رفتن به مطلب
انجمن توسعه دهندگان موبایل

مشخص نیست چیه

axar_mobile

ارسال های توصیه شده

آقا دوست دارم این تاپیک رو خودمونی بسازم

شاید ریپورت بشم از این انجمن

ولی یه مساله ای هست

نه اهل چاپلوسیم نه چیزی

تو یکی از انجمن ها هم معاون انجمن بودم و همه ی دسترسی هارو داشتم

یه روزی یه تاپیکی از این انجمن میخوندم که نوشته بود ، فاتحه ی این انجمن خوندس و ...

من یه تعمیرکاره سادم ، دی حدری که لحیم کاری میکنم فقط

ولی باید قدر این روزامونو بدونیم ، این روزایی که اساتیدمون که تو این انجمن هستن و لطف میکنن و جواب مشکلاتمونو میدن

دمت گرم مدیر سایت ، درسته یکمی سردی و دیر به پیام ها جواب میدی ? ، ولی بازم دمت گرم

یه شعری رو خیلی دوست دارم ، البته شاید شما بدتون بیاد 

طفل بودم ، دزدکی پیر و علیلم ساختند ، آنچه گردون میکند با ما نهانی میکند ...

از همه ی کسانی که این موضوع رو میخونن ، خواهش میکنم ، واس آینده ی ما تعمیرکارا ، حتی کوچکترین مطالب رو ، آموزش بدن تا پیشرفت بکنیم

سرتون رو به درد آوردم ، الان خیلیا جوابایی دارن که باید با *** بخونمشون?

بازم ممنونم از همهی شما

مگر میشود ، زندگیه مرا به هم ریخته آفریده باشد ؟!

خدای دانه های انار

لینک ارسال
  • مدیریت کل سایت

درود

اشکالی نداره

دلیل عدم پاسخ دیر بنده سرگرمی برنامه نویسی ، مدیریت پروژه هست (سرگرم کار بزرگ برای همین مجموعه)

منم بذار یه چیزی بگم :

ما زحمت کشیدیم ماهانه هزینه میکنیم برای سرور ، موارد فنی سایت یه قرون هم از این انجمن جیب ما نمیره

شاید بعضیا فکر کنن ما داریم بجای تشکر منت میذاریم ، 

هر کسی در این انجمن فعالیت میکنه برای خودش هست نه برای ما ، در عصر فعلی کارنامه (رزومه) مهم هست ، اگر شما در این انجمن آموزش نذارید ، کمک نکنید چه کسی شما رو خواهد شناخت ؟ فعالیت شماها یک امتیاز ویژه هست برای خودتان ، فردا یک محصول ارزشمند دادید بیرون یا خدمات خاصی دادید یا جایی خواستید کار کنید یا ... چند نفر هست که شما رو بشناسه و بهتون اعتماد کنه!

علاوه بر این ارائه آموزش باعث تقویت اعتماد بنفس و توانایی در فرد میشه ، انسان باید با خودش صحبت کنه وقتی چیزی رو دارید در قالب آموزش مینویسید قبل از مخاطب به هنگام نوشتن به خودتون توضیح میدهید ، بعد متنتون در اختیار کاربران هست.

بعدش اون فردی که گفته فاتحه انجمن خونده هست رو به یاد دارم ، بنده با این حرف ها تحریک میشم تا تلاشم رو بیشتر از هر وقت دیگه بکنم از این بابت از اون یارو تشکر میکنم! آرزوهای ما انقدر بزرگه تصورات این قبیل برای ما قابل درک هست چون آنها آگاهی ندارند.!

ما در کانال تلگرام اطلاعیه هایی انتشار دادیم و نقضش کردیم ، در حقیقت هیچ چیزی عوض نشده فعالیت ها در حال انجام هست اما برخی نقض کردن ها به مصلحت و آرامش تیم ما هست تا با آرامش کارمون رو انجام بدیم ، بدخواهان زیادی از اطلاعیه هایی که صادر کردیم خوشحال شدند بعدا خجالت خواهند کشید.

اگه این پست بهت کمک کرد دنبال دکمه تشکر نگرد . بجاش تو هم به جامعه آزادت کمک کن.

