رفتن به مطلب
انجمن توسعه دهندگان موبایل

آموزش رفع مشکل اکستراکت فایل مونت شده در اوبونتو

ارسال های توصیه شده

سلام

قرار بود آموزش ها برای مدتی متوقف بشه ولی ... @-)

همون تو که در تاپیک قبلی با یه روش باحال من فایل system.img رو مونت کردم و ایلیا سوخت =)) الانم این روش رو میگم ایلیا جزغاله بشه =))

شما شاهد باشید هی منو امروز صبح مسخره میکرد میگفت لقمه رو داری دور سرت میگردونی با اوبونتو نمیشه ... نمیدوست ما کاری میکنیم بشه =))

کلا این ایلیا هیچی بلد نیست ...:dddddd (تا تو باشی اسم منو تو تاپیکا نیاری =)) )

==============================

شرمنده یکم با این ایلیا کل کل داریم (البته رفاقتی و شوخی داریم با هم ) گفتم حالشو بکنم تو قوطی بعد ...

خوب بریم سر آموزش

http://forum.gsm-developers.ir/thread2572.html

بعد شما میخواید فایل مونت شده رو برای پک کردن به پوشه home انتقال بدید که به روش ساده ارور میده و نمیشه و به روش ایلیا هم باید برید ویندوز که اینم راه درستی نیست

و اما روش ابتکاری من ... :-?

==============

1- دستور سوپر یوزر ( دستور رو نمیگم برای یادگیری خودتون برید بگردید دنبالش ... 8-| )

2-شما باید مسیری که هستید و مسیری که فایل مونت شده با دستوری pwd و مسیری که میخواد فایل قرار بده هم با همین دستور هست .

3- دستور کپی از یه دارکتوری به دایرکتوری دیگه با دستوری زیر توی ترمینال

>cp -r dir1 dir2

*** اگه فیلم آموزش ترمینال رو دیده باشید که ندید :| توی ترمینال ctrl+v کار نمیکنه و باید از ctrl+shift+v استفاده کنید :|

*** شرمنده ابتدایی توضیح ندادم هم اینکه اینجا بخش توسعه دهنده است و هم اینکه تلاش کنید ...

خوش باشید :xxx

رفاقت کشکه و دوغ

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• اضافه کردن...