رفتن به مطلب
انجمن توسعه دهندگان موبایل

صندلی داغ

ارسال های توصیه شده

• مدیریت کل سایت
در 13 ساعت قبل، vahid36 گفته است :

سلام 

بیر دنه گوزل خاطره لرینن تعریفله

خاطره خوب که زیاد داشتم

یکیش 9 ماه پیش با یکی از کارکنان مجموعه انزلی بودیم یک ماه ویلا اجاره کرده بودیم کنار ساحل و در حال برنامه نویسی پروژه بودیم ، استرس زیاد بود ، همکاری بسیار خوب بود و ...

اگه این پست بهت کمک کرد دنبال دکمه تشکر نگرد . بجاش تو هم به جامعه آزادت کمک کن.

لینک ارسال
  • پاسخ 25
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

پست های محبوب

??????اولش باید کلی بخندم چون قراره آتیش به پا بکنه یا بلاک بشم " بویوک بیر شیه ایلیشمیشم " هر نفر "از عضو انجمن "میتونه ، یکی از اعضای انجمن رو بشونه رو صندلی داغ و هر سوالی که داره رو ازش

سلام  قبلا من رو صندلی داغ بودم صبحونه : متنوع  کل زندگیم رو هواست انجمن که بماند. متاهل  سلنا و باران که کاربران برای توسعه دانش فنی باهم گفت و گو کنند همینطور ب

سلام  دوست دارم یک شرکت نرم افزاری داشته باشیم که بر روی اهداف مختلف فعالیت کنه از زندگیم راضیم ، مشکلات تو زندگی زیاد هست یکی پس از دیگری و واقعیتش این اواخر کلافه کننده هست اما یجورایی عاد

تصاویر ارسال شده

• مدیریت کل سایت
در 9 ساعت قبل، OXEYGEN گفته است :

سلام.

چه چیزی رو برای خودت تو اینده ترسیم کردی.به چی دوست داری برسی؟؟؟؟بهترش کنم:ارزوت و یا بهترین ارزوئی که داری و میشه پابلیک کرد چیه؟؟

از زندگیت راضی هستی؟؟کلیت داستانو منظورمه.از گذشته تا حال.البته میدونم رو راست بودن تو این سوال سخته.صلاح بود جواب بده.

کتاب میخونی؟؟اگه اره اخرینش چیه؟؟اگه هم که نه مایل باشی یه پیشنهاد دارم برات.

چی توصیه میکنی به دیگرانی که دارن این مطالب رو میخونن.

سلام 

دوست دارم یک شرکت نرم افزاری داشته باشیم که بر روی اهداف مختلف فعالیت کنه

از زندگیم راضیم ، مشکلات تو زندگی زیاد هست یکی پس از دیگری و واقعیتش این اواخر کلافه کننده هست اما یجورایی عادت کردم که حلشون کنم!

کتاب خیلی دوس دارم بخونم ، اما وقتم یار نیست . آخرین کتابی که خوندم "مدیریت بحران" هست ولی روزانه مطالعه خیلی زیادی دارم تو اینترنت یجورایی اعتیاد دارم به اینترنت شاید دلیلش در دسترس بودن خیلی چیزا از جمله داکیومنت ها هست. پیشنهادت رو بگو

مطمئنا در حدی نیستم که به دیگران توصیه بکنم ، اما پیشنهاد میکنم وقتشون رو روی چیزهایی بذارن که علاقه دارن ، وقتشون رو برای اخبار خوندن نذارن تهش برسی 99 درصد اینا به ما ربط نداره . هر هدفی دارن سرسختانه روش کار کنن ، شاید بجاهایی برسن مثل من که بگن دیگه نمیشه اما باز هم تلاش کنید بلاخره یه راه پیدا میشه.

زمانی بود دلم میخواست برنامه نویسی یاد بگیرم ، انقدر تلاش کردم همیشه ناموفق بود یجورایی تا حد افسردگی پیش رفتم . داشتن راهنماگر خوب بسیار ارزشمند است ، بعدا به صورت هدفمند شروع کردم (البته به کمک یک دوست هندی که الا هم در ارتباطیم) که این باعث شد بدون مشکل و به آسونی جلو برم.حیف وقت هایی که برای چیزهای که بهم ربط نداشت تلف کردم همین ❤️ 

اگه این پست بهت کمک کرد دنبال دکمه تشکر نگرد . بجاش تو هم به جامعه آزادت کمک کن.

لینک ارسال

سلام عرض ادب اقا ایلیا،بی زحمت صندق پیام هاتون رو خالی میکنید پیام بدیم ؟یا شماره واتساپ رو برام بفرستید یه چندتا سوال داشتم ...ممنونم

irgsm

لینک ارسال
  • مدیریت کل سایت
در ۱ ساعت قبل، iraj گفته است :

سلام عرض ادب اقا ایلیا،بی زحمت صندق پیام هاتون رو خالی میکنید پیام بدیم ؟یا شماره واتساپ رو برام بفرستید یه چندتا سوال داشتم ...ممنونم

احتمالا صندوق پیام شما پر بوده است به هر حال سطح پیام را ارتقا دادم به نامحدود 

لینک ارسال
  • مدیریت کل سایت
در 6 ساعت قبل، s.abasi گفته است :

مهندس ایلیا کنار کار و تلاش تفریح هم داری؟

درود

تفریح هر سه ماه یک بار یک ماه میرم شمال و تفریح میکنم

البته به تازگی تا 2 ظهر شکار میرم

لینک ارسال
  • ILYA20 غیرمهم شد و غیرویژه شد در موضوع

• اضافه کردن...