رفتن به مطلب
انجمن توسعه دهندگان موبایل

درخواست راهنمایی حل مشکل تصویر نداشتن7262بعد از فلش

ارسال های توصیه شده

باسلام خدمت همکاران گرامی گوشی فوق رمز داشت ریکاوری نمیرفت فلش کردم الان کلا تصویر رفته ولی تو حالت دانلودینگ بعضی وقتا تصویر میاره فایل حل مشکل تصویر هم گرفتم ولی بازم مشکل پابرجاست از همکاران کسی هست راهنمایی کنه ممنون میشم مشتری رو مخه

لینک ارسال
  • مدیریت کل سایت
در 51 دقیقه قبل، mehran72m گفته است :

باسلام خدمت همکاران گرامی گوشی فوق رمز داشت ریکاوری نمیرفت فلش کردم الان کلا تصویر رفته ولی تو حالت دانلودینگ بعضی وقتا تصویر میاره فایل حل مشکل تصویر هم گرفتم ولی بازم مشکل پابرجاست از همکاران کسی هست راهنمایی کنه ممنون میشم مشتری رو مخه

درود 

مشکل از فایل بوتلودر رامی هست که رایت کردید (اجزای فایل بوتلودر در پکیج BL هست )

فایل های بوتلودر نسخه های دیگری را تست کنید.

اگه این پست بهت کمک کرد دنبال دکمه تشکر نگرد . بجاش تو هم به جامعه آزادت کمک کن.

لینک ارسال
در 5 دقیقه قبل، ILYA20 گفته است :

درود 

مشکل از فایل بوتلودر رامی هست که رایت کردید (اجزای فایل بوتلودر در پکیج BL هست )

با سلام ودرود ممنون تست میکنم

لینک ارسال
در 35 دقیقه قبل، ILYA20 گفته است :

درود 

3تا فایل دیگه هم رو تست کردم فقط تو دانلودینگ تصویر داره 

لینک ارسال

باسلام ودرود خدمت همکاران گرامی آخرش بعد تست کردن چندین فایل با این فایل حل شد در ضمن با مشخصه این فایل اقدام به رایت فایل کنید بدون هیچگونه مشکی گوشی بالا میاد امیدوارم مفید باشه....

S7262JVUAOK1

با تشکر از انجمن gsm-developers

لینک ارسال
  • مدیریت کل سایت
در 1 ساعت قبل، mehran72m گفته است :

باسلام ودرود خدمت همکاران گرامی آخرش بعد تست کردن چندین فایل با این فایل حل شد در ضمن با مشخصه این فایل اقدام به رایت فایل کنید بدون هیچگونه مشکی گوشی بالا میاد امیدوارم مفید باشه....

S7262JVUAOK1

با تشکر از انجمن gsm-developers

دوستان عزیز توجه داشته باشید امکان نداره تمامی تصویر سفید ها یا ... تنها با این مشخصه حل بشه ، تفاوت بوتلودر دستگاه با فریمور رایت شده باعث بوجود اومدن این مشکل هست و در تمامی دستگاه ها به همین منوال هستش

میبایستی وظیفه فایل های موجود در فریمور ها رو درک کنید تا بتوانید به این مشکلات سریعا واکنش نشون بدید.

اگه این پست بهت کمک کرد دنبال دکمه تشکر نگرد . بجاش تو هم به جامعه آزادت کمک کن.

لینک ارسال
در 21 دقیقه قبل، ILYA20 گفته است :

دوستان عزیز توجه داشته باشید امکان نداره تمامی تصویر سفید ها یا ... تنها با این مشخصه حل بشه ، تفاوت بوتلودر دستگاه با فریمور رایت شده باعث بوجود اومدن این مشکل هست و در تمامی دستگاه ها به همین منوال هستش

میبایستی وظیفه فایل های موجود در فریمور ها رو درک کنید تا بتوانید به این مشکلات سریعا واکنش نشون بدید.

درود درسته داداش ولی بنده این عرض نکردم که این فایل تمام مشکلات تصویر ال سی دی رو حل میکنه بنده فقط در تایپکی که گذاشتم رو روش حل مشکل گفتم ......

لینک ارسال
  • مدیریت کل سایت
در هم اکنون، mehran72m گفته است :

درود درسته داداش ولی بنده این عرض نکردم که این فایل تمام مشکلات تصویر ال سی دی رو حل میکنه بنده فقط در تایپکی که گذاشتم رو روش حل مشکل گفتم ......

مهران جان 

منظور بنده مشخص درج شده توسط شما نبود ، خیلیم کار خوبی کردید مشخصه رو اعلام کردید .
قصد بنده شفاف سازی بود و قطعا برای برچسب زدن اشتباه به پست شما نبود.

یک مدل هوآوی رو مثال میزنم

مثلا ما یک مدل y520 داریم که بیلدنامبر بوتلودرش 109 هست حال ما اگر بوتلودر بیلدنامبر 108 رو رایت کنیم صفحه سفید میشه و اگر برگردیم بیلد 109 یا بالاتر رو رایت کنیم مشکل حل میشه 

خب تا اینجا ما با بیلد 109 مشکل رو حل کردیم 

حل اگر بیاییم یک مدلی که بیلد نامبر بوتلودرش 110 هست با بیلد 108 بزنیم صفحه سفید میشه ، چون قبلا یک مدل با مشکل مشابه رو با یه فایل که بیلدش 109 بود این مشکل رو حل کردیم دلیل نمیشه روی این مدل هم کار کنه 

پس این مدل فقط با بیلد 110 یا بالاتر حل میشه نه پایین 

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• اضافه کردن...