رفتن به مطلب
  • معتبرترین مرکز دانلود فایل های تعمیراتی گوشی های موبایل

hamed1028

مشکل بعد روت m105f فوری

پست های پیشنهاد شده

باسلام خدمت همکاران...این گوشیو اومدم روت کنم که بعد روت روی ارم موند...4فایل زدم بازم همونطوره..فایل کامبینیشن میزنم بالا میاد همه چی مرتبه دوباره 4 فایل میزنم یا روی ارم میمونه یام میاد بالا سریع خاموش میشه...اول هیچ مشکلی نداشت گوشی....اینم بگم ک اول که بالا نیومد از قسمت wipe توی twrp هم فرمت زدم همرو...اینم مشخصه فایلی ک فلش زدم         M105FDDU1BSEA_ODM1BSEA

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
ارسال شده در (ویرایش شده)
در 15 ساعت قبل، hamed1028 گفته است :

باسلام خدمت همکاران...این گوشیو اومدم روت کنم که بعد روت روی ارم موند...4فایل زدم بازم همونطوره..فایل کامبینیشن میزنم بالا میاد همه چی مرتبه دوباره 4 فایل میزنم یا روی ارم میمونه یام میاد بالا سریع خاموش میشه...اول هیچ مشکلی نداشت گوشی....اینم بگم ک اول که بالا نیومد از قسمت wipe توی twrp هم فرمت زدم همرو...اینم مشخصه فایلی ک فلش زدم         M105FDDU1BSEA_ODM1BSEA

دوست عزیز اول گوشی را فلش کن بعد ریکاوری نصب کن از طریق ریکاوری Magisk-v19.3 این نصب کن گوشی میایه بالا

موفق باشید

ویرایش شده توسط ..::AtifGsm::..

لینک به ارسال

ممنون از راهنماییتون اما بازم یه مشکلی هست...وقتی فایل کامبینیشن میزنم oem انلاک هست..اما رام رسمی ک میزنم oem state  prenormal  

میشه ونمیتونم  twrp  رایت کنم...گوشیم بالا نمیاد تا دوباره انلاک کنم..حالا چه کنم؟

لینک به ارسال