رفتن به مطلب
انجمن توسعه دهندگان موبایل

مشکل انتن G930v بعد از اپدیت

ارسال های توصیه شده

درود دوستان

بعد از اپدیت و فلش g930v - S7 گوشی مشکل انتن پیدا کرده و این خطا رو میده:

sim card is not from Verizon wireless

• البته قبل از فلش و اپدیت هم این خطا رو میداده ولی انتن و اینترنت به خوبی کار میکرده
  • این هم بگم که در تنظیمات حالت شبکه روی 4g/3g/2g خودکار هستش و نمیشه تغییرش داد
  • با 112 هم تماس نمیشه گرفت و فقط مینویسه "turning on radio..."
  • گوشی IMEI داره و تغییری هم نکرده و مال خودش هم هست / نسخه بیس باند هم داره

اگه کسی از دوستان وقت ارزشمندش رو بذار و راهنمایی کنه جبران میکنم:Victory_Hand_Emoji_42x42:

دنیــــــا...

دو روزه 

نه بیشتر!

لینک ارسال

دوست عزیزم مشکل شما برای بنده هم پیش اومد 

مشکل از پاور بیس بانده که خیلی کاره تمیزی میخواد اگه برد مشابه سالم هم مدل دقیقا هم مدل باشه داشته باشید میتونید ورودی های بیس باند رو روی سلف ها تست کنید قطعا یکی از ورودیها به دلیل حرارت یا نوسان نشتی کرده و باعث شده مشکل پیش بیاد خیلی برام سخت بود بار اول اما اگه باتوضیح من متوجه شده باشید کارتون از من ساده تر میشه 

حتما نتیجه اعلام کنید

لینک ارسال
در در 26 شهریور 1398 در 08:59، Payam.51 گفته است :

دوست عزیزم مشکل شما برای بنده هم پیش اومد 

مشکل از پاور بیس بانده که خیلی کاره تمیزی میخواد اگه برد مشابه سالم هم مدل دقیقا هم مدل باشه داشته باشید میتونید ورودی های بیس باند رو روی سلف ها تست کنید قطعا یکی از ورودیها به دلیل حرارت یا نوسان نشتی کرده و باعث شده مشکل پیش بیاد خیلی برام سخت بود بار اول اما اگه باتوضیح من متوجه شده باشید کارتون از من ساده تر میشه 

حتما نتیجه اعلام کنید

ممنون از راهنمایی خوبت

حتما تست میکنم و اطلاع میدم 

دنیــــــا...

دو روزه 

نه بیشتر!

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• اضافه کردن...