رفتن به مطلب
انجمن توسعه دهندگان موبایل

صندلی داغ - محسن لطیفی

ارسال های توصیه شده

سلام خدمت همه ی دوستان

با هماهنگی های انجام شده ، نفر دوممون روی صندلی داغمون  ، آقای

mohsen8

هستن

فقط باز خاطرنشان میشیم که هر کسی هر سوالی دوست داره میتونه بپرسه ( فقط سوالات نامربوط نباشه) که حداکثر 12 سوال

1- داداچ اسمت محسن هستش یا فقط نام کاربریه ؟

2- در چه زمینه ای بیشتر فعالیت میکنی ؟

3- تا حالا شده تو انجمن موضوعی باشه که جوابشو میدونستی ولی نخواستی با بقیه به اشتراک بذاری؟

4- ساکن کجایی؟

5- شده مطلبی ناراحتت بکنه تو انجمن ؟ البته بجز سوالای من ?

مگر میشود ، زندگیه مرا به هم ریخته آفریده باشد ؟!

خدای دانه های انار

لینک ارسال
در 2 ساعت قبل، axar_mobile گفته است :

سلام خدمت همه ی دوستان

با هماهنگی های انجام شده ، نفر دوممون روی صندلی داغمون  ، آقای

mohsen8

هستن

فقط باز خاطرنشان میشیم که هر کسی هر سوالی دوست داره میتونه بپرسه ( فقط سوالات نامربوط نباشه) که حداکثر 12 سوال

1- داداچ اسمت محسن هستش یا فقط نام کاربریه؟

اسمم محسن

2- در چه زمینه ای بیشتر فعالیت میکنی ؟

فقط نرم افزار موبایل

3- تا حالا شده تو انجمن موضوعی باشه که جوابشو میدونستی ولی نخواستی با بقیه به اشتراک بذاری؟

آره بوده ولی یادم نیست چی بوده یا وقت نداشتم یا حوصله یا نمیخواستم بگم?

4- ساکن کجایی؟

خوزستان-شوش

5- شده مطلبی ناراحتت بکنه تو انجمن ؟ البته بجز سوالای من ?

آره بوده خیلی از دوستان در زمینه فعالیت موبایل از سایتهای دیگه برای بعضی مطالب دیگران و حواشی بهم زنگ میزنن کلی شکایت میکردن بدم میاد از این کارا و حواشی همیشه هم فراری بودم ازشون

سلام اول خودمو معرفی بکنم تا جواب اسمت چیه اهل کجایی نپرسید سوال درست حسابی بپرسید به چالش بکشونید?

اسمم محسن لطیفی اهل خوزستان شهر شوش 30 سالمه جواب ۱ و ۴ سوال شما دوست عزیز جواب بقیه سوالا رو داخل نقل قول میدم خوندنش راحتره

لینک ارسال

سلام محسن جان خوبی انشالله 

شوش هم مثل اهواز هوا گرم شده یا هواش بهاریه 

من همیشه سوالام هالیوودیه

محسن فرض کن شب باشه خواب باشی بعد با صدای بسیار بلندی از خواب بیدار شی چند ثانیه بعد هم زمین به طرز فجیعی تکون میخوره و تو فقط صدای جیغ مردم و گریه مردم رو میشنوی تو این اوضاع دوست داری آهنگ بشنوی یا دوباره برگردی بخوابی ؟ 

لینک ارسال
در 59 دقیقه قبل، amirsdn گفته است :

سلام محسن جان خوبی انشالله 

شوش هم مثل اهواز هوا گرم شده یا هواش بهاریه 

شوش صبح بهاره ظهر تابستون شب پاییزی کلا خوب خوب این روزا

من همیشه سوالام هالیوودیه

محسن فرض کن شب باشه خواب باشی بعد با صدای بسیار بلندی از خواب بیدار شی چند ثانیه بعد هم زمین به طرز فجیعی تکون میخوره و تو فقط صدای جیغ مردم و گریه مردم رو میشنوی تو این اوضاع دوست داری آهنگ بشنوی یا دوباره برگردی بخوابی ؟ 

آخه چه کاری توی این وضعیت بخوای بخوابی یا اهنگ گوش کنی.کلا خونسردم دوستام قبلا بهم میگفتن یخچال? میپریدم بیرون عمرا یجا بتونم وایسام باید برم ببینم چه خبره وگرنه از کنجکاوی میمیرم

لینک ارسال
  • مدیریت کل سایت
در 8 ساعت قبل، mohsen8 گفته است :

سلام اول خودمو معرفی بکنم تا جواب اسمت چیه اهل کجایی نپرسید سوال درست حسابی بپرسید به چالش بکشونید?

