رفتن به مطلب
انجمن توسعه دهندگان موبایل

راهنمایی در مورد a520 بعد از تعویض هارد

ارسال های توصیه شده

سلام دوستان و اساتیدی که a520f هارد باموفقیت تعویض کردن لطفا راهنمایی کنن البته هزینشرو پرداخت میکنم.میخوام بعد تعویض هارد گوشیرو بالا بیارم آمادش کنم برا سریال.ممنون

لینک ارسال
در 23 ساعت قبل، mahmooooo گفته است :

سلام دوستان و اساتیدی که a520f هارد باموفقیت تعویض کردن لطفا راهنمایی کنن البته هزینشرو پرداخت میکنم.میخوام بعد تعویض هارد گوشیرو بالا بیارم آمادش کنم برا سریال.ممنون

سلام دوست گرامی تا اونجا که من پیگیر شدم برای راحتی کار باید قبل از تعویض از هارد رید بگیرید تا اوکی بشه دستگاه 

فقط یک نکته مهم حتما گیگ هارد گوشی با هاردی که میزنی یکی باشه وگرنه اذیت میشی 

موفق باشی

لینک ارسال
  • مدیر انجمن
در در ۱۳۹۸/۱۰/۹ در 14:44، mahmooooo گفته است :

دوست  عزیز باید باکس جیتگ یا پروگرامر هارد داشته باشی و هاردی که رو گوشیت هست با هاردی که داری پروگرام میکنی یکی باشه وبقیه مراحل را انجام بدی بهتر به یه متخصص مراجع کنی تا مشکل نخوری وقعا اگه بخوام راهنماییت کنم باید یه دوره تخصصی ببینی و این خیلی داستان داره .

تشکر از موضوعات مورد پسند شما باعث دلگرمی ماونشان دهنده شخصیت شماست.❤️

لینک ارسال
  • مدیر انجمن

یه چیز خیلی روشن و واضح بهت بگم شاید خیلی از دوستان پروگرامر ناراحت بشن من هم تو این کار دستی دارم ولی بسته به هاردی داره که رو گوشیت میزنن اوریجینال یا سکند که بخاطر شاید 20 تا 50 تومان اختلاف قیمت  خیلیها سکند یا کیفیت پایین میزنن که براشون بصرفه دوست نداشتم بگم اینو ولی خدایی خراب کردن بازار کار را دوستان.

تشکر از موضوعات مورد پسند شما باعث دلگرمی ماونشان دهنده شخصیت شماست.❤️

لینک ارسال

ممنون دوستان...اونقدام ناشی نیستم تا الان حدود 50تا هواوی و هونور و هفت هشتا لنوو  6 تا سامسونگ هارد زدم...?راستش یکبار تو j5 prime شدید ازیت شدم و گفتم شاید قلق خاصی میخواد این a520f ...چون راستش اپدیت جدید هم اندروید 8 و 9 هست و باینریم بالا...ممنون دوستان که پیگیر شدن ...مشکلم حل شد  ..حالا دیگه باید سریالشو بزنم.....

لینک ارسال
در 22 ساعت قبل، mahmooooo گفته است :

ممنون دوستان...اونقدام ناشی نیستم تا الان حدود 50تا هواوی و هونور و هفت هشتا لنوو  6 تا سامسونگ هارد زدم...?راستش یکبار تو j5 prime شدید ازیت شدم و گفتم شاید قلق خاصی میخواد این a520f ...چون راستش اپدیت جدید هم اندروید 8 و 9 هست و باینریم بالا...ممنون دوستان که پیگیر شدن ...مشکلم حل شد  ..حالا دیگه باید سریالشو بزنم.....

سلام 

گمونم راه حل مشکل رو اعلام کنین تاپیک بسته شه زیباتره با تشکر 

لینک ارسال

در اصل مشکلی نبود....من یک مقدار ترس داستم...دامپ رایت کردم بعد پیت و بوت آخرین باینری و بعد نصب و بعد دانلود مود و فلش باهمون باینری که بوت و پیت زدم...

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• اضافه کردن...