رفتن به مطلب
انجمن توسعه دهندگان موبایل

حل مشکل سریال و بیس باند sm-n9005

ارسال های توصیه شده

دوستان شاید براتون پیش اومده مدل GALAXY Note 3 LTE هم بیس باند و هم سریال دچار مشکل شده باشه...

کافیه با فایل زیر فلش بزنید.

مشکل حل خواهد شد.

N9005XXUGBOB6_N9005VIAGBOC1

203.jpg

لینک ارسال
  • 3 سال بعد...

این راه حل برای گوشی نت n9005 هست، برای گوشی نوت n900 چه راه حلی دارید تا سریالش رو بشه ترمیم کرد و مشکل not registered on network رو برطرف کرد؟؟؟لطفا کسی بلده کمک کنه ... اگر میشه راه حلی بغیر از فلش زدن با باکس ... چون من باکس ندارم

لینک ارسال
در 1 ساعت قبل، Galaxy_note3 گفته است :

این راه حل برای گوشی نت n9005 هست، برای گوشی نوت n900 چه راه حلی دارید تا سریالش رو بشه ترمیم کرد و مشکل not registered on network رو برطرف کرد؟؟؟لطفا کسی بلده کمک کنه ... اگر میشه راه حلی بغیر از فلش زدن با باکس ... چون من باکس ندارم

لینک ارسال
  • 1 ماه بعد...
در در 29 خرداد 1394 در 20:34، steve jobs گفته است :

دوستان شاید براتون پیش اومده مدل GALAXY Note 3 LTE هم بیس باند و هم سریال دچار مشکل شده باشه...

کافیه با فایل زیر فلش بزنید.

مشکل حل خواهد شد.

N9005XXUGBOB6_N9005VIAGBOC1

203.jpg

اینو کسی تست کرده ؟

لینک ارسال

دوستان گوشی n9005 نه سریال داره نه بیسباند بعد رایت فلش هر دو تا پریده قبل فلش هم مشخصه رو نوشته بودم نمیتونم الان پیدا کنم راه حل چیه 

رام 4 فایل + پیت هم زدم ولی ج نداد مشخصه فایل n9005xxugbnl8

لینک ارسال
در 3 ساعت قبل، modern soft گفته است :

دوستان گوشی n9005 نه سریال داره نه بیسباند بعد رایت فلش هر دو تا پریده قبل فلش هم مشخصه رو نوشته بودم نمیتونم الان پیدا کنم راه حل چیه 

رام 4 فایل + پیت هم زدم ولی ج نداد مشخصه فایل n9005xxugbnl8

از efs گوشی بک آپ هم گرفتم رایت هم میکنم ج نمیده نمیدونم باید چیکار کنم رام اولیه گوشی رو هم پیدا کردم N9005XXUENC2 اینو دارم تک فایلشو میزنم میمونه رو آرم 4 فایل کسی داره با این مشخصه و احتمال اینکه با این فایل درس بشه هس چون چند تا رام زدم نشده 

لینک ارسال
در 3 دقیقه قبل، modern soft گفته است :

از efs گوشی بک آپ هم گرفتم رایت هم میکنم ج نمیده نمیدونم باید چیکار کنم رام اولیه گوشی رو هم پیدا کردم N9005XXUENC2 اینو دارم تک فایلشو میزنم میمونه رو آرم 4 فایل کسی داره با این مشخصه و احتمال اینکه با این فایل درس بشه هس چون چند تا رام زدم نشده 

اولین اشتباه اینکه فایل efs زدی!!!

رام پست اولی رو داخل z3x بچین بعد گزینه clear efs رو از سمت راست بالا تیک دار کن و رایت فایل...

ببین درست میشع یا نه؟

لینک ارسال

در صورت عدم درست شدن مطابق روش زیر عمل کنید:

1. رام زیر رو دانلود و رایت کنید:

https://androidfilehost.com/?fid=24269982087009425

2. سپس روت و با Z3x گوشیو Reset Efs بزنید

3. حالا کافیه رایت CERT بزنید!

تمام

لینک ارسال
در 2 ساعت قبل، hadi9823 گفته است :

در صورت عدم درست شدن مطابق روش زیر عمل کنید:

1. رام زیر رو دانلود و رایت کنید:

https://androidfilehost.com/?fid=24269982087009425

2. سپس روت و با Z3x گوشیو Reset Efs بزنید

3. حالا کافیه رایت CERT بزنید!

تمام

ممنون داداش هادی گل تست میکنم نتیجه رو میگم ممنون برا وقتی که گذاشتی یه دنیا ممنون 

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• اضافه کردن...