رفتن به مطلب
انجمن توسعه دهندگان موبایل

نظرسنجی برای توسعه دانش فنی

ILYA20

ارسال های توصیه شده

• مدیریت کل سایت

با سلام و درود خدمت کاربران گرامی

بسیاری از شما عزیزانی که در حال حاظر این مطالب را مطالعه میکنید از ابتدای ورود به دنیای جی اس ام با جی اس ام دولوپرز آشنا بودید 

ما از همان ابتدا این مجموعه رو پایه گذاری کردیم تا دانش فنی ایرانیان عزیز به خصوص تعمیرکاران را با استفاده از به اشتراک گذاری تجربیات و خروجی های تحلیل ها ارتقا دهیم

شکرانه در این خصوص تا حدود زیادی موفق بوده ایم و اشخاص زیادی هستند که با استفاده از مطالب موجود در این مجموعه دانش فنی خود را ارتقا داده اند

موضوعی که در جی اس ام دولوپرز حائز اهمیت هست اینه که این مجموعه تشکیل شده از تعمیرکاران ، توسعه دهندگان و علاقمندان به دنیای جی اس ام برای تعمیرکاران و توسعه دهندگان و همینطور علاقمندان به دنیای جی اس ام هست

جی اس ام دولوپرز هیچوقت منبع عظیم نبود مگر اینکه تک تک اساتید موجود در این سایت آموخته های خود را به اشتراک نمیگذاشت 

ما در گذشته موفقیت های بسیاری کسب کرده ایم ، مواردی توسعه داده ایم که برای اولین بار در دنیا بوده اند و در رقابت با خارجی ها قویتر بوده ایم 

دوستان عزیز ما قبلا سیاست کاشت و برداشت رو در مجموعه اعمال کرده بودیم ، به طوری که برای اینکه بتوانید از آموزش های مجموعه استفاده کنید میبایستی 10 الی 20 پست مفید ارسال کنید تا اینکه بتوانید به آموزش ها دسترسی پیدا کنید 

همینطور بعد از آن قرار بود که طی هر ماه آموزش هایی ارسال بشه تا اینکه اکانت فعال بمونه ، بعدها به دلیل اینکه اشخاصی سودجو با ارسال ده پست وارد مجموعه میشد و اموزش های ارزشمند بقیه را به فروش میگذاشت و چون ضعیف ها نمیتونستند آموزش خوب ارسال کنند بنابراین نمیتونستند آموزش ها را ببینند و مجبور میشدند در تله فروشندگان کلاهبردار گرفتار شودن بنابراین اساس ما این محدودیت رو خارج کردیم و عملا جی اس ام دولوپرز تبدیل شد به یک منبع رایگان و بهشت آموزندگان

و اما موضوع اصلی :

اما متاسفانه بعد از رایگان کردن مجموعه استفاده کنندگان فقط استفاده کننده موندند و هیچ زحمتی به خود نمیدهند تا آموخته های خود را با دیگران به اشتراک بگذارند

این موضوع باعث ایجاد سستی در بین اساتید جی اس ام دولوپرز شده و بنابر این اونها تصمیم گرفتند تا آموزش ارسال نکنند زیرا کاربران فقط استفاده کننده هستند و مشارکت برای توسعه دانش فنی بسیار محدود هست.

بنده قصد دارم سیاست مجموعه رو تغییر بدم عقیده من اینه که برای ایجاد یک جامعه با دانش فنی بالا نیازمند مشارکت همگانی هستیم نه اینکه همه وقتی نیازمون شد به جی اس ام دولوپرز سر بزنیم و پس از رفع نیاز آن را ببندیم ، این رو بدانید که کسانی که آموزش رایگان انتشار دادند و میدهند از روی بیکاری نیست و یک نیت خاصی پشت این فعالیت ارزشمند هست ، بنده میخوام دوباره همه را به چالش بکشم.

برای اینکه اینبار یک قانون ارزشمند رو بتوانیم اعمال کنیم از شما میخوام نظرات خودتون رو بنویسید و اگر پیشنهادی دارید بنویسید ما کاملا آن را مطالعه و در اعمال قانون در نظر میگیریم

موفق باشید.

اگه این پست بهت کمک کرد دنبال دکمه تشکر نگرد . بجاش تو هم به جامعه آزادت کمک کن.

