رفتن به مطلب
انجمن توسعه دهندگان موبایل

ارسال های توصیه شده

با سلام و درود خدمت عزیزان 

من چند مدتی هست که ویندوز کامپیوترم را عوض کردم ( از ویندوز 10 به 7 تغییر دادم ) 

روی ویندوز 10 باکس ATF هیچ مشکلی نداشت ( مشکلی با فعال سازی نداشت ) چند روزه که ویندوز 7 نصب کردم الان ارور مصروفیت سرور را میده که قبلا هم به این مشکل برخورده بود که با حدف فایل HOST مشکل برطرف میشد اما مشکل اصلی اینه که باید لایسینس باشه تا این متد جواب بده الان لایسینس  نیست و این کار را انجام دادم جوابی نگرفتم و باکس را ابدیت هم کردم به ورژن 12.60 و 12.70 اینم جوابی نداد 

. من لایسینس دارم از چند ماه پیش هست اونم گذاشتم اونم جوابی نداد همین مشکل بود ...

عکس از ارور

2.thumb.PNG.5cea4fcce52ea498931aa659743d25a1.PNG

لینک ارسال
در ۱ ساعت قبل، ramin gsm گفته است :

با سلام و درود خدمت عزیزان 

من چند مدتی هست که ویندوز کامپیوترم را عوض کردم ( از ویندوز 10 به 7 تغییر دادم ) 

روی ویندوز 10 باکس ATF هیچ مشکلی نداشت ( مشکلی با فعال سازی نداشت ) چند روزه که ویندوز 7 نصب کردم الان ارور مصروفیت سرور را میده که قبلا هم به این مشکل برخورده بود که با حدف فایل HOST مشکل برطرف میشد اما مشکل اصلی اینه که باید لایسینس باشه تا این متد جواب بده الان لایسینس  نیست و این کار را انجام دادم جوابی نگرفتم و باکس را ابدیت هم کردم به ورژن 12.60 و 12.70 اینم جوابی نداد 

. من لایسینس دارم از چند ماه پیش هست اونم گذاشتم اونم جوابی نداد همین مشکل بود ...

عکس از ارور

2.thumb.PNG.5cea4fcce52ea498931aa659743d25a1.PNG

الان چند ماهی میشه سرورش بسته است منم هر کاری کردم جواب نداد 

نمي دانم چرا ماانسانها عادت داريم آبي وسيع آسمان را رها كنيم و جذب آبي كوچك چشماني شويم كه عمقي ندارد و مي دانيم روزي بسته خواهد شد

لینک ارسال
در 6 ساعت قبل، sajjad-ali گفته است :

الان چند ماهی میشه سرورش بسته است منم هر کاری کردم جواب نداد 

درود عزیز 

روی ویندوز 10 مشکلی نداره راحت باز میشه 

این دیگه فکر نکنم ربطی به سرور داشته باشه 

لینک ارسال
  • 2 هفته بعد...
  • 3 هفته بعد...
در در ۱۳۹۸/۹/۱ در 14:48، faramarzi گفته است :

من همچنان با باکسم مشکل شما را دارم.

درود 

مال من مشکلی نداره

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• اضافه کردن...