رفتن به مطلب
انجمن توسعه دهندگان موبایل

آموزش ساخت اپل ایدی 100 درصد تست شده

BAHMAN

ارسال های توصیه شده

سلام به دوستان و همکاران عزیز

مدتی هست که میبینم دوستان در ساخت اپل ایدی دچار مشکل هستن.

دوستان من قبلا گفتم ایپی شما باید با ایپی ادرس اپل ایدی یکی باشه تا دچار مشکل نشدید حالا چطوری باید ایپی رو یکی کنید با ف.......شکن که در زیر قرار میدم .

فایل زیر رو دانلود کنید داخلش هم اموزش ساخت اپل ایدی و هم ف.......شکن و نحوه تغییر ایپی.

فقط در تمامی مرحله ازف.......شکن استفاده کنید.

موفق باشید

دانلود فایل

رمز فایل

bahman

Bahman59547@Gmail.com

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------

لینک ارسال
  • 3 هفته بعد...

با سلام

دوست عزیز من حدود 10 تا در روز می سازم با همین روش اگه مشکل در ساخت دارید همین جا درخواست بدید براتون بسازم کافی یک جی میل یا یاهو به اسم هر کی میخواید بسازید بهم بدید تا در اولین فرصت براتون ساخته بشه یا علی

Bahman59547@Gmail.com

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------

لینک ارسال

سلام بهمن جان خیلی هم عالی من با این Cy-------ber-------Gh---------ost 5 که معرفی کردین مشکلم حل شد

دوستان عزیز طبق گفته ی دوستمون حتما باید به کشوریکه کانکت میشید دقت کنید و ادرس همون کشورم و همون شهرو بدید

بنده هم مثل همه ی دوستان همین مشکلو داشتم و خیلی تلاش میکردم 2تا در روز بیشتر نمیتونستم بسازم ولی الان راحت در روز بالای 5تا میسازم

نکته:

دوستان به عکس زیر نگاه کنید الان ......ش..ک..ن بنده بروی newyork کانکت شده وشما باید ادرس newyork بدید

http://s6.picofile.com/file/8216898292/1212.png

خیلی از دوستان مشکل پیدا کردن ادرسو دارن شما میتونید تو google map براهتی ادرس پیدا کنید

برای مثال بنویسید ksp hotel newyork وتا دلتون بخواد ادرس میاد

https://www.google.com/maps/search/ksp+hotel+newyork/@36.1102275,-115.1653107,14z

واین ادرسارو بدید و تمام

اینم لینک ......ش//ک//ن که دوستان معرفی کردن

Hawk VPN

موفق باشید

لینک ارسال

سلام شما کافی یک جی میل یا یاهو از خودتون در این پست قرار بدید تا اپل ایدی ساخته بشه و رمز برای شما ارسال میشه یا علی

Bahman59547@Gmail.com

لینک ارسال

واسه منم دقیقا از دیروز نمیشه تغییر ip داد

همه این مشکلو دارن؟

هیچ کدوم جواب نمیدم

این ایمیل : [email protected]

اینم رمز : Sam771133

من فقط عاشق اینم..........

حرف قلبتو بدونم............

لینک ارسال

سلام

دوستان به هیچ عنوان از مطالب یا کلماتی که موجب مشکل بر خوردن انجمن میشن جدا خودداری کنید

در صورت مشاهده بدون اطلاع پست پاک میشه

خوش باشید

رفاقت کشکه و دوغ

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• اضافه کردن...