رفتن به مطلب
انجمن توسعه دهندگان موبایل

نظرسنجی برای توسعه دانش فنی

ILYA20

ارسال های توصیه شده

در 16 ساعت قبل، Makarov گفته است :

به اندازه کافی با عمومی کردن مطالب باعث نابودی این کار شدید 

دیگه کافیه 

به نظرتون یه کاربر خانگی میتونه تموم چیزهایی که جنابعالی توی مغازه ت انجام میدی توی خونه انجام بده ؟

عمومی کردن مطالب باعث نابودی این کار نشده چون اکثر اطلاعات موجود در اینترنت از سایت های خارجی کپی شده و با یک سرچ ساده صدها راه حل برای مشکل پیدا میشه که حتی یک درصدشون مال سایت های ایرانی نیست

خود من یادم نمیاد تو یک سایت ایرانی راه حل یه مشکلی رو پیدا کرده باشم

پ مشکل یه جا دیگه ست 

که اگه نظر منو بخوایید میگم مشکل سایت در عدم نوآوری و عدم اطلاعات کافی در این حرفه ست 

لینک ارسال

سلام خدمت همکاران گرامی 

اتفاقا به نظر من این انجمن هیچ گونه مشکلی نداره اما یه تغییر کوچکی بدیم واسه شناختن یوزر و همکار اوکی میشه درضمن فقط و فقط واسه رایگان گذاشتن پست های مفید و فایل های با ارزشه که  میگن بازارمون خراب شده و این سایت ارزش نداره درسته بازار خراب شده کاربر خانگی زیاد شده فقط باید تو حیطه خودت یجوری کار کنی که موفق باشی و مشتری مداری کنی درضمن تعمیر کار داریم یه زره به خودش فشار نمیاره که کار خودشو جلو بکشه همش به انجمن و سایت هایی که فایل های پولی داره وابسته شده الانم از آقا ایلیای محترم و همچنین آقا رامین و همچنین کاربران محترم انجمن gsm-developers تشکر میکنم واسه وقت گذاشتن و همکاری کردن و کمک کردن همکارا درضمن بنظر بنده یه تغییر و تحولی رو ایجاد کنید عالی میشه و به امید خدا بنده نظرم اینه که به تجربه خودم تا جایی که بتونم در خدمت انجمن هستم آموزش هایی که بتونم رو خدمت همکاران میزارم و از همکاران گرامی هم خواهشمندم انجمن رو یاری بفرمایید........

به گفته دوستمون اطلاعات هایی که تو اینترنت هستش باعث عمومی کردن مطالب شده نه این انجمن اگه آقا ایلیا و بقیه ی کاربران سایت همه ی کارهای انجمن از جمله:ثبت نام + دانلود فایل ها+ارسال موضوع و غیره به صورتvip یا پولی بود الان این انجمن ارزش داشت دوستان عزیز باید خودمون مواظب شغل خودمون باشیم باید واسه شغل خودمون ارزش قائل باشیم تا بتونم به درستی و مدام رو شغل خود کار کنیم.........

مثلا برنامهGSD واسه آقا ایلیای عزیز و انجمن بود خب چطور هر سایتی میگشتی و هرکی دهن باز میکرد فایل های unlock screen رو پولی میفروختن ........

تو گروه تلگرام و تو انجمن  آقا ایلیای عزیز بود و دمت گرم و خیلی آقایی از اینا بود ولی الان مقصره چرا ما ایرانیا اینجوری هستیم؟؟؟؟.آقا ایلیای عزیز یا اصلا هرکسی دیگه که کاری رو انجام میده بدرستی ولی حیف بودجه درست و حسابی نداره تا  واسه ساخت دانگل یا ابزار های دیگه که آقا ایلیا مجبور بود کار خودش رو واگذار کنه( بابت دانگل GSD) پس خودمون مواظب کار خودمون باشیم دیگران رو خراب نکنیم............

هرکی واسه خودش رو هر مدلی و هربرندی با تجربه و زحمتای فراوان پیشرفت کرده پس همدیگه رو کمک وراهنمایی کنیم تا همکاران گرامی مشکلات روز مره خودشون رو حل کنن نه فقط کسی یه مشکلی داره از این واون راهنمایی بخواد و کارای خودش رو حل کنه دیگه کسی رو  راهنمایی نکنه تجربیات خودتون رو درمیان همکاران به اشتراک بکذارید تا همه استفاده کنن هیچکی مادر زادی یاد نگرفته.....

با تشکر از انجمن gsm-developers

لینک ارسال
در 16 ساعت قبل، saeedreza گفته است :

@makarov

افرین من ازون اولم گفتم 

حالا میبینه بازدید دیگه نداره

هی میخوام ی موضوعیرو بکشه وسط

ذهن همرو درگیر کنه

دیگه تموم شد این سایت

خوبه یاد بگیریم که:
دخالت در زندگی دیگران "کنجکاوی" نیست "فضولیه"

تندگویی و قضاوت در مورد دیگران "انتقاد" نیست ،"توهینه"

هر کار یا حرفی که در آخرش بگی "شوخی کردم" شوخی نیست ؛حمله به شخصیت اون فرد هست 

بازی با احساسات مردم و سرکار گذاشتنشون "زرنگی" نیست 
اسمش "بی وجدانیه"

خراب کردن یه نفر توی جمع "جوک" نیست اسمش "کمبوده"...

