رفتن به مطلب
انجمن توسعه دهندگان موبایل

خاموش شدن و ویبره یکسره گوشی هواوی honor 3c h30 u10

kavemrp

ارسال های توصیه شده

سلام خدمت همه دوستان..ببخشید من یه مشکل دارم و اونم اینه که رام 127 گوشی رو از طریق مموری و dload روی گوشیم فلش کردم و رام کامل نصب شد و پیام ok  رو داد و من گوشی رو ریست کردم ولی دیگه چیزی بالا نیومد و فقط ویبره یکسره میزنه..خاستم با sp flash tool رام رو بریزم یا فرمت کنم بازم نشد چون کابل usb رو هم که وصل میکنم ویبره میزنه ..ویبره هم طوریه که ده ثانیه میزنه قطع میشه دوباره بعد دو ثانیه وصل میشه..خلاصه کامپیوتر هم گوشی رو نمیشناسه و بالا نمیاره..از بابت نصب بودن درایور vcom و adb  و غیره هم همه چی نصبه با نسخه های متفاوت sp flash tool هم امتحان کردم نشد..آنبریک هم امتحان کردم نشد..ریورک هم امتحان کردم نشد چون اصلا چیزی بالا نمیاره و فقط ویبره میزنه چه با باتری چه بدون باتری..میخاستم بدونم مشکل چیه کل نت رو زیر و رو کردم خیلیا بودن این مشکل داشتن ولی جواب درست و بدرد بخوری نبود ..اساتید اگه کسی این مشکلو داشته و حلش کرده ممنون میشم به منم و شاید خیلیا دیگه کمک کنه..یه جا خوندم نوشته بود چون نرم افزاری اینجوری شده پس نرم افزاری حل میشه..بازم ممنون اگه کسی میدونه و یه راه حل کامل بگه خیلیا دعاش میکنن :))

لینک ارسال
در 3 ساعت قبل، kavemrp گفته است :

سلام خدمت همه دوستان..ببخشید من یه مشکل دارم و اونم اینه که رام 127 گوشی رو از طریق مموری و dload روی گوشیم فلش کردم و رام کامل نصب شد و پیام ok  رو داد و من گوشی رو ریست کردم ولی دیگه چیزی بالا نیومد و فقط ویبره یکسره میزنه..خاستم با sp flash tool رام رو بریزم یا فرمت کنم بازم نشد چون کابل usb رو هم که وصل میکنم ویبره میزنه ..ویبره هم طوریه که ده ثانیه میزنه قطع میشه دوباره بعد دو ثانیه وصل میشه..خلاصه کامپیوتر هم گوشی رو نمیشناسه و بالا نمیاره..از بابت نصب بودن درایور vcom و adb  و غیره هم همه چی نصبه با نسخه های متفاوت sp flash tool هم امتحان کردم نشد..آنبریک هم امتحان کردم نشد..ریورک هم امتحان کردم نشد چون اصلا چیزی بالا نمیاره و فقط ویبره میزنه چه با باتری چه بدون باتری..میخاستم بدونم مشکل چیه کل نت رو زیر و رو کردم خیلیا بودن این مشکل داشتن ولی جواب درست و بدرد بخوری نبود ..اساتید اگه کسی این مشکلو داشته و حلش کرده ممنون میشم به منم و شاید خیلیا دیگه کمک کنه..یه جا خوندم نوشته بود چون نرم افزاری اینجوری شده پس نرم افزاری حل میشه..بازم ممنون اگه کسی میدونه و یه راه حل کامل بگه خیلیا دعاش میکنن :))

دوست عزیز الان واست 2تا فایل آپ میکنم ببین جواب میده یا نه فایلی که میزارم واسه حل ویبره و خاموشی هستش.

اینم پاسوورد فایل دومی:  codelover@xda

حل مشکل خاموشی و ویبره ممتمد h30-u10.rar

Honor3C_ProjectDir_1.1 [email protected]

لینک ارسال
در 10 دقیقه قبل، mehran72m گفته است :

دوست عزیز الان واست 2تا فایل آپ میکنم ببین جواب میده یا نه فایلی که میزارم واسه حل ویبره و خاموشی هستش.

اینم پاسوورد فایل دومی:  codelover@xda

حل مشکل خاموشی و ویبره ممتمد h30-u10.rar

Honor3C_ProjectDir_1.1 [email protected]

درود آقا مهران..مرسی از پاسخگویی و زحمتتون برا گذاشتن فایلا اما متاسفانه تست کردم بازم فقط و فقط ویبره میزنه..

لینک ارسال

هارد و دیگر هیچ

GSM-DEVELOPERS

اگه فقط کاری که در توانته انجام بدی از اینکه هستی بهتر نمی شی

بدون خرید اشتراک کاربر ویژه شوید

عضو شوید

10 پست مفید ارسال کنید

کاربر وِیژه شوید

و از امکانات رایگان لذت ببرید

لینک ارسال
در 17 ساعت قبل، kavemrp گفته است :

هاردش گیر میاد؟چقد هزینه هارد و تعمیرش میشه؟

اره هست 
هزینه بستگی به منطقه و شهر داره بین 150 تا 300
اگه مشهد هستید میتونم براتون تعویض کنم با سه ماه گارانتی

GSM-DEVELOPERS

عضو شوید

10 پست مفید ارسال کنید

کاربر وِیژه شوید

لینک ارسال
در 2 دقیقه قبل، سجادبیانی گفته است :

اره هست 
هزینه بستگی به منطقه و شهر داره بین 150 تا 300
اگه مشهد هستید میتونم براتون تعویض کنم با سه ماه گارانتی

درود اقا سجاد خیر بنده کرمانم..امروز بردم تعمیرگاه گفتن مال هارده اونام بعد قیمت دادن 300 تومن برا هانر 8گیگ..بعد گفت میشه هارد 16 گیگ هم روش گذاشت..ایا همچین چیزی میشه؟گوشی کششو داره..درکل بهتر میشه یا نه همون 8 گیگو بزارم 

لینک ارسال
در ۱ ساعت قبل، kavemrp گفته است :

درود اقا سجاد خیر بنده کرمانم..امروز بردم تعمیرگاه گفتن مال هارده اونام بعد قیمت دادن 300 تومن برا هانر 8گیگ..بعد گفت میشه هارد 16 گیگ هم روش گذاشت..ایا همچین چیزی میشه؟گوشی کششو داره..درکل بهتر میشه یا نه همون 8 گیگو بزارم 

بله جواب میده بدونه مشکل حتی واسه این مدل 32 گیگ هم جوابگو هست خودم گداشتم بدونه مشکل
بستگی به جیب شما داره فابریک خودش 8 گیگ هست  

GSM-DEVELOPERS

عضو شوید

10 پست مفید ارسال کنید

کاربر وِیژه شوید

لینک ارسال
در 40 دقیقه قبل، سجادبیانی گفته است :

بله جواب میده بدونه مشکل حتی واسه این مدل 32 گیگ هم جوابگو هست خودم گداشتم بدونه مشکل
بستگی به جیب شما داره فابریک خودش 8 گیگ هست  

بله فابریک خودش هشت گیگ هست..پس الان به نظر شما بگم 16 بزاره یا همون هشت؟؟توی کارایی گوشیم تاثیر میزاره یا فقط حافظه رو زیاد میکنه؟

لینک ارسال

توی کارایی گوشی فرقی نداره فقط حافظه گوشی بیشتر میشه 

GSM-DEVELOPERS

عضو شوید

10 پست مفید ارسال کنید

کاربر وِیژه شوید

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• اضافه کردن...