رفتن به مطلب
انجمن توسعه دهندگان موبایل

مشکل در کاملترین آموزش ساخت اپل آی دی

persian.gsm

ارسال های توصیه شده

با درود

اگر کسی بهترین و کاملترین آموزش ساخت اپل آی دی رو داره به باقی کاربرا هم لطف کنه

البته آموزشها مختلفن ولی اکثر روشها نتیجه نمیده یا بعده مدتی غیر فعال میشه

اگه کسی تونست توضیحاتی در این رابطه بده همه کاربرای مشکل دار ازش ممنون میشن

البته من خودم سه تا با آیفون 4 اس ساختم و نه کریدیت کارت خواست الانم کار میکنه

ولی مدلای جدید از خود گوشی باید هزینه پرداخت شه

منم دنبال مطلب کاربردی هستم اگه پیدا کردم میذارمش

من باختم اما کسی جز ما نخواهد برد.. .. ..

لینک ارسال

دوست عزیز من حدود 2 سال دارم اپل ایدی می سازم و هر دفعه مشکلاتی پیش میاد ولی در کل ساخته میشه خیلی راحت و دلیل قرار ندادن اموزش اینه الان تو هر مغازه ای میری اپل ایدی با 5 هزار تومن ساخته میشه ... حالا شما بگید باید اموزش داده بشه به این همکاران فهیم

Bahman59547@Gmail.com

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------

لینک ارسال
دوست عزیز من حدود 2 سال دارم اپل ایدی می سازم و هر دفعه مشکلاتی پیش میاد ولی در کل ساخته میشه خیلی راحت و دلیل قرار ندادن اموزش اینه الان تو هر مغازه ای میری اپل ایدی با 5 هزار تومن ساخته میشه ... حالا شما بگید باید اموزش داده بشه به این همکاران فهیم

با درود و سپاس از توجه

البته کمتراز این مبلغ هم ارائه میدن و البته فقط مختص ساختن اپل آیدی نیست فارسی میکنن با این مبلغ والی آخر ولی اینجور فرومها بیشتر برای اون یه درصدیه که حقوقشونو میشناسن و رعایت میکنن و کسی هم جز خودشون ضرر نمیکنن

نظر حضرتعالی محترمه و قابل احترام ولی باز هم خودم دنبال کاملترین آموزش هستم که جواب بده و پیدا کنم در اختیار عموم کاربران قرارش میدم شما دونسته هاتونو میتونین ارائه بدین یا نه تصمیمش فقط با خودتونه بابت توجهتونم ممنونم

منتظر باشن دوستان خودم میذارمش آموزشو

یه سایت خارجی هست دارم ترجمش میکنمو تست

اگر کسی *مث خودم نیاز داره به این آموزش منتظر بمونه

پیروز باشید

لینک ارسال

دوست عزیز

من یک نکته خیلی خیلی خیلی مهم به شما میگم حتما پیشو بگیرید به نتیجه میرسید

شما باید ادرس که میدید با ادرس ایپی یکی باشه دوباره میگم با ادرس ایپی یکی باشه راستی این مشکل فقط تو کشور ما هست تو فرم های خارجی نیازی نیست که راهی پیدا کنن تا اموزشی قرار بدن یا علی.

Bahman59547@Gmail.com

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------

لینک ارسال
دوست عزیز

من یک نکته خیلی خیلی خیلی مهم به شما میگم حتما پیشو بگیرید به نتیجه میرسید

شما باید ادرس که میدید با ادرس ایپی یکی باشه دوباره میگم با ادرس ایپی یکی باشه راستی این مشکل فقط تو کشور ما هست تو فرم های خارجی نیازی نیست که راهی پیدا کنن تا اموزشی قرار بدن یا علی.

خیلی متشکرم از بیان تجربه ارزشمندی که داشتید بزرگوار

بله با فیک منیجر ارور داد ولی با لنترن کشور رو خودش کانادا تشخیص داد و فقط زیپ پستال کد دادم و نتیجه گرفتم

فقط یه سوال اگر مقدوره

الان ساخت اپل آی دی تموم شد باز هم ممکنه بعدا به مشکل دانلود و... توی کار بر بخوریم یا با تائید ایمیل کار تموم شدس؟

لینک ارسال

دوست عزیز با تائید ایمیل کار تموم فقط این نکته ریز رو هر کسی بدونه میتونه اپل ایدی بسازه ولی خواهش با 5000 تومن نه من زیر 35000 تومن نمیگرم

Bahman59547@Gmail.com

لینک ارسال

فقط بعضی مواقع یه مشکل عمومی برای همه پیش میاد که از اپ استور چیزی دانلود نمیشه و خودش هم رفع میشه

گاهی این مشکل ممکنه چندین روز طول بکشه و هیچ ارتباطی به اپل ای دی شما ندارد

2.gif

لینک ارسال

سلام خدمت دوستان عزیز

من هر موقع میخوام اپل آیدی بسازم از این مشخصات استفاده میکنم و تا حالا هم به مشکل بر نخوردم.street:1 infinite loop

city:cupernito

state: ca

zip:95014-2083

area code:031

phone:1298567

خدمت دوستان شاید بدردتون بخوره.در ضمن بنده از فری گیت استفاده میکنم

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• اضافه کردن...