لینک ارسال

من نظرم اینه افراد اعتبار سنجی بشن تا لطمه یا ضرری به افراد متخصص نخوره.

امروزه افرادی پیدا میشن که میخان بدون داشتن دانش فنی یا پیش زمینه تعمیراتی با آموزش های سایت گوشی هاشونو درست کنن. اگرم میخاین افراد یوزر وارد بشن باید هزینه یا مبلغی بابت آموزش پله پله بهشون ارائه بشه . اینکه افراد یوزر با بقیه متمایز بشن.

یعنی اول ورود به انجمن یا همان ثبت نام اعتبار سنجی مانند سوال پرسیدن از فرد در قالب چهار گزینه ای یا چیز دیگری که افراد متخصص متمایز بشن تا بتونن  وارد بخش تخصصی انجمن و ارسال و اشتراک گزاری مداوم باشن .

بعد اعتبار سنجی هم سایت طوری تنظیم بشه تا نتونن آی دی هاشونو برای هم به اشتراک بگزارند و از یک آی دی چند نفر استقاده کنند

یعنی یک سیستم همیشگی که فرد بتونه فقط با همون وارد انجمن بشه

لینک ارسال
  • مدیریت کل سایت

تصمیمات گرفته شد و قوانین مجموعه بروزرسانی شدند.

موضوع رو باز میذارم چون نظرات خوب سازنده هستند.

اگه این پست بهت کمک کرد دنبال دکمه تشکر نگرد . بجاش تو هم به جامعه آزادت کمک کن.

لینک ارسال

ضمن عرض ادب و احترام  جسارت نباشه دوست ندارم این مجموعه ازش سو استفاده بشه خیلی هم خوبه که باهم کمک کنیم پیشرفی هم حاصل بشه ، شده که تجربمو اینجا گفتم اما اینم هست که نه تنها من بچه های دیگه هم هزینه کردن منظورم پولی نیست که خودشون راه حل پیدا کردن و اینجا لطف کردن گذاشتن تا بقیه استفاده کنن بشخصه بنظرم بهتره همانطور که استفاده میکنیم تجربمونم به اشتراک بزاریم و فقط مصرف کننده نباشیم بقیه قسمت امنیتش هم زحمتش برا مدیریت سایت هست که از این اطلاعات سو استفاده نشه و بیشتر بچه های مجموعه بتونن استفاده کنن ، این نیز باعث میشه که بقیه اعتماد کنن تجربیاتشون رو اینجا به اشتراک بزارن با تشکر . یا علی موفق باشید

لینک ارسال
  • 2 هفته بعد...
در در ۱۳۹۸/۸/۸ در 18:22، amin020 گفته است :

من نظرم اینه افراد اعتبار سنجی بشن تا لطمه یا ضرری به افراد متخصص نخوره.

امروزه افرادی پیدا میشن که میخان بدون داشتن دانش فنی یا پیش زمینه تعمیراتی با آموزش های سایت گوشی هاشونو درست کنن. اگرم میخاین افراد یوزر وارد بشن باید هزینه یا مبلغی بابت آموزش پله پله بهشون ارائه بشه . اینکه افراد یوزر با بقیه متمایز بشن.

یعنی اول ورود به انجمن یا همان ثبت نام اعتبار سنجی مانند سوال پرسیدن از فرد در قالب چهار گزینه ای یا چیز دیگری که افراد متخصص متمایز بشن تا بتونن  وارد بخش تخصصی انجمن و ارسال و اشتراک گزاری مداوم باشن .

بعد اعتبار سنجی هم سایت طوری تنظیم بشه تا نتونن آی دی هاشونو برای هم به اشتراک بگزارند و از یک آی دی چند نفر استقاده کنند

یعنی یک سیستم همیشگی که فرد بتونه فقط با همون وارد انجمن بشه

ی انجمن بود

فکر کنم انجمن اوبونتو ایران به یاد ندارم دقیق

یک سوال خیلی عجیب میپرسید که به انگلیسی هم بود به یاد ندارم سوالش چی بود اما فقط کافی بود همون تیکه سوال رو کپی کنی توی گوگل تا خود گوگل جواب رو همونجا نشونت بده

در واقع این تست ورود رو گذاشته بود تا افرادی که بلد نیستن سرچ کنن و خیلی مبتدی هستن توی انجمن عضو نشن تا اسپم نشه و سطح انجمن پایین نیاد

لینک ارسال
در ۱ ساعت قبل، khaneh.mobiles گفته است :

سلام خسته نباشید. 

بنظر اینجانب زحمات زیادی برای این سایت کشیده شده و باید به طریقی مختص تعمیرکاران باشد و اکانت وی ای پی (اشتراک ویژه)تعریف شود.

سپاس

به نظر من باید ایده همون انجمنی که گفتم عملی بشه معمولا موقع ثبت نام سوالی پرسیده میشه که مشخص بشه کاربر ربات هست یا خیر مثلا پایتخت ایران کجاست یا ۲+۳ حاصلش چند میشه

کافیه جایگزین بشه با یک سوال تخصصی موبایل چندان هم تخصصی نه در حدی که پای یوزر (حداقل از نوع مبتدیش که فقط میخواد پول نده میخواد اینجا یاد بگیره) به اینجا باز نمیشه

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• اضافه کردن...