رفتن به مطلب
انجمن توسعه دهندگان موبایل

نرم افزار ویرایشگر APK Editor Pro با ورژن 1.2.10

korosharia

ارسال های توصیه شده

apk-editor-pro-0.jpg

APK Editor Pro برنامه ای عالی از استودیوی SteelWorks در زمینه ی ویرایش فایل های ای پی کا برای دستگاه های اندرویدی است که با نصب آن برروی موبایل اندرویدی خود می توانید بدون داشتن هیچ دانش خاصی از برنامه نویسی، فایل های نصبی برنامه ها و بازی های اندروید را به اسانی ویرایش کنید و در نهایت ان را برروی حافظه خود ذخیره نموده و برای دوستانتان ارسال کنید! بله… با این برنامه ی عالی قادر هستید تا به راحتی نام برنامه ها و بازی ها را تغییر دهید، تبلیغات موجود در اپلیکیشن ها را حذف کنید، پس زمینه ی دلخواه خود را جایگزین پس زمینه ی خود برنامه نمایید و …! اگر شما نیز به عنوان یک کاربر آماتور دوست دارید فایل های نصبی (apk) را بدون یک ذره دانش برنامه نویسی ویرایش نمایید ما به شما اپلیکیشن APK Editor Pro را پیشنهاد می دهیم.

برخی از ویژگی ها و امکانات برنامه APK Editor Pro اندروید :

* وارد کردن فایل های apk و یا نصبی به خود برنامه

* وارد کردن فایل apk از برنامه با بخش Select apk from app

* باز کردن فایل های نصبی برای ویرایش توسط شما

* تغییر اطلاعات فایل های Apk همچون اسم و غیره

* نمایش کدها برای ویرایش آسان و بدون دردسر

* ذخیره سازی فایل های نصبی ویرایش شده

دانلود

منبع:pars-gsm

حاصل عشق مترسک به کلاغ .مرگ یک مزرعه است

لینک ارسال

این مطلب از سایت های همسایه کپی شده

دوست عزیز کپی کاری خوب نیست و خلاف قوانین سایت ما و سایت همسایه بدون رضایت و ذکر منبع میباشد

سعی کنید از خودتون مطلبی ارائه بدید نه اینکه مطلب دیگران رو دقیقا همونجور کپی کنید

لینک ارسال

بله فراونه دوسته من

اما دقیقا و بدون هیچ دستکاری مطلب کپی بشه برای خود سایت و اسم سایت خوب نیست

شما میتونید هم این فایل رو بزارید هم نحوه کار و اموزش کار با نرم افزار ببینید چقدر استقبال میشه

لینک ارسال

و اما اگر کمی برنامه نویسی بلد باشیم کار با این نرم افزار ساده ست

بعد از نصب برنامه رو اجرا میکنیم و برنامه به شکل زیر باز میشه

4.png"]4.png[/url]

که گزینه اول رو زده و برنامه اندرویدی که میخوایم تغییرات بدیم رو انتخاب میکنیم که من اینجا اکسپلوره رو انتخاب کردم

بعد از انتخاب برنامه این صفحه که صفحه منو اسکرین نرم افزار و اسمهاشون هست نمایان میشه

با زدن دکمه+ زبان برنامه رو میتونید تغییر بدید مثل عکس زیر

5.png"]5.png[/url]

که من اینجا persian رو انتخاب کردم در این صفحه شما میتونید اسم کلیدهای نرم افزار رو عوض کنید.

ادامه دارد

لینک ارسال

و صفحه بعدی سروس اصلی برنامه است که میتونم تغییرات زیادی انجام بدیم

6.png"]6.png[/url]

و صفحه اخر و صفحه اصلی ما نوشتن برنامه و قالب نرم افزار هست که درصفحه اول نرم افزار میتونید برید قسمت راهنما و نحوه تغییرات رو مشاهده کنید

7.png"]7.png[/url]

پایدار باشید.

این توضیحات ابتدایی رو هم بخاطر اینکه مدیر بخش راضی باشه انجام دادم فکر نکنه ما کپی کاریم....

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• اضافه کردن...