت و طبق برنامه ریزی های انجام شده فایل ها ارائه خواهد شد.

منتظر خبر ها و موارد بعدی باشید.

موفق باشید.

لینک ارسال

تشکر از ایلیا بابت این کار و کارای دیگه که انجام دادن و میدن

فلش و هارد ریسیت و خیلی کارای دیگه اینقدر عادی شده و همه جا اموزشش هست گذشته از مشتریامون که یاد گرفتن بعضی همکارا هم به اصطلاح همکار دیگه شورش در اوردن با هزینه دستمزد فلش و کد برداری 5 تومان و 10 تومان

به شخصه از چندین راه کد برداری میکنم و یه حق دستمزد منصفانه ای میگیرم چون بقیه نمیتونن انجامش بدن

خواهشا این فایلای شما عمومی نشه و دست افراد قابل اعتمادتون باشه تا پس فردا نه تو فرومای دیگه پخش بشه نه دست هر کسی بیفته

2.gif

لینک ارسال

سلام

گند این کار خیلی وقته که در اومده .الان مشتری میاد تا میخوای حرکتی بکنی میگه اگر میخوای فرمت بکنی نکن من خودم فلش سه دکمه کردم جواب نداده؟؟؟؟؟؟؟؟؟جالبه فلش سه دکمه .اینم اسمیه که یه سری همکار نا محترم روی وایپ کردن گذاشتند تا بتونند راحت تر و با کلمات گنده تر مشتری رو سر کیسه کنند ضمن اینکه خیلیهاشون واقعا نمیدونند فلش چیه وایپ چیه؟ بعد که مشتری میاد براش فلش میکنی انتظار داره هزینه همون به اصطلاح فلش سه دکمه رو بده چون اونم بهش گفته فلش کرده.

برای باز کردن گوشی بدون اطلاعات الان اینجا کسی هست که با 5 تومن داره این کار رو میکنه من با این قیمت وایپ هم به زور میکنم .

خلاصه که خیلی بدبختیم :D:d:d:d

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• اضافه کردن...