رفتن به مطلب
انجمن توسعه دهندگان موبایل

مشکل اپل آیدی

shahin-gsm

ارسال های توصیه شده

دوستان و همکاران عزیز من یه مشکلی دارم جدیدا هرچی اپل آیدی درست میکنم تو مرحله آخرش با ارور For assistance , contact itunes support روبرو میشم

با همه مدل چیزشکن و تغییر دهنده ip امتحان کردم

همکارای محترم واسه رفع این مشکل چیکار باید کرد ؟!

لینک ارسال
دوستان و همکاران عزیز من یه مشکلی دارم جدیدا هرچی اپل آیدی درست میکنم تو مرحله آخرش با ارور For assistance , contact itunes support روبرو میشم

با همه مدل چیزشکن و تغییر دهنده ip امتحان کردم

همکارای محترم واسه رفع این مشکل چیکار باید کرد ؟!

درود

نام و نام خانوادگی رو تغییر بدین ببینین درست میشه و یا اینکه بجای قسمت ۷ رقمی شماره تلفن عدد ۷ رقمی دیگری وارد نمایید .شماره اعداد مهم نیست دقت کنید فقط ۷ رقم باشد اگر باز نشد دوباره اینکا رو انجام بدید اینکار را چندین بار انجام بدین و بعد دوباره Create apple id رو بزنید .

اعلام نتیجه کنید

A real friend is one who watch you face but see your heart

لینک ارسال
درود

نام و نام خانوادگی رو تغییر بدین ببینین درست میشه و یا اینکه بجای قسمت ۷ رقمی شماره تلفن عدد ۷ رقمی دیگری وارد نمایید .شماره اعداد مهم نیست دقت کنید فقط ۷ رقم باشد اگر باز نشد دوباره اینکا رو انجام بدید اینکار را چندین بار انجام بدین و بعد دوباره Create apple id رو بزنید .

اعلام نتیجه کنید

نشد بازم جواب نمیده

لینک ارسال

سلام و درود بر شما

دوست عزیز مشکل شما رو من 10 سال پیش حل کردم برای خودم اگر دوست دارید میلی که ساختید رو قرار بدید تا من برای شما اپل ایدی بسازم و ایراد کار شما رو بگم (تا ساعت 8 شب بیشتر نیستم )

یا علی

Bahman59547@Gmail.com

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------

لینک ارسال
آرش جان ساخت اپل آیدی بلد هستم این آموزشی هم که گذاشتید رو 10 ساله داریم استفاده میکنیم مشکل من چیز دیگه ای بود مرسی

دوست عزیز شما پست زدید درخواست کمک خواستید از دوستان و عزیزان دارن به شما کمک میکنند در این شکی نیست واین طرز حرف زدنتون مناسب نیست....بهتره اگر کمک میخواید به فرمایشات دوستان عمل کنید تا مشکلتون حل بشه در صورت حل مشکل هم اگر مایل بودید راهکار رو ارائه بدید وگرنه نیازی به زدن حرفهایی که باعث دلخوری از هم میشه بپرهیزید ممنون.

موفق باشید...

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...