رفتن به مطلب
انجمن توسعه دهندگان موبایل

آموزش نصب Ubuntu به وسیله فلش مموری

ارسال های توصیه شده

سلام به همه دوستان به خصوص داداش گلم علی جون داداش علی اینم به دستورت انجام شد و اینم آموزش نصب کردن به وسیله فلش

پیشنهاد می کنم از حداقل مموری فلش 4GB و برنامه unetbootin برای نصب Ubuntu استفاده کنید، مطمعن شوید که ورژن Ubuntu مورد نظر خود را از لیست دانلود انتخاب کنید. بعد از اینکه دانلود به اتمام رسید برنامه Universal USB را اجرا کنید و از بخش Browse برنامه فایل iso سیستم عامل Ubuntu و سپس آدرس فلش مموری را انتخاب کنید و بر روی Create کلیک کنید.

مطمعن شوید که تمام اطلاعات درون فلش مموری پشتیبان گرفته شده است، زیرا طی پروسه راه*اندازی تمام فایل*های موجود در حافظه فلش پاک خواهند شد.

وقتی عملیات رایت بر روی فلش به اتمام رسید، مموری را بیرون آورده و به کامپیوتری که می*خواهید Ubuntu را نصب کنید وصل کنید، اطمینان پیدا کنید که فلش مموری به USB 2.0 وصل باشد به هیچ عموان از USB Hub برای نصب Ubuntu استفاده نکنید.

بعد از اتصال مموری، کامپیوتر را رسیت کنید و منتظر صفحه بوت بمانید. اگر صفحه بوت ظاهر نشد وارد Bios شده از تنظیمات Boot Devices آپشن USB Boot را فعال و USB را در لیست بوت اول قرار دهید و سپس با زدن F10 و Enter تنظیمات را ذخیره کنید.

باقی رو هم که داداشم علی براتون گفته و این روش تست شده و الان سیستم خونه من همیشه با همین روش نصب میکنم . یاعلی

سه چیز رو هیچ وقت یادت نره

1- به همه نمی تونی کمک کنی

2- همه چیز رو نمی تونی عوض کنی

3-همه تو رو دوست نخواهند داشت

اسماعیل عطایی کچویی

چهارشنبه - ۲ اردیبهشت ۱۳۹۴

الأربعاء - ٣ رجب ١٤٣٦

Wednesday - 2015 22 April

لینک ارسال
  • 1 سال بعد...

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• اضافه کردن...