رفتن به مطلب
انجمن توسعه دهندگان موبایل

طریقه حذف frp و آموزش تخصصی با کامبینیشن از مبتدی تا حرفه ای

faramarzi

ارسال های توصیه شده

در هم اکنون، faramarzi گفته است :

همون گزینه ای که دورش قرمز دانلود کن و فلش کن .

اجازه رایت میده ؟بعد از کامبین راهکار چیه ؟؟؟ یعنی کامبین رو که رایت کردم چیکار کنم بعدش؟؟؟

irgsm

لینک ارسال
  • پاسخ 29
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

پست های محبوب

امروز میخوام راجب این باکس و طریقه حذف frp اموزش بزارم. ولی با این تفاوت تخصصی وحرفه ای نه مثل اون دوستی که دنبال لایک بود آخر هم نزاشت ولی دوست دارم هم لایک کنیین هم پیام بزارین تا پست تکمیلی خد

خوب یواش یواش میرسیم به قسمتهای حساس و خوشمزه کار رایت کامبینیشن و نهایتا فلش.که با اون کار ما به پایان میرسه که با عکس مراحل را بهتون نشون میدم.

با سپاس و درود خدمت جناب فرامرزی با ارایه این پست ارزشمند برای افراد مبتدی...... 1.....بنده این قلق رو هم اضافه میکنم برای اون دسته از همکارانی که باکس ندارند یا باکسشون اکتیو پرو نیست برای حذف ا

تصاویر ارسال شده

• مدیر انجمن
در 1 دقیقه قبل، iraj گفته است :

اجازه رایت میده ؟بعد از کامبین راهکار چیه ؟؟؟ یعنی کامبین رو که رایت کردم چیکار کنم بعدش؟؟؟

بعد رایت یواس بی دیباگ فعال کن و oem فعال کن بعد اندروید 9 چهار فایل دانلود کن مطابق با باینری u3 بعد مثل عکس زیر فلش بزن .......

frp 9.0.0.jpg

ویرایش شده توسط faramarzi

تشکر از موضوعات مورد پسند شما باعث دلگرمی ماونشان دهنده شخصیت شماست.❤️

لینک ارسال
در هم اکنون، faramarzi گفته است :

بعد رایت یواس بی دیباگ فعال کن و oem فعال کن بعد اندروید 9 چهار فایل دانلود کن مطابق با باینری u3 بعد مثل عکس زیر فلش بزن .......

عکس نزاشتید

irgsm

لینک ارسال
  • مدیر انجمن
در هم اکنون، iraj گفته است :

عکس نزاشتید

نقطه زدم برات  الگوریتم بزارم اشتباه نکنی .

لینک ارسال
  • مدیر انجمن

منظورم این بود تایم بدی اسکرین شات بندازم .

لینک ارسال
  • مدیر انجمن

اگه یه موقع فلش زدی باز جمیل خواست دوباره کامبی بزن و بعد تو کامبینیشن قسمت امنیت الگو بزار بعد دوباره همون فلش را بزن بعد با الگوی که تعریف کردی جمیل را دور بزن .

لینک ارسال
در 16 ساعت قبل، faramarzi گفته است :

frp 9.0.0.jpg

اجازه رایت فایل کامبین نمیده

irgsm

لینک ارسال

• اضافه کردن...