رفتن به مطلب
انجمن توسعه دهندگان موبایل

آموزش قطعی ساخت Apple ID بدون دریافت ارور!

ارسال های توصیه شده

با سلام خدمت دوستان و همکاران عزیز

124.png

مدتی هست که دوستان در ساخت اپل ایدی به مشکل بر میخوردن دوست داشتم راه حل این مشکل رو عمومی کنم ولی با توجه به ساختن اپل ایدی 2000 تومان تصمیم گرفتم آموزش رو در سرور سایت(در اثر وقت) قرار بدم تا کسانی که مشکل دارن بتوانند هر چند تایی که دوست دارن در روز اپل ایدی بسازن و کسانی که مشکل در ساخت اپل ایدی دارن تا اماده شدن اموزش میتوانن در همین تاپیک درخواست بدن تا در اولین فرصت اپل ایدی ساخت بشه یا علی

Bahman59547@Gmail.com

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------

لینک ارسال
  • 1 سال بعد...

با سلام خدمت دوستان و همکاران عزیز

124.png

مدتی هست که دوستان در ساخت اپل ایدی به مشکل بر میخوردن دوست داشتم راه حل این مشکل رو عمومی کنم ولی با توجه به ساختن اپل ایدی 2000 تومان تصمیم گرفتم آموزش رو در سرور سایت(در اثر وقت) قرار بدم تا کسانی که مشکل دارن بتوانند هر چند تایی که دوست دارن در روز اپل ایدی بسازن و کسانی که مشکل در ساخت اپل ایدی دارن تا اماده شدن اموزش میتوانن در همین تاپیک درخواست بدن تا در اولین فرصت اپل ایدی ساخت بشه یا علی

سلام منتظر آموزش شما هستیم

لینک ارسال
  • 5 ماه بعد...

اپل آیدی باز کردن راه خاصی نداره. هم با آیتونز هم میشه از طریق سایت هم میشه. فقط کافیه یه آدرس و شماره آمریکایی بدید. فقط هر روز با هر دستگاه و ip می تونید ۲ تا اپل آیدی باز کنید. همین بیشتر از ۲ تا بزنید ip رو می بنده.

لینک ارسال
اره منم چند زوره درگیرم... همش ارور میزنه

با سایفون جواب نمیده باید ف ی ل ت ر ش ک ن آمریکا تست کنید

لینک ارسال
فیلتر شکن دارم..... cisco vpn tunnel open vpn

kerio stunnel

من همه اینا رو تست زدم بازم ارور میده

قبل از ورود به ایتونز چک کنید ایپیتون امریکا باشه

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• اضافه کردن...