رفتن به مطلب
انجمن توسعه دهندگان موبایل

یه خبر خوب واسه اونایی که best dongle ندارن

ارسال های توصیه شده

داداش کرکشو استفاده کن

داداش کرکش کجا خودش کجا

به نظر من ی جا سیم کارتی دیگه بخرید اگه مطمئنی سوخته بعد سیم کارتتون ر و انتقال بدید یا سیم کارتتون رو روی دستگاه یکی از دوستتاتون بزارید مطمئن بشید مشکل از کجاست بعد اقدام به خرید کنید

رفاقت کشکه و دوغ

لینک ارسال
داداش من خودمو کشتم با ای تی اف یه نوکیا ایکس فلش کنم نشد که نشد ولی بست مثل هلو میزدشون ضمنا اف باسی ها رو هم با همین بست میزنم و باکس یو اف اس هیچ مشکلی هم ندارم.ضمنا بارها شده گوشیهایی رو که همکار با ای تی اف زده خاموش شده با بست راحت روشن کردم.

سلام

شهرام خان نوکیاx در حالت روشن خیلی راحت با atf فلش میشه من خودم چندین بار زدم=))

لینک ارسال

هردو برای نوکیا عالیه

best قدرت توی فلش با usb عالیه نسبت به atf

atf باکس کاملی بدون نیاز به اینترفیس و لی best باید برای فلش با کابل بک نیازمند اینترفس ufs یا jaf

atf ترمیمم بوت وجیتک ه

ولی در کل هردو مکمل خوبی وکاملی برای نوکیا هستند

لینک ارسال
  • مدیریت کل سایت
داداش من خودمو کشتم با ای تی اف یه نوکیا ایکس فلش کنم نشد که نشد ولی بست مثل هلو میزدشون ضمنا اف باسی ها رو هم با همین بست میزنم و باکس یو اف اس هیچ مشکلی هم ندارم.ضمنا بارها شده گوشیهایی رو که همکار با ای تی اف زده خاموش شده با بست راحت روشن کردم.

درود...

نمک نشناسی تا این حد؟=))=))...atf ترمیم بوت با مموریش می ارزه به 1000 تا best X-(... ضمنا فلش نوکیا هم تا حالا مشکلی نداشتم باهاش....حالا که دیگه نوکیا با چیپست های mtk میاد بازار atf هم داره کارای خوبی رو میکنه به تازگی ترمیم emmc هوواوی و خیلی کارای دیگه رو هم انجام میده ولی best فقط نوکیا mtk رو خوب میزنه که اینم با دانلودر و caresuite هم میشه کارتو راه بندازی=))=))

اگه این پست بهت کمک کرد دنبال دکمه تشکر نگرد . بجاش تو هم به جامعه آزادت کمک کن.

لینک ارسال

من میگم هیچی بست نمیشه بحثم نکنید x -(x-(

جذبه رو حال کردید؟ =))

داداش من یه بار ای تی اف خریدم دریغ از یک گوشی که بتونه فلش بزنه اخرشم فروختم ضمنا پولی که بابت ای تی اف میدید کجا قیمت بست کجا؟ برای ترمیم بوت باز مجددا باید برای اکتیو کردن پول بدی ولی بست بوت وینفون رو مجانی ریپیر میکنه توی ای تی اف شما با اکتیوش میتونی نوکیا ایکس رو ترمیم کنی ولی احتمال بر باد رفتن سکوریتیش زیاده که باز بست اونو رایگان ترمیم میکنه دیگه چی بگم؟بست کار کسی هست که یه موقعی جف رو داد بیرون و در زمان خودش هیچ باکسی رقیبش حساب نمیشد .بازم بگم؟بگم؟ =))

لینک ارسال

سلام..دروود

بر تمامی اساتید و دوستان...

بنده نظر تمامی دوستان رو خوندم...

در واقعه نرم افزار کار باید برای برند های گوشی باکس مکمل داشته باشه...

بنده خودم قسمت نشد نخریدم تا چند روز اینده میگیرم...

ولی شاید باورتون نشه من هنوز باکسهای همچون..mx..usf...uni. در کنارش atf..

خودم به شخصه ufs..mx...خیلی کمکم کرد در زمانی که باکسهای دیگه..

گوشی رو بوت و شناسایی نمیکرد...اینها مثل هلو میزد...

شرمنده از بحث کاملا خارج شدیم...

تمامی باکسها یه فواید و مزایهایی داره...

هیچ کدومشون کامل نیستن....

چشم و سر همه دوستان رو درد اوردم..

به بزرگواری خودتون ببخشید...

بدرووود....

انان که با افکاری پاک و فطرتی زیبا در قلب دیگران جای دارند

را هرگز هراسی از فراموشی نیست

چرا که جاودانند

[email protected]

لینک ارسال

بنده بعد 7 8 سال دیگه دارم به این میرسم که باید برم سر وقت باکس ، من تا الانش بدون باکس گذروندم و خداروشکر تا الانش موفق بودم و فقط یه گوشی بودش که بوت پروند اونم واقعا نمیدونم چرا ، در اثر اشتباه من نبود مطمئنن چون فقط گذاشته بودم با mobilego برنامه بریزه رو گوشی و یه دفعه خاموش شد و روشن نشد دیگه :(

البته یه احتمال میدم چون من تو کار هک گوشی هستم ، حافظه داخلی گوشی رو جاشو با رم گوشی عوض کرده بودم ، حافضه داخلش شده بود رم 8 گیگی که انداخته بود روش ولی خوب این کار رو زیاد انجام دادم حتی رو چند میرو دیگه و هیچ مشکلی نداشته

بنده هم فعلا تا اینجای تحقیقاتم به این رسیدم که باکس بست و ولکانو رو بگیرم ، البته هنو قیمت هاشو نمیدونم و نمیدونم جایی جز رو به روی بورس تو جمهوری هم هستش که کار کنن یاا نه

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• اضافه کردن...