لینک ارسال
  • ILYA20 عنوان را به نظرسنجی برای توسعه دانش فنی تغییر داد

سلام 

هر کاری بکنیم دلال همیشه با تبلیغات زیادش و زیاد کردن نمکش کار خودش را میکنه.کاربر خانگی هم یاد یگیره بد نیست روزی رسون خداست.بی انصافیه بخوایم برای پر کردن جیب خودمون و انحصاری کردن کار از اموزش های رایگان بترسیم.پیشنهاد هم این که یه گروه بزنید و قبل از پذیرفتن تست بگیرید و هر کی هر فرصتی داره مطالب و اموزش و کمک بذاره.همه چی به وجدان خودمون بستگی داره.

لینک ارسال
در 56 دقیقه قبل، saeedreza گفته است :

@makarov

افرین من ازون اولم گفتم 

حالا میبینه بازدید دیگه نداره

هی میخوام ی موضوعیرو بکشه وسط

ذهن همرو درگیر کنه

دیگه تموم شد این سایت

همونطور که از اواتارتون مشخصه شما کاربر قدیمی این فروم هستید

به قول معروف 'جایی که نمک خوردی , نمکدان مشکن'

اگه نمیتونید از مدیر انجمن تشکر کنید ازتون میخوام که تخریب نکنید

ممکنه ایلیا فکر هایی در سر داشته باشه مثل توسعه ابزار برای انجمن یا ویدیو های اموزشی یا ...

اما وقتی ببینه نه تنها تشکر نمیکنه کسی بلکه تخریب هم میکنن واقعا دلیلی نمیبینم که بخواد فعالیتش رو بیشتر کنه ...

به هر حال امیدوارم حرف های بنده رو به دل نگرفته باشید

موفق و پیروز باشید / SYS113

لینک ارسال
  • مدیریت کل سایت
در 59 دقیقه قبل، saeedreza گفته است :

@makarov

افرین من ازون اولم گفتم 

حالا میبینه بازدید دیگه نداره

هی میخوام ی موضوعیرو بکشه وسط

ذهن همرو درگیر کنه

دیگه تموم شد این سایت

سلام

نظراتتون قابل احترامه ، به ظاهر حرفتون صحیح بنظر میاد

تاریخ قضاوت خواهد کرد.

اگه این پست بهت کمک کرد دنبال دکمه تشکر نگرد . بجاش تو هم به جامعه آزادت کمک کن.

لینک ارسال

سلام خدمت همه دوستان و همکاران گرامی

نمیدونم چرا ما عادت کردیم فقط تخریب کنیم ؟ اقا مدیریت سایت که اقا ایلیا باشن خواستن و به ماها احترام گذاشتن که نظر بدیم نه اینکه تخریب کنیم خودش و سایتشو بخدا این کارا درست نیست و مطمئن باشید یکجایی و زمانی سرخودتون میاد این بلاها پس بیاییم نظر درست بدیم و فکرهامونو روهم بزاریم تا به نتیجه برسیم واقعا اگر اینجا رو مال خودمون بدونیم همه چی حل میشه .

در اخر با حرف اون دوستمون موافقم که فرمودن اعتبار سنجی بشه و مطالب دست هرکسی نباشه اما الان حرف اقا ایلیا چیز دیگریست از کمکاری یکسری دوستانم نارضی هست که من نظرم اینه با تشویق به هر نوعی که ممکنه میشه دوستان رو علاقه مند کرد به گذاشتن پست های مفید حالا رایگان یا پولی یا هر راهکاری که باعث تشویق بشه 

به هر حال اقا ایلیا هر تصمیمی شما و جمع بگیرید بعنوان عضو کوچکی از این خانواده من در خدمتتونم و با کمال میل همکاری میکنم .

پیروز و سر بلند باشید برادر کوچک همتون رضا 

لینک ارسال

با سلام و درود خدمت عزیزان گلم ...

بنظرم بهترین کار را میکنید اگر انجمن را همانند قبل ( با ارسال پست های آموزشی کاربر بتونه آموزش های اساتید را ببینه و استفاده کنه ) کنید .

نظر خوبیه با این کار همه چیز عالی میشه و برای تمام تعمیرکاران هم خوب میشه ...

لینک ارسال

با سلام خدمت همکاران و دوستان عزیز

بیشتر سایت هایی که پولی هستن و فایل میفروشن مطالب و فایلهاشون همون فایلها و مطالب سایت های خارجی هست که رایگان هستن.

به نظر من بهتر همون رویه قبلی رو پیش بگیرین و دوستانی که پست مفید میذارن و فعالیت دارن تبدیل به کاربر ویژه بشن اما باید فعالیت مستمر باشه و دوستانی که فعالیت نکنن دوباره کاربر عادی بشن.

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• اضافه کردن...