لینک ارسال
در هم اکنون، ILYA20 گفته است :

اگر شما در این انجمن آموزش نذارید ، کمک نکنید چه کسی شما رو خواهد شناخت ؟

جناب مدیر ، بنده نیازی برای شناخته شدن ندارم ، تنها کمکم هم فقط به خاطره پیشرفت جامعه ی تعمیراتمونه ، جامعه ای که نمیتونه یه سوکت شارژ ساده رو بسازه

در 2 دقیقه قبل، ILYA20 گفته است :

نده با این حرف ها تحریک میشم تا تلاشم رو بیشتر از هر وقت دیگه بکنم از این بابت از اون یارو تشکر میکنم!

?

خدای دانه های انار

لینک ارسال
  • مدیریت کل سایت

منظورم شما نبودید همه بود

هدفتون محترم هست

هدف جی اس ام دولوپرز توسعه دانش جامعه موبایل هست چشم داشتی از این راه نداریم, نان دسترنجمون رو میخوریم.

هر کسی با هر نیت سالم فعالیت داره ما شخص مربوطه را از هم تیمی جی اس ام دولوپرز میدونیم و هر کمکی از دستمون برمیاد دریغ نمیکنیم

اگه این پست بهت کمک کرد دنبال دکمه تشکر نگرد . بجاش تو هم به جامعه آزادت کمک کن.

لینک ارسال
در 1 ساعت قبل، ILYA20 گفته است :

منظورم شما نبودید همه بود

هدفتون محترم هست

هدف جی اس ام دولوپرز توسعه دانش جامعه موبایل هست چشم داشتی از این راه نداریم, نان دسترنجمون رو میخوریم.

هر کسی با هر نیت سالم فعالیت داره ما شخص مربوطه را از هم تیمی جی اس ام دولوپرز میدونیم و هر کمکی از دستمون برمیاد دریغ نمیکنیم

دمت گرم ، اینو همون اولش بگو تا بدونیم ?

خدای دانه های انار

لینک ارسال
در در ۱۳۹۸/۹/۶ در 20:31، ILYA20 گفته است :

درود

اشکالی نداره

دلیل عدم پاسخ دیر بنده سرگرمی برنامه نویسی ، مدیریت پروژه هست (سرگرم کار بزرگ برای همین مجموعه)

منم بذار یه چیزی بگم :

ما زحمت کشیدیم ماهانه هزینه میکنیم برای سرور ، موارد فنی سایت یه قرون هم از این انجمن جیب ما نمیره

شاید بعضیا فکر کنن ما داریم بجای تشکر منت میذاریم ، 

هر کسی در این انجمن فعالیت میکنه برای خودش هست نه برای ما ، در عصر فعلی کارنامه (رزومه) مهم هست ، اگر شما در این انجمن آموزش نذارید ، کمک نکنید چه کسی شما رو خواهد شناخت ؟ فعالیت شماها یک امتیاز ویژه هست برای خودتان ، فردا یک محصول ارزشمند دادید بیرون یا خدمات خاصی دادید یا جایی خواستید کار کنید یا ... چند نفر هست که شما رو بشناسه و بهتون اعتماد کنه!

علاوه بر این ارائه آموزش باعث تقویت اعتماد بنفس و توانایی در فرد میشه ، انسان باید با خودش صحبت کنه وقتی چیزی رو دارید در قالب آموزش مینویسید قبل از مخاطب به هنگام نوشتن به خودتون توضیح میدهید ، بعد متنتون در اختیار کاربران هست.

بعدش اون فردی که گفته فاتحه انجمن خونده هست رو به یاد دارم ، بنده با این حرف ها تحریک میشم تا تلاشم رو بیشتر از هر وقت دیگه بکنم از این بابت از اون یارو تشکر میکنم! آرزوهای ما انقدر بزرگه تصورات این قبیل برای ما قابل درک هست چون آنها آگاهی ندارند.!

ما در کانال تلگرام اطلاعیه هایی انتشار دادیم و نقضش کردیم ، در حقیقت هیچ چیزی عوض نشده فعالیت ها در حال انجام هست اما برخی نقض کردن ها به مصلحت و آرامش تیم ما هست تا با آرامش کارمون رو انجام بدیم ، بدخواهان زیادی از اطلاعیه هایی که صادر کردیم خوشحال شدند بعدا خجالت خواهند کشید.

درود ایلیا عزیز

به شدت با ساخت یک رزومه معتبر موافقم

هیچ چیز به اندازه یک رزومه خوب به یک تعمیر کار یا برنامه نویس یا هرکسی اعتبار نمیبخشه

یک رزومه خوب میتونه بهتر از یک سابقه کار باشه

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• اضافه کردن...