اسمم محسن لطیفی اهل خوزستان شهر شوش 30 سالمه جواب ۱ و ۴ سوال شما دوست عزیز جواب بقیه سوالا رو داخل نقل قول میدم خوندنش راحتره

سلام محسن

1- از کرونا میترسی ؟ 

2- قبل از جی اس ام دولوپرز کجا فعالیت داشتی؟

3- آیا ادیان واقعیت جهان را بیان کردند؟

4- اگه نرم افزارکار نبودی و اگه امکانات رویاهات رو داشتی الا فکر میکنی چیکاره بودی؟

5- چرا انقدر آدم سالمی هستی ؟ (البته جوابشو بهتر میدونم)

6- برنامت برای آینده چیه؟ میخوای تا دم مرگ نرم افزارکار باشی ؟ یا برنامه خاصی هم داری؟

اگه این پست بهت کمک کرد دنبال دکمه تشکر نگرد . بجاش تو هم به جامعه آزادت کمک کن.

لینک ارسال
در 3 ساعت قبل، ILYA20 گفته است :

سلام محسن
سلام ایلیا(اینهو جلسات ترک اعتیاد سلام بچها سلام محسسن)?

1- از کرونا میترسی ؟ 

از مرگ ترسی ندارم ولی از بیماری متنفرم دوا و دکتر ترجیح میدم بمیرم پس آره میترسم بگیرم کارم به بیمارستان بکشه دیوونه میشم

2- قبل از جی اس ام دولوپرز کجا فعالیت داشتی؟

فعالیت نداشتم سایتهای موبایل ایرانی زمانهای دور سایت داشتم خودم یا xda و سایتهای بازی مثل بازیسنتر فعال بودم

3- آیا ادیان واقعیت جهان را بیان کردند؟

هر فردی درباره دین نظری داره نظر منم اینه که کلا دین برای کنترل مردم و حکومت بر اونها هست.با دین رابطه خوبی ندارم تو مغزم جا نمیگیره پسش میزنه با منطق من کلا سازگار نیست.واقعیت جهان رو به نظرم کلا نه دین نه انسانها میدونن(نظر شخصی خودمه)

4- اگه نرم افزارکار نبودی و اگه امکانات رویاهات رو داشتی الا فکر میکنی چیکاره بودی؟

کلا به تکنولوژی علاقه دارم ولی بیشتر دوست داشتم توی صنعت گیم یا سینما(فیلمنامه نویس). کلا تخیلانم رو بصورت بازی یا فیلم تبدیل بکنم عاشق این کارم

5- چرا انقدر آدم سالمی هستی ؟ (البته جوابشو بهتر میدونم)

چرا فکر می‌کنی سالم هستم? بیشتر اوقات ساده هستم یبار معامله دیوار یه گوشی سرم کلاه گذاشتن با بدبختی پیداش کردم ولی در کل بی آزار و ساکتم زیادی حالا منظورت از سالم بودن دقیق نمیدونم چیه خودت بگو ببینم چی میدونی

6- برنامت برای آینده چیه؟ میخوای تا دم مرگ نرم افزارکار باشی ؟ یا برنامه خاصی هم داری؟

دست رو دلم نزار که خونه جوونیمون که به فنا رفت آرزمون تبدیل شد به داشتن خونه برای زن و بچه?اصلا دوست ندارم توی این کار بمونم چون برام ساده هست و درآمد راحتی موندم وگرنه ثبات اقتصادی داشتیم و دغدغه خونه نداشتم ولش میکردم.برنامه خاصی هم نمیشه داشت با وضعیتی که موجوده فقط منتظریم یا بمیریم یا شاید تغییری ایجاد بشه دست ما که نمیرسه برای تغییر بعدش شاید مرز آرزوهامونو بزرگ بکنیم

لینک ارسال
در ۱ ساعت قبل، vahid36 گفته است :

سلام خدمت اساتید عزیز

آقا محسن جراتشو داری از لقبی که تو بچگی به شما دادن و به شدت ازش متنفر بودی رو برامو بنویسی ?

لقب که زیاد میزاشتن رومون بچگی ولی چون زیادی لاغر بودم اسکلتی میگفتن یا بروسلی? کراش یا انیشتن کلا زیادن دوران بچگی بودش دیگه

لینک ارسال
در 24 دقیقه قبل، Cortana گفته است :

محسن جان بگو بینم چند تا گوشی خاموش کردی البته بجز J2

?

گوشی که خاموش کردم اون J2 و یدونه J510F بودن که خسارت دادم یادمه بقیه گردن نگرفتم زیاد یادم نموندن مثلا سرم شلوغه برای مدل J1 کل فریمور رو زدم خاموش شده گفتمش هارد خرابه ردش کردم? یا همین چند وقت پیش یدونه J510 اومد گفت زدم زمین بوتلوپ شده بوت فایل aboot فلش زدم بازم خاموش شد لامصب دادم بهش گفتم خراب شده زدی ترکوندیش?

لینک ارسال
  • اضافه کردن...