رفتن به مطلب
انجمن توسعه دهندگان موبایل

اخطار فلش ! لیست دستگاه های سامسونگ

ارسال های توصیه شده

باسلام خدمت همکاران گرامی یه سری از مدلای سامسونگ مشکل خاموشی بعد از فلش دارن پس خواهشن همکارا حین فلش مواظب باشید .... 

اینم مدلای ذکر شده

باتشکر از انجمن gsm-developers

photo_2019-07-11_17-33-510.jpg

لینک ارسال
در 29 دقیقه قبل، ..::AtifGsm::.. گفته است :

دوست عزیزم  تمام این مدل ها را من فلش زدم اما بدون فایل بوت هیچ وقت خاموش نمیشود

داداش گلم بنده هم همه این مدلا رو حتی با رایت فایل بوت هم فلش کردم هیچ مشکلی نداشته ولی این احتمال ریسکش یکم بالاست این مدلا واسه مطمئنی 

لینک ارسال
در 5 دقیقه قبل، alizarei72 گفته است :

من یدونه j110 داشتم که بعد از فلش خاموش شد

دوست عزیز هروقت فلش میزنی سر موبایل اعتماد نکردی بدون بوت فلش بزن موبایل هیچ وقت خاموش نمیشه

لینک ارسال
  • RaminGsm عنوان را به خاموشی در گوشی های سامسونگی تغییر داد
  • مدیریت کل سایت
در 3 ساعت قبل، ..::AtifGsm::.. گفته است :

دوست عزیز هروقت فلش میزنی سر موبایل اعتماد نکردی بدون بوت فلش بزن موبایل هیچ وقت خاموش نمیشه

سلام و درود خدمت عزیزان

بوت به تنهایی عامل بریک شدن گوشی نیست فایل بوت ایمیج خوش یک ایمیج هست مانند سیستم و ...

قسمتی که همه اینها رو هندل میکنه بوتلودر دستگاه هست (در سامسونگ sboot ، aboot ) وظیفه این فایل ها استخراج ایمیج های فلش شده بر روی گوشی ، انالیز و اجرای اونهاست و همینطور به هنگام فلش نقش آنالیز داده های رایت شده بر روی گوشی را به صورت چند مرحله ای به عهده دارد 

در صورت رایت بوتلودر اشتباه در مدلهای کوالکام دستگاه به شدت آسیب میبینه (مثلا j500 ) و ممکنه برای همیشه خاموش بشه و شما برای احیا مجبور به دایرکت دوباره هارد دستگاه بشید

موفق باشید

اگه این پست بهت کمک کرد دنبال دکمه تشکر نگرد . بجاش تو هم به جامعه آزادت کمک کن.

لینک ارسال
  • ILYA20 عنوان را به اخطار فلش ! لیست دستگاه های سامسونگ تغییر داد

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• اضافه